Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סכיני גילוח מומלצים וזולים, מה מומלץ?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 1130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע אני עם המאך 3 והוא לא רע אך לא זול במיוחד. הייתי שמח למצוא סכין איכותי שיכול לשרוד שבועיים+ של גילוח יום-יומי ללא ירידה ברמה.

אני מעדיף לעשות הזמנה בדואר של חבילת סכינים מאשר להסתובב בחנויות ולא לחוץ בזמן כך שגם קנייה מחו"ל עומדת על הפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני השתמשתי במאך 3 עד לא מזמן וחיפשתי משהו יותר טוב, עשיתי נסיון עם אלי אקספרס שדווקא התברר כמוצלח למדי.

מצאתי גילט פיוזן פרוגלייד 5 להבים כמו של אחי שהמליץ עליהם במחיר מצחיק של 16.9$ יחד עם 2 מארזי סכינים (4 בכל חבילה). הידית והסכין שבאריזה מקוריים בוודאות בהשוואה אחד על אחד מול סכין של אחי שנרכשה בסופר פארם.

הסכינים הנוספות אני לא בטוח שהם מקוריות והם הגיעו באריזה קצת שונה (יש גם תגובות בעמוד המוצר שטוענים כך) , אך אחי שמתגלח יום יום בסכין הזו השתמש באחת ואמר שהוא לא מרגיש הבדל כלל בהשוואה לכזו שרכש בסופר פארם.

במחיר המגוכח הזה, ממליץ לנסות:

https://www.aliexpress.com/item/1005001451841213.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dmx3PzT

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה הכיוון פחות או יותר. ד"א, הם טוענים בעמוד המוצר כי התשלום הוא עבור סכין+להב ושאר הלהבים במתנה ומשולמת עליהם ההובלה בלבד...

מה שחשוב לי הוא רכישת הלהבים, מישהו התנסה עם קניית חבילת להבים בלבד למאך 3 למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותן לך נקודה למחשבה 😃

בעבר היותר רחוק, חשבתי גם לחסוך ולרכוש סכינים באלי אקספרס, רכשתי חבילה של ג'ילט 5 להבים ממוכר עם רייטנג טוב והרבה מכירות,אני לפחות התרשמתי ממוצר מאוד לא איכותי שלא הצדיק גם את המחיר הזול שלו, גילוח לא חלק ולהב שכבר לא חד לאחר 2 גילוחים.

אני באופן אישי מגלח גם את הראש וגם את הפנים פעמיים בשבוע, להב מקורי של ג'ילט מחזיק לי כחודש (או כ8-10 גילוחים ) לפני שאני מחליף אותו.

מעולם, אבל מעולם לא רכשתי להבים של ג'י'לט (5 להבים) ביותר מ10 ש"ח לסכין אחת בממוצע, ולפעמים אף פחות, תמיד יש מבצע היכן שהוא, סופר פארם, שופרסל, BE, ויקטורי וכו...

תעשה לעצמך חשבון אם 10 שקלים או עשרים שקלים בחודש, מצדיק את כל ההתעסקות עם מוצר לא מקורי וכל מה שמתלווה לזה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי כמה פעמים סכיני גילוח גילט פרוגלייד מאייבי ואמזון וכול פעם התאכזבתי.
למרות שהסכינים והאריזה נראים מקוריים, ובדיוק כמו מה שנמכר בארץ, אחרי הגילוח הראשון ישר מרגישים בהבדל.
הבדל עצום. הם לא מגלחים טוב ושורטים את העור.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Haim_gds כתב:

כרגע אני עם המאך 3 והוא לא רע אך לא זול במיוחד. הייתי שמח למצוא סכין איכותי שיכול לשרוד שבועיים+ של גילוח יום-יומי ללא ירידה ברמה.

אני מעדיף לעשות הזמנה בדואר של חבילת סכינים מאשר להסתובב בחנויות ולא לחוץ בזמן כך שגם קנייה מחו"ל עומדת על הפרק.

לפני חודש+ היו מבצעי נובמבר סייל בכל מיני רשתות.

קניתי 16 סכיני ג'ילט פיוז'ן (5 להבים) במחיר של 150 ש"ח (איסוף עצמי מהסניף ליד הבית) מרשת "סופר פארם". כמובן מקוריים ועובדים היטב.

במחיר של 9.4 ש"ח לסכין כזו, לא מוציא סיבה להמר על משהו מחו"ל.

חכה למבצעים טובים ותקנה כמות.

עריכה:
גם 10 שח לסכין זה מחיר סבבה:
https://shop.super-pharm.co.il/care/shaving-and-hair-removal/men/blades-and-razors/גילט-מארז-16-סכיני-פיוזן-ידני/p/531888?gclid=CjwKCAiA_9r_BRBZEiwAHZ_v1_3mEienGP5el_UT8HZMWgt7CLhFTdTwc4BEKhR6g_W5YEbMXmOSCRoC3VoQAvD_BwE

נסה לבדוק אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום על משלוח (30 שח).

עריכה 2:
ב KSP מוכרים את אותו המארז ב 144 ש"ח (9 שח לסכין)  + משלוח (לציין שמשלוח ללוקר או לסניף זה בחינם כמובן).
https://ksp.co.il/?uin=63288&appkey=1006

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.1.2021 בשעה 09:47, dalet11 כתב:

אלי אקספרס

אין סכינים מקוריים באלי אקספרס.

יש הבדל ענק בין פיוזן למאך 3 

חפש פיוג'ן במבצע כמו בקישור לסופרפארם.

אני אישית לא מאמין במבצעים באינטרנט ולא קונה שום דבר בסופרפארם.

בסופרים צריכים להיות מבצעים יותר זולים

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת הזמנתי סכיני פיוז'ן מקוריאה הדרומית, למשתמשים לא היו תלונות. אבל בשנים האחרונות קונה את הסכינים בחפיסות גדולות (24 יחידות) במבצעים בשופרסל או בסופרפארם.

אישית מעדיף גילוח במכונה חשמלית (בראון).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוצר כזה לא שווה לחסוך, אלא אם אתה אוהב צלקות בפנים. המחיר הזה לדעתי שווה כל שקל ביג דיל – קופון bigdeal perfume, מארז 12 סכיני גילוח GILLETTE FUSION

כשיש מבצע קנה כמות ושמור אותם במקום מוצל, לא הייתי חוסך בזה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המבצעים על החבילות של ה-16 סכינים ראיתי כבר אבל הם פיוז'ן רגיל ולא פרוגלייד כמו שאני משתמש בד"כ.

מישהו יודע מה ההבדל בפועל בין הרגיל לפרוגלייד? בהתחשב שמדובר בעור רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

בעיניים שלי, סתם עניין של שיווק, הרי צריך לחדש מדי פעם.

אני לא הרגשתי איזה הבדל דרמתי בגילוח בין הפיוז'ן הרגיל לבין הפרוגלייד.

לי אין עור רגיש אז אולי אתה תעשה ניסוי ותדווח לנו אם יש הבדל חוץ מהחור בכיס? 🙃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל גדול בין שניהם - אבל פות"ש משתמש במאך 3, וזה יהיה עבורו שיפור מהותי.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

התחדשתי בפיוזן , קניתי ב coffeedeals מארז 12 סכיני גילוח Gillette Fusion פלוס ידית (וסכין נוספת) ב 170 ש"ח כולל משלוח. לא ממש זול (כ 15 ש"ח לסכין), וזה הכי זול שמצאתי...

אני משתמש בסכין אחת (המקורית על המכשיר) כבר שבועיים לגילוח יומיומי, הגילוח נעים יותר מהמאך 3 וגם מרגיש קצת יותר חלק. אם איכות הגילוח תשאר זהה לעוד שבועיים לפחות ארגיש שעשיתי עיסקה משתלמת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הערה מעניינת לנושא: לפני יומיים התקלחתי קודם כי לא הרגשתי כל כך טוב ואמרתי לעצמי שניראה, אולי אתגלח הפעם אחרי המקלחת (אני בד"כ מתגלח לפני, משום מה).
אכן אזרתי כוחות והתגלחתי אחרי המקלחת ומה אגיד לכם (חלקכם בטח יודע את החכמה הזאת) - הבדל של שמיים וארץ. הגילוח על עור שלאחריי המקלחת הוא חלק יותר, קרוב יותר ואם הסכין כבר בסוף דרכו - לא מרגישים זאת!
אני אגב מתגלח עם משחת גילוח ממ ביישום של מברשת (מגל"ר).

שמעתי על הנושא הזה מאז שאני מתגלח, אבל אף פעם לא ייחסתי לזה חשיבות. תמיד היה לי נוח אחרי המקלחת להיות כבר אחרי כל הפעולות (גילוח, שיניים וכו').

מסתבר שהעור כן סופח לחות ועושה זאת ביתר שאת כאשר מדובר במים חמים. עור נפוח ורך ממים חמים קל יותר לגלח ולכן ההתנגדות של הזיפים אל להב הסכין חלשה יותר (השיער עצמו כמובן חומר קרני ואינו סופח לחות).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...