Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סכיני גילוח מומלצים וזולים, מה מומלץ?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 1132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 22 שעות, ירחמיאל כתב:

עדיין יוצא למעלה מ- 13 ש"ח לסכין, כל זאת כאשר אתה נאלץ לרכוש עוד פריטים (לטענתך).
עדיין מחיר מוגזם לחתיכת סכין גילוח (להב).

שכחתי לרשום שכאשר אני רוכש להבי פרסונה דרך איביי/אמזון, עולה לי להב כפול שמתאים לידית הג'ילט שלי שקלים בודדים. כלומר פחות מ- 5 ש"ח אני בטוח (לא זוכר כרגע בדיוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 שעות, Benor כתב:

איזה מוט קנית ?

אני באופן אישי ניסיתי לפני מספר שנים ונחתכתי דיי בקלות. 

כזה

גם אני נחתכתי המון בהתחלה עד שהבנתי איך צריך להשתמש. היום אני משתמש בו אחרי מקלחת בלי קצף גילוח אפילו (אבל שוב, משתמש רק להוריד את המתאר מעל הלחיים והסנטר). היתה תקופה שהייתי משתמש גם לצוואר (שזה האזור הכי רגיש) והיה בסדר. ברגע שמבינים איך להשתמש זה אחלה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בסכינים שכביכול נחשבים הכי איכותיים , של פיוזין5, חבילה של 10 עולה 200 שקל ללא מבצע, 

ואחרי שימוש יום יום זה כבר ממש כואב בעור אחרי שבועיים ואני נאלץ להחליף. עסק יקר . עסק מאוד יקר.

נראה לי כדאי לי  לחזור בתשובה ולחסוך כסף על גילוח.. לא בעצם.. זה יותר מדיי מגרד..

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות Double edge blade, הגירוי לעור פחות משמעותית מהסכינים ה"מודרניים" (כי אתה לא צריך "לדחוף" את הסכין על העור). שוב, יש עקומת למידה כשבדרך סביר שתחתוך את עצמך לא מעט, אבל שווה את זה.

אה, וזה גם זול משמעותית. ידית עולה 50-200 ש"ח, וכאמור חבילה של 100 סכינים (מחזיק שנתיים +-) עולה 30 ש"ח.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2021 בשעה 13:08, Blaz00r כתב:

ממליץ לך לנסות Double edge blade, הגירוי לעור פחות משמעותית מהסכינים ה"מודרניים" (כי אתה לא צריך "לדחוף" את הסכין על העור). שוב, יש עקומת למידה כשבדרך סביר שתחתוך את עצמך לא מעט, אבל שווה את זה.

אה, וזה גם זול משמעותית. ידית עולה 50-200 ש"ח, וכאמור חבילה של 100 סכינים (מחזיק שנתיים +-) עולה 30 ש"ח.

My balls says no

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 14.3.2021 בשעה 16:08, liav12 כתב:

My balls says no

הכוונה היתה לאוו דווקא שתגלח אותן אלא יותר למעלה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...