Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפגר לי כונן 2 טרה... יש מה לעשות?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, ANUTKK כתב:

הכונן מצריך חיבור חשמל?

או שזה כונן נייד עם חיבור usb בלבד?

כונני 3.5" דורשים חיבור לחשמל (הם נמכרים עם ספק כח קטן בעל יציאה לחיבור כח של הדיסק), כונני 2.5" לא דורשים אלא משתמשים במתח מה USB. ד"א, יש לי אחד כזה (2 טרה שעלה לי 300 ש"ח) ובחיבור USB3 הוא מגיע למהירות קרובה לכוננים הקשיחים על המחשב....

בתאריך 16.11.2021 בשעה 08:59, hans כתב:

דוהה אבל לא נעלם. הבדל פעוט לכאורה, אבל משמעותי.

קבצים דיגיטליים פשוט נעלמים להם בצורה בינארית, פתאום עוברים ממצב של "קיים" ל"לא קיים".

בנוגע ל"מתי לאחרונה" - איך שהוא תמיד עסוק בארגון חומר ארכיוני שזולג מההורים... שקופיות והדפסות משנות ה-70 ואילך.

ממש לא נכון לקבצים שלי. אני מייצר מדייה משלי (תמונות, סרטונים, הקלטות וכו') כבר יותר מ 25 שנה ועוד לא אבדתי משהו חשוב בתקופה הזו אע"פ שעברתי עם גיבויים בין צורות מדייה שונות. יותר מזה, יש לי עדיין דיונים שמורים מ News groups מלפני 30(!) שנה שעברו גיבויים שונים ומשונים (הראשונים נשמרו על דיסקטים של 360 ק"ב...) אך עדיין ניתן לקרוא אותם.

הבעייה שאתה מתאר (היעלמות קבצים) לא קיימת בעולם האמיתי בו כל אינפורמצייה מגובת ביותר מפעם אחת/מדיה אחת/מקום אחד (למעט כופרות הצפנה) אלא מופיעה כתוצאה של עודף קבצים לא מאורגנים, ממתי שהגוגל דסקטופ הפסיק להיות פעיל מציאת קובץ בברדק (תמונות שבשם שלהן מופיע "בר מצווה" שצולמו ע"י מצלמה מסויימת בטווח תאריכים מסויימים וטווח מיקומים מסויים) הופכת אותו ללא קיים מבחינה מעשית😬

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Haim_gds כתב:

אני מייצר מדייה משלי (תמונות, סרטונים, הקלטות וכו') כבר יותר מ 25 שנה ועוד לא אבדתי משהו חשוב בתקופה הזו אע"פ שעברתי עם גיבויים בין צורות מדייה שונות. יותר מזה, יש לי עדיין דיונים שמורים מ News groups מלפני 30(!) שנה שעברו גיבויים שונים ומשונים (הראשונים נשמרו על דיסקטים של 360 ק"ב...) אך עדיין ניתן לקרוא אותם.

😬

ועוד אנשים קוראים לי "היפסטר" על זה שיש לי במגירה עכבר עם גולה וכונן 3.5" שמתחבר עם USB.

אני אישית מחזיק 200 ג'יגה בגוגל דרייב לדברים חשובים שמצריכים גישה מיידית, ושני הארד דיסקים של 1T יחד עם תחנת עגינה לדברים פחות חשובים, שלא כל כך אכפת לי לאבד.

זה לדברים פרטיים.

לדברים של עבודה יש לי ענן של מקום העבודה, שאני לא מערבב בינהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש:

משתמשי גוגל דסקטופ- 

כשאתם מסנכרנים תיקיות גדולות, גם לכם זה אוכל את כל רוחב הפס של הבית?

זה התחיל לי בימים האחרונים, ברמה שאני חייב לעצור את הסנכרון, כי אחרת אף אחד לא יכול לצפות בטלוויזיה/לגלוש.

יש אפשרות לשנות לו את התיעדוף?

אולי להגדיר לו שיסנכרן רק בלילה, כשאף אחד לא משתמש?

די אלימה האפליקציה הזו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

ועוד אנשים קוראים לי "היפסטר" על זה שיש לי במגירה עכבר עם גולה וכונן 3.5" שמתחבר עם USB.

אני אישית מחזיק 200 ג'יגה בגוגל דרייב לדברים חשובים שמצריכים גישה מיידית, ושני הארד דיסקים של 1T יחד עם תחנת עגינה לדברים פחות חשובים, שלא כל כך אכפת לי לאבד.

זה לדברים פרטיים.

לדברים של עבודה יש לי ענן של מקום העבודה, שאני לא מערבב בינהם.

אני מחזיק 200 גיגה על דיסקטים של 3.5.

• מצחיק 5

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, noknok כתב:

אני מחזיק 200 גיגה על דיסקטים של 3.5.

אלוהים ישמור, למה?

זה דבר כל כך לא אמין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבין איך נעלמו לי כל קבצי האיינשטיין?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

אלוהים ישמור, למה?

זה דבר כל כך לא אמין.

חביבי עד שלא שמעת WMA מתוך 3 דיסקטים שונים לא שמעת מוזיקה בימיך, משהו בצליל הזה שונה מכל הפאנסי שירותי מוזיקה. 

• מצחיק 3

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל העצות, אנסה. 

איך אני מקפיא אותו? לשעה? 5 שעות?

האם מחבר ישר מהמקפיא או שנותן לו להפשיר קודם :lol:?

תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך המארז יש דיסק סטנדרטי. ניסית להוציא אותו ולחבר ישירות למחשב? או שתחבר עם מתאם SATA ל- USB.

יכול להיות שהבעייה היא במעגל הקטן בתוך המארז של הדיסק ולא בדיסק עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, ArikB כתב:

יכול להיות שהבעייה היא במעגל הקטן בתוך המארז של הדיסק ולא בדיסק עצמו.

קשה לי להאמין שהמעגל מתקתק :lol:

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאתה ברווז ובגלל שאני לא רוצה שישאר לך קייס יתום אני מוכן *לתת* לך sata 2tb.

נמצא בנתניה, לעיתים מגיע עד זכרון והסביבה.

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

👍מעריך את זה, תודה רבה על המחשבה 👍

כבר קניתי כונן פנימי 2TB חדש שיחליף את החיצוני הישן. 

אגב השאלה עדיין עומדת בעינה- לכמה זמן להקפיא את הכונן? שעה וזהו? וישר לחבר למחשב ולנסות להציל את המידע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, את הכונן הישן שאתה מוציא מהמקפיא שים 5 דקות במיקרוגל 

יעבוד לך פצצה ⁦>.<⁩

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ברווז כתב:

👍מעריך את זה, תודה רבה על המחשבה 👍

כבר קניתי כונן פנימי 2TB חדש שיחליף את החיצוני הישן. 

אגב השאלה עדיין עומדת בעינה- לכמה זמן להקפיא את הכונן? שעה וזהו? וישר לחבר למחשב ולנסות להציל את המידע?

מספיק זמן להביא אותו לטמפ' בין 0 ל 20-. שעה ואפילו פחות. רק להביא את האלקטרוניקה לאיזור אפס.

קראתי לזה תרופת סבתא אבל מוליכים למחצה מתפקדים טוב יותר בטמפ' נמוכה. 

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...