Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

android auto הפסיק לקבל הנחיות קוליות ב-WAZE כבר כמה חודשים..

Nissan Skyline GTR
שימו לב! השרשור הזה בן 282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 2 מכשירי אנדרואיד - 

1.אסוס שמריץ אנדרואיד 9

2.poco x3 שמריץ אנדרואיד 10

בשניהם לא הצלחתי להגדיר חיפוש קולי בעברית. 

הכי קרוב שהגעתי - 

כאשר אני פותח Waze ולוחץ על המיקרופון משמאל בתחתית מסך המולטימדיה 

ואומר - נווט לקניון הזהב בראשון לציון 

נפתחת לי רשימה של שלל קניונים. 

באחת האפשריות לבחירת היעד לניווט מופיע עסק כלשהו שנמצא בקניון הזהב בראשון לציון. 

לעומת זאת, כאשר אני מנסה לחפש כתובת כלשהי לפי הפורמט - שם רחוב, מספר בית, עיר

אני שומע הודעה באנגלית - הגוגל אסיסטנט אומרת שהיא לא מבינה אותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פתרון שעבד לי ביותר מרכב אחד עבור יותר ממכשיר אנדרואיד אחד

דרך ישומים לחפש Google ולעשות הסר התקנה, זהו!

צירפתי תמונה שיהיה יותר ברור

תעדכנו שעובד😉

Screenshot_20210910-131559_WhatsApp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברים,

אני גם עם אותה הבעיה. עד לאחרונה לחיצה על המיקרופון באנדרואיד אוטו הייתה מבצעת חיפוש בעברית בוויז. לאחרונה זה השתנה כך שלחיצה על המיקרופון לא מבצעת חיפוש בוויז, אלא מפעילה את הגוגל אסיסטנט, ולא ניתן לחפש כתובות בעברית. האם נמצא הפתרון לדבר הזה? 

עריכה אחרונה על ידי david1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

פ ת ר ו ן !!!
ANDROID AUTO לא מקבל הנחיות בעברית בעקבות העדכון האחרון שגורם ל-GOGLE ASSISTANT לפעול (לא מבין עברית) ! 
מצאתי פתרון - בחנות של ANDROID להיכנס ל-GOGLE LLC ולבצע הסר התקנה. GOGLE ASSISTANT מנוטרל עכשיו!
כאשר ניכנס ל-GOGLE תופיע הודעה שאם נרצה להשתמש בשירותי GOGLE ASSISTANT אז להיכנס להגדרות ולהפעיל. לוחצים אישור. זה לא יפעיל את GOGLE ASSISTANT.
ואז כפתור המיקרופון במולטימדיה ברכב יקבל הנחיות קוליות בעברית !
במצב זה, הכפתור האמצעי בנייד אנדרואיד (שלי S22) יביא אותנו ל-GOOGLE.
עדיין קיימת בעייה של עדכון אוטומטי של GOOGLE כאשר WIFI דלוק והנייד לא בפעולה שעתיים בלילה. 2 פתרונות - לפני שינה לכבות את ה-WIFI או להיכנס להגדרות החנות ולסמן "אין לעדכן אפליקציות באופן אוטומטי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פ ת ר ו ן !!!
ANDROID AUTO לא מקבל הנחיות בעברית בעקבות העדכון האחרון שגורם ל-GOGLE ASSISTANT לפעול (לא מבין עברית) ! 
מצאתי פתרון - בחנות של ANDROID להיכנס ל-GOGLE LLC ולבצע הסר התקנה. GOGLE ASSISTANT מנוטרל עכשיו!
כאשר ניכנס ל-GOGLE תופיע הודעה שאם נרצה להשתמש בשירותי GOGLE ASSISTANT אז להיכנס להגדרות ולהפעיל. לוחצים אישור. זה לא יפעיל את GOGLE ASSISTANT.
ואז כפתור המיקרופון במולטימדיה ברכב יקבל הנחיות קוליות בעברית !
במצב זה, הכפתור האמצעי בנייד אנדרואיד (שלי S22) יביא אותנו ל-GOOGLE.
עדיין קיימת בעייה של עדכון אוטומטי של GOOGLE כאשר WIFI דלוק והנייד לא בפעולה שעתיים בלילה. 2 פתרונות - לפני שינה לכבות את ה-WIFI או להיכנס להגדרות החנות ולסמן "אין לעדכן אפליקציות באופן אוטומטי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...