Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם גרניק של "לאוור" (כבר לא בטוח אם הוא באמת כזה)

שימו לב! השרשור הזה בן 881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי גרניק של "לאוור" מדגם lavor power washer 120 1700 watts לפני כשנתיים

IMG_20211002_170556.thumb.jpg.e3e047786259a55b111ba5f4abc2ce2f.jpg

כבר בקנייה שמתי לב כי האיכות שלו ממש לא מצדיקה את השם אך התעלמתי. המיכל סבון החיצוני שלו הוא חתיכת סיוט, המיכל עצמו "מתברג" למתאם של השפריצר בצורה של הכנסה וחצי סיבוב ונופל כל הזמן ולא ברור כיצד לכוון אותו כך שיוצא קצף ולא מים. למרבה השמחה(?) המתאם להשפריצר נדפק לי בחודש שעבר, אני לא יודע איך אבל כשניסיתי לחבר אותו לצינור ראיתי כי חסרה שם חתיכת פלסטיק בחצי עיגול המשמש לאטימה (הייתה יצוקה שם במקור, כנראה התפוררה)

התחלתי לחפש את המיכל סבון אך לא מצאתי אותו בשום חנות כלים בסביבה, החלתי לחפש ברשת וגיליתי משהו מוזר.

דגם ה lavor power washer 120 אמור להיראות כך:

Buy Lavor power washer 120 bar 1700 watts Online - Shop Home & Garden on  Carrefour Saudi Arabia

אבל אצלי הוא נראה אחרת, כמו בתמונה הזו:

מכונת שטיפה 120 באר LAVOR דגם POWER 120 | מכונות שטיפה ביתיות ומקצועיות |  קמחי כלי עבודה

שניהם מופעים בחיפוש בגוגל לפי השם, משום מה הדגם שאצלי מופיע רק בחנויות בארץ ולא באתר של "לאוור".

מה קורה כאן? מה הדגם הנכון? כמה עבדו עלי? (או אולי זו הגירסה הסינית בשם "לאוור"😒) יותר חשוב, איפה אני יכול להזמין את המיכל שטיפה הנכון? חיפוש בעלי לא ממש מוצא אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבמהלך השנים הדגם עבר "מתיחת פנים" או שינויים כאלה ואחרים. כמו כן אם מדובר במוצר מדבקה, ייתכן והספק של הדגם השתנה ולכן גם המכשיר עצמו נראה שונה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה מוצר "מדבקה" אבל המדבקה המודבקת אילו נראית זהה למוצר המקורי... מוצרי מדבקה מנסים לחקות את המוצרים המקוריים ולהשתמש בשמות קרובים ("ליוור" למשל), יכול להיות כי זהו פשוט זיוף? 

מה שחשוב לי הוא להשיג לו מיכל סבון או שגם אותו אצטרך להשליך/למסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

חיפוש ה Lavor Power 120 מראה תוצאות רק באתרים ישראלים של חנויות ולא ניתן למצוא שם חלפים. הוא אינו מופיע באיביי/עלי/אמאזון....

האם הצינור/החיבור של ה Power וה One זהים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הפעם הקודמת שנדפקתי עם "בוש" הפסקתי להתרשם ממותג המוצר כך שניסיון מעשי עם המכשיר הרבה יותר חשוב לי. ד"א, הבעייה שלי היא לא עם הגרניק כשלעצמו (שהוא מוצר מאוד זול ושעבד זמן רב יותר מה"בוש" המופלץ) אלא עם הציוד ההיקפי שלו שאינו ניתן להשגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את הדגם בתמונה הראשונה, לפני השינוי או מתיחת הפנים, כלומר הישן יותר מבין מה שהעלית.

עובד אצלי כבר 5-6 שנים ועדיין עובד טוב ומצוין, יש גם אפשרויות לחלפים ב ALIEXPRESS.

מהבקבוק סבון שמגיע אל תצפה לבועות סבון או קצף, זה ממש לא מקציף זה סתם מוצר מיותר, למען האמת אף מכונה כזו לא מגיעה עם מקציף אמיתי.

מקציפים אמיתיים תוכל לקנות בעלי של חברת MJJC מתמחים בדברים כאלו, אצלי קיים אחד כבר 5 שנים שעדיין עובד טוב (עלה סביב 30 דולר).

הכונוה לייצור "קצף גילוח" ולא מים עם סבון.

לגבי החתיכה שחסרה יכול להיות שמדובר בטבעת גומי קטנה לאטימה? עם הזמן הן מתייבשות אני החלפתי לא מזמן, קניתי בכמה שקלים גומיות תואמות וחיברתי בראש של הצינור שמתברג לאקדח מים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טבעת גומי לאטימה, מעין מסילה קטנטונת בצורת חצי עיגול שנועלת את החיבור של הבקבוק סבון.

בתאריך 18.10.2021 בשעה 11:32, liav12 כתב:

מקציפים אמיתיים תוכל לקנות בעלי של חברת MJJC מתמחים בדברים כאלו, אצלי קיים אחד כבר 5 שנים שעדיין עובד טוב (עלה סביב 30 דולר).

יש המלצה למשהו שיתחבר לי לצינור הקיים? האם ניתן לקנות לפי הצינור/החיבור של ה Power?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חיבור מתאים תצטרך לשאול את המוכר אם זה מתאים למכונה שלך בדיוק

תצלם לו ותראה לו את הדגם

ככה עשיתי והוא שלח לי את המתאים.

מוסיף שחברת MJJC מפרסמים רשמית בחנויות שלהם בעלי אקספרס ככה שהמוצר הוא לא מדבקה אלא יצור אמיתי שמגיע לשם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2021 בשעה 08:18, ronrcz כתב:

לדעתי המכשירים של קרצר שווים את התוספת מחיר,יש לי K2 בת 7 וK7 בת 4 שעובדים מעולה.

תגיד את זה לK2 שלי שהלכה 3 שבועות אחרי גמר האחריות.

וגרניק של לאבור שהחזיק 7 שנים והלך לעולמו שבוע שעבר.

רוב הגרניקים הזולים כדוגמאת הK2 הם זבל טהור וחבל על הכסף ,אלו מכשירים הכי פשוטים שיש ואם החזיקו שנה שנתיים זה נס.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא היחידי שמאד מרוצה מהK2,אני כל היום בפורומים של דיטיילינג,ויש להם באנגליה בעיה של קפיאה של הגרניק,למרות בכל רובם הגדול מאד מרוצה מהמכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ArikC ייתכן ו"נפלת" על מכשיר "פחות אמין" מהסטנדרט של קארשר,

אבל יש כמה דברים שצריך לזכור:

1- כל הסדרות של קארשר (בארץ) שאינן תעשייתיות - מסופקות עם משאבות פלסטיק, משאבות אלה רגישות לקור קיצוני ולמים "קשים" רוויי אבנית. 
    ועדיין, המכונות האלה מסדרת K2 והלאה, לרוב ייתנו עבודה 3+ שנים לפני שייתפגרו 🤞

אני עבדתי עם גרניק מסדרה 2 של קארשר 4 שנים נון סטופ כמעט כל שבוע - כולל בחורף,
    רוצה משהו בטוח לאורך שנים? תקנה גרניק של KRANZLE או כל גרניק אחר עם משאבות פליז / אלומיניום / וואטאבר (בדרך כלל ברמה תעשייתית),

רוצה משהו לכל החיים? תוסיף לגרניק הנ"ל גם מערכת לטיהור מיים קשים שמזינה אותו 🙃
2- במחיר של K2 אפשר בקלות להחליף אותם כל שנתיים שלוש של עבודה מאומצת,
מניח שK4 ומעלה ייתנו תמורה אחרת ויציגו אורך חיים אחר.

3- אני מניח שלאבור סבבה, פחות מכיר את המוצרים שלהם, כמו גם את המוצרים של בוש, 
בסופו של דבר, קארשר הם אלופים בתחומם ומספקים מערכות שטיפה בלחץ ברמות שונות לשווקים שונים (אין לי שום קשר ישיר אליהם ואני לא עובד אצלם),
לצורך הדוגמה, יש דגם מצויין בארה"ב שנקרא CUBE K1700 של קארשר שבכלל לא מגיע לארץ, עם חיבורים מקצועיים יותר ויכולות מוכחות כמכונה מצויינת לשימוש ביתי פלוס (בארה"ב).

לכל שוק, בדרך כלל יש את המכונות המתאימות לו, וכמו בכל דבר חשמלי, יש כאלו שיהנו מהמכשיר שיש להם משנות ה-90 בבית, ויש כאלה שסמארטפון חדש ימות להם תוך יום מרכישתו. 🤷‍♂️😏

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...