Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור געגוע לתיבה הידנית. אילו רכבים מעניינים ולא רכבי ספורט נשארו עם התיבה הזו?

shlomi6280
שימו לב! השרשור הזה בן 1213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לי אין שום בעיה לנהוג עם גיר ידני, כל הרכבים שלי היו ידניים. פקק\עיר\עליה זה לא משנה לי בכלל. רגיל וזהו.

באמת שזה לא מפריע לי. אני נהנה מהמעורבות הנוספת בנהיגה. מקווה שגם הרכב הבא יהיה ידני.

• רעיון טוב! 2

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 22 דקות, GR8Day כתב:

בעניין הידניות, אני מאוד אוהב לנהוג בידני, ממש מתחבר לעניין. אבל בפקקים זה נהיה די מבאס. בשבילי. ממש מוציא את כל החוויה.

לא מבאס בפקקים לדעתי

זוחל על ראשון שקצת יותר זורם עולה לשני 

לא מרגיש איזה קושי גדול בנושא

אני נהנה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שצוין כאן עד לפני כשנתיים היה מבחר מכובד, נראה שהוא הולך וקטן או עובר להזמנה מיוחדת.

נהניתי עם הרכב הקודם, איביזה FR שנת 2017. רכב זריז ומאובזר שלא התבייש גם מסיבובים בנס הרים. עם זאת היה צריך להתרגל להשהיה מעצבנת בתגובת המצערת הראשונית.

Clipboard01.thumb.jpg.1e32518ccf3e3ffdb9089e2fe841411c.jpg

בנוסף היה לי ניסיון מפתיע לטובה בחודש שבו נסעתי בשברולט ספארק ידנית משנת 2014-2015 שהייתה על תקן הרכב הכי זול בהשכרה. תגובת הייתה המנוע טובה עם הגיר הזה ובכלל הרכב הרגיש "שמח" וצייתן. האבזור לקה בחסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, shellcase כתב:

הפקקים היחידים שבהם ידני זה חרא הם בעליה

במנוע טורבו מודרני עם מומנט סביר בסל'ד נמוך - זה לא בעייה.

והאמת שזה גם לא בעייה במנועים נמוכי מומנט ברגע שאתה יודע להשתמש בבלם יד ו/או לתפעל סביר את הרגליים שלך.

ואם גם יש היל הולד אז בכלל.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאוד אוהב מכוניות ידניות!
כשהייתה לי בעבודה אפשרות לבחור תמיד הייתי בוחר רכב ידני!
אפילו כשהיה מדובר בטנדר איסוזו 4×4 ונסיעה למרכז תל אביב חחח

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...