Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הברגה בקרטר נהרסה והמוסך לא הצליח לתקן- מאזדה 3 2014

k1235
שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, מי שלא סוגר ברגים לא "חורש" הברגות...

אציין לכל המאשימים , כי ההתחלת הנזק יכול להיות שקרה הרבה לפני כל הסיפור הזה, מישהו מתישהו סגר עקום או חזק מידי והחליש את ההברגה.

מאז כל פעם בטיפול מרגישים שסוגרים וזה לא ממש מתברג חלק, אבל סוגרים בכל זאת כי מרגישים הידוק סופי מספיק יציב וללא נזילות, עד לכשל סופי של ההברגה, שמתגלה לרוב שמפרקים את הבורג. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 12 דקות, danniel כתב:

חברים, מי שלא סוגר ברגים לא "חורש" הברגות...

אציין לכל המאשימים , כי ההתחלת הנזק יכול להיות שקרה הרבה לפני כל הסיפור הזה, מישהו מתישהו סגר עקום או חזק מידי והחליש את ההברגה.

מאז כל פעם בטיפול מרגישים שסוגרים וזה לא ממש מתברג חלק, אבל סוגרים בכל זאת כי מרגישים הידוק סופי מספיק יציב וללא נזילות, עד לכשל סופי של ההברגה, שמתגלה לרוב שמפרקים את הבורג. 

בדיוק מה שקרה אצלי, במקרה שלי רון הציל אותי בשעה 15:00 ביום שישי, חלץ לי כמו שועל את הבורג עם מברג לום בקונטרה וראצ'ט חשמלי כי ידנית לא היה מספיק תנועה מהירה לתפוס את הבורג בתבריג, חלץ את אינסרט התבריג בעדינות של מנתח ושטף עם שמן שלא ישארו שבבים בקרטר, לקח מארגז הקסם שלו בורג אובר סייז במידה מדויקת לקרטר של ואג והבריז עמו במגע יד אומן (אין סיכוי שהייתי מצליח לבד לעשות דבר כזה בלי להתאמן איזה עשר פעמים קודם) ללא שום צורך בפירוק את פתח הקרטר. עד היום אני עם אותו בורג שהבריז יחד עם הברגתו את ההברגה מחדש. טריק מגניב מאחד שאכפת לו שבנאדם לא יכנס לבור בגלל הברגה גמורה. לא לקח לי שקל.

אם זו הרמה של מוסכים מורשי יבואן. דיינו.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים למוסך שהאוטו תופש ליפט יום שלם, אבל לא אמורים לתקן בלי רשותך. אולי הבינו ממך בעקיפין שאישרת תיקון ? אם לא, זו לבדה עילה לתביעה כי מנעו ממך את האופציה הסבירה של לקחת את הקרטר לתיקון אצל חרט.

היבואן מתנער בטלפון; לפעמים הם מתנהגים יותר יפה כששולחים להם מכתב.

כמו שכבר ניכתב פה, תלוי כמה זמן יש לך להתעסק עם זה.

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקבל את הטענה של תופס ליפט יום שלם, ואם היה הולך מנוע או גיר אז היו מרכיבים מנוע מיבוא בעלות 8 אלף? בוודאי שלא.
מפרקים קרטר ודוחפים את הרכב הצידה עד להחלטת הלקוח.
אני בהחלט לא הייתי משלם על זה.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישרתי להזמין את החלק בגלל שהיה על הליפט ולא הכרתי פתרון אחר מלבד החלפה

לאחר ההתייעצות פה בפורןם בשעות הערב רציתי להתקשר למוסך ולעצור את התיקון אבל כבר היה מאוחר מדי.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, יאני כתב:

בדיוק מה שקרה אצלי, במקרה שלי רון הציל אותי בשעה 15:00 ביום שישי, חלץ לי כמו שועל את הבורג

זו אגב הסיבה שכשהייתי בארץ והייתי עם VAG אפילו באחריות יצרן הלכתי אליו , והסיבה שגם פה אני הולך עם הרכב הספורטיבי לסדנא שאני מטפל בה להכל.

בזמן שב״מורשה״ (מה שנקרא פה dealership garage או בשם חיבה הנפוץ stealership) בזמן המקביל - היו אחראיים על 5 ברגים שבורים שהתווכחתי איתם לתקן.... (לטובתם - תיקנו בסוף על חשבונם)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...