Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור געגוע לתיבה הידנית. אילו רכבים מעניינים ולא רכבי ספורט נשארו עם התיבה הזו?

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, Roycohen1979 כתב:

נכנסתי לפני שנה וקצת לסוכנות הונדה וביקשתי סיוויק 1.5 ליטר טורבו ידנית, לפי הקטלוג יש דברים כאלה, היא גם זולה ב10000 שקל מגרסת הגיר הרציף האומלל שהחליטו להרכיב עליה, 

הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהשמיים, אמר שהוא לא יודע כמה כאלה נמכרו בארץ אבל אצלו אני הראשון שמבקש, שיקח כמה חודשי המתנה לרכב. בסוף לא יצא לפועל אבל יתכן ואם היה זמין יותר הייתי יוצא משם עם סיוויק ידנית ו182 כ״ס מתחת למכסה המנוע.

כמעט 1:1 מה שקרה לי, ההבדל היחיד שלא הייתי היחיד שמבקש.

אגב גם לכמה חודשי המתנה זה לא היה חלוט, זה יכל להיות גם יותר (לזכותו הוא לא הסתיר את זה ואמר במפורש)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

נדמה לי שגם סוזוקי איגניס אפשר לקנות ידנית היום.

קטנות עוד ניתן לרכוש, משפחתיות/פולסייז כבר בקושי ואם כן, ערומות מאיבזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, דניאל1983 כתב:

שאלה, איזה מותג מייצר את הגיר הידני ההכי טוב?

פעם קראתי איפשהו שמאזדה מיצרת את הגירים הכי טובים.

הגיר הידני בסיוויק טייפ R המחודשת (2020) נחשב לטופ שבטופ. חלק כבר אמרו שמדובר בגיר הידני הכי טוב שנהגו בו. 

גם למיאטה גיר פצצה בין הטובים בקטגוריה. 

פורשה עושה גירים ידניים אדירים גם כן. בדגמים האחרונים שלהם הם סובלים מיחסי העברה לא משהו כנראה בגלל תקנות זיהום (הילוכים ארוכים מדי) אבל מבחינת אופן תפקוד הגיר ואיך שמרגיש הם נחשבים לטופ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Roycohen1979 כתב:

דאציה דאסטר נחשב רכב מעניין ?

כלי כזה גיר ידני משודך למנוע דיזל יכול להיות אחלה רכב, הגיר 6 הילוכים גם לא רע בכלל.

נהגתי בו בחו"ל (הזמנתי פוקוס ידנית, אמרו שזה "שווה ערך"). רכב ממש לא מעניין. נאלצתי לנסוע הרבה יותר רגוע ממה שאני אוהב, מדובר ברכב גבוה ולא נוסך ביטחון.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידים (כמעט, או לפחות אלו שמצהירים זאת בגלוי) הינם דאצ'יה. אצלם הכל ידני, ואם תרצה אפשר גם אוטומט בהזמנה והמתנה ארוכה. אבל לא מבין מה מהנה בידני בנסיעה יומיומית. עדיף אוטומט, נהיגה רגועה ושקטה. לא?

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה המתנה יש בדאצ'יה לאוטומט? אין שום המתנה.

מצד שני ברוב המכוניות שלהם מדובר בחד מצמדי גרוע.

בחדשות יותר יגיעו אוטומטיות עם גירים רציפים או אוטומטיים פלנטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Roycohen1979 כתב:

מעדיף ידני בכל רגע נתון

גם אם זה בפקק של שעתיים וחצי בכביש החוף?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ באמת שידני זה לא כזה נורא בפקק. רוב הזמן אני בכלל גולש על שני/ראשון ונוגע בעיקר בדוושת הגז וקצת בבלם. רק כשמגיע לעצירה מוחלטת אני צריך להתעסק בקלאץ'להתחלת נסיעה ואז שוב - בעיקר הילוך ראשון/שני ונוגע בגז ברקס בלבד. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני זה סבל בפקק רק אם אתה נוהג בפקק כמו ישראלי ממוצע, שנצמד לרכב מולו ומזגזג בין נתיבים.
שמירת מרחק והימנעות ממעבר בין נתיבים שלא לצורך (הרי גם ככה כולם זוחלים באותו קצב), יחסכו העברות הילוכים/גז/ברקס מיותרים ועל הדרך יחסכו דלק.

• אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

גם אם זה בפקק של שעתיים וחצי בכביש החוף?

כמה פעמים בשנה האחרונה עמדת בפקק של שעתיים וחצי?

בסוף כל אחד עושה את השיקול שלו. יש אנשים שאוהבים גיר ידני, והמסלול הקבוע שלהם מאפשר להם להנות ממנו ולא לסבול יותר מידי. 

לא צריך לשכנע אנשים שנוהגים על ידני למה זה לא טוב. בעיניהם (וגם בעיני 😁) זה טוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...