Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הליכון לבית. עזרו לי בבקשה לבחור/לאפיין מתאים.

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממליץ לך על הליכון שיהיה מול הטלווזיה . ככה תראה איזו סדרה שאתה אוהב ותעשה הליכה תוך כדי.

לגבי הליכון יש מציאות ביד 2,.. לא חושב שצריך להשקיע יותר מ2K הליכון.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

אז בהמשך להודעה הקודמת שלי, אותו טכנאי טען שלשימוש שלנו (הליכה, במצטבר 2-3 שעות ביום), דרוש מכשיר  heavy duty שעולה כפליים מהמכשיר הקיים - שבעצמו מוגדר כמכשיר ריצה, עם מהירות עד 16 קמ"ש.

York Record Pro הוא אכן מסלול ריצה ולא הליכון, לא חושב שהליכה של שעתיים-שלוש ביום תגרום לבלאי לא סביר למכשיר שמצריך Heavy Duty.

כמובן שזה יצריך יותר שימונים, ובטח החלפת רצועה מוקדמת יותר, ואולי תקלות שיגיעו מוקדם יותר, אבל לא ברמה שהיא לא סבירה.

אצלנו יש York Matador 9200, (רצועה צרה וקצרה יותר, מנוע מעט חלש יותר) כבר איזה 5 שנים, שעובד כנראה קצת יותר קשה (אשתי ממש רצה עליו שעה כל פעם 4-5 פעמים בשבוע).

היה רק מקרה אחד של בורג שנגזר והחלפתי בעזרת טכנאי באיזה 200 שקל. ומאז הוא ממשיך לעבוד לא פחות קשה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, מחיר אולי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, חולגי כתב:

איך אני מזהה אחד כזה לפי הנתונים טכניים שלו?

כח מנוע, משקל משתמש מקסימלי. אלו 2 מדדים שהשתמשתי בהם בעצמי. 

לריצה שקול גם משטח ארוך יותר מהסטנדרט.

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.10.2021 בשעה 18:06, חולגי כתב:

ישמש להליכה, גם אולי לריצה (לא אולי).

אם זה גם לריצה, אז צריך גם להתחשב בגובה, כדי שאורך הרצועה יתאים לרץ הגבוה (וגם פה, האם הכוונה לג׳וגינג קל או ריצה של ממש עם אורך צעדין מלא).

ריצה גם מצריכה בלימת זעזועים טובה יותר, זה כבר מכשיר גדול ומרסורבל ויש חשיבות למיקום, לרעש שזה עושה לכם  ולשכנים למטה.

בתאריך 24.10.2021 בשעה 18:06, חולגי כתב:

יש שמשתפעים להקשיית ההליכה. יש שמודדים דופק (זה חיוני ?)

שיפוע זה פיצ׳ר רלוונטי בעיקר להולכים שמתמידים ומשתפרים אבל לא רוצים או יכולים לעבור לריצה (כן, יש גם רצים שמשתמשים בו, הם ברמת כושר גבוהה שלא נראה שלי קשורה לדיון).
מד דופק לדעתי מיותר, עם כל הגדג׳טים האישיים שיש היום, שיהיו גם הרבה יותר מדוייקים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מד הדופק - הוא לא שימושי, כי בדרך כלל האחיזה בידיות הייעודיות לא נוחה וזמן התגובה שלו איטי. אם יש רצון או צורך עדיף להשקיע במד דופק ייעודי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ממש משתמש במד הדוק המובנה. פיצ'ר מיותר. 

במקום זה, התחדשתי עם שעון חכם... שיודע לספק עוד כמה מדדים מלבד הדופק.

• מעניין 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...