Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרעת תנאי עבודה בעקבות חזרה לשגרה

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי 

נתקלתי בבעיה שנמצאת בהתהוות במקום העבודה שלי ורציתי לדעת מה הפתרון אליה

אני התחלתי לעבוד לפני שנה וחצי בערך ביולי 19 בעבודה שבעבר עבדתי בה שנה קודם (2018 עבדתי לתקופה קצרה), כשהתחילו עם הסגרים במרץ 20, הסכימו להגיע לעבודה ברכב שעד הקורונה הגעתי לעבודה מדי פעם עם הרכב אבל הרוב בתחבורה ציבורית. הגיעה העת כעת ועכשיו יש בעיה עם מקומות החניה. ורוצים להחזיר את המצב לקדמותו. 

הבעיה היא שתחבורה ציבורית היום די לוקה בשירות ולי לא בא להתחיל להתנייד בתחבורה ציבורית מאחר ואין שום בטוחה שיהיה לי מקום באוטובוס או בכלל שירות בגלל קפריזה של ביבי. מקום העבודה עצמו לא זז וגם מקום מגוריי לא השתנה. מחייבים כעת את כולם להגיע למקום העבודה. בנוסף לא בטוח שזה יעזור אבל במהלך תקופת הסגרים האחרונים וגם עכשיו שתיים מן העובדות הגיעו במונית משותפת (הזמנה של גט טקסי על חשבון החברה).

מה הסיכוי להתפטר כדין מפוטר? מה הסיכוי לבוא בדרישה למימון מוניות? 

הצעות להתמודדות בנושא, גם אשמח לקבל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין אזכור לנושא החנייה בחוזה, אין לך פה קייס.

בנוגע לתחב"צ - אם נעלם לרגע מהבלגן הזמני בפורים, היא עובדת כרגיל. כל מיני השבתות בגלל עבודות ברכבת זה משהו שלא קשור לקורונה.

אתה תמיד יכול להעלות את רעיון המוניות המשותפות על חשבון החברה, אבל תצטרך הסבר מנומק או הוכחה שדווקא הקו שלך נפגע. 

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי החוק.

בכל מקרה, אם אתה מתכוון לנסוע בתחב"צ ועוד לא הספקת להתחסן, תנסה לבקש "גרייס" עד שתספיק להיות מחוסן בשתי מנות ועוד שבוע מהמנה השניה.

לא הייתי נוסע בתחב"צ לפני זה.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, DareDevil כתב:

מה הסיכוי להתפטר כדין מפוטר?

מה הסיכוי לבוא בדרישה למימון מוניות? 

הצעות להתמודדות בנושא, גם אשמח לקבל.

שום סיכוי להתפטר כדין מפוטר.

ולא הייתי בא "בדרישה", הייתי בא בבקשה, בגלל הקורונה, בגלל מצב התחב"צ, בניסיון לבקש שיבואו לקראתך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש להתפטר בדיו מפוטר בגלל שהפסיקו לאפשר לך לחנות בחניה שלא שלך זה כמו לבקש להתפטר בדין מפוטר בגלל שהחליפו את הקפה מנספרסו ללוואצה.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

בכל מקרה, אם אתה מתכוון לנסוע בתחב"צ ועוד לא הספקת להתחסן, תנסה לבקש "גרייס" עד שתספיק להיות מחוסן בשתי מנות ועוד שבוע מהמנה השניה.

לא הייתי נוסע בתחב"צ לפני זה.

חוסנתי כבר..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך 30 קילומטר, פרבר תל אביבי מנומנם

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למנהל שלך ותסביר לו בדיוק מה הבעיות, עדיף לך להתגמש ככל האפשר ולהשאר במקום העבודה, עם כל הקשיים המשתמעים מכך.
גילוי נאות - בתחילת המגיפה קרעתי את עצמי בעבודה והכנו הכל למצב חירום, פתאום משום מקום קיבלתי טלפון שאני יוצא לשבועיים חל"ת ולאחר מכן פוטרתי מעבודתי.
קיבלתי את זכויותי כמפוטר וכעבור 10 חודשים נקלטתי בחזרה לאותו המקום(הפתעתי גם את עצמי שחזרתי לשם , אבל זה עדיף מאשר לחתום אבטלה).
אז כן , אני משלם על חניה שעולה לי ים כסף (סביבות ה-500 ש"ח) ואין לי זכות לחניה בעבודה למרות שיש מספיק מקום (ובוא לא נדבר על הזמן והדלק שאני שורף...)

אל תמהר לכיוון הפיטורים , אף אחד לא מבטיח לך שמחכה לך עבודה ב100% ודמי האבטלה של כולם יגמרו בסוף חודש יוני, אתה לא רוצה לצאת קירח מכאן ומכאן.

זה מה שאני עושה כעת עד שיתייצב המשק ואבחר לי את אופציה המתאימה לי בהמשך, ממליץ לך לנהוג כמוני במקרה הזה,תתגמש, לך תדע אולי דברים יסתדרו לך בסופו של דבר.

שיהיה המון בהצלחה !

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא הייתי מתפטר ולא גורם לזה שיפטרו אותי.

ממשיך לעבוד כרגיל ומקבל את "רוע" הגזירה כמשהו זמני.

2. מתחיל עוד היום, להיכנס לLINKEDIN ולחפש מקום אחר. על הדרך משדרג את השכר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...