Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור אוטומטי של מכשיר אנדרואיד למולטימדיה

Mosheary
שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גלקסי S7. החיבור למולטימדיה ברכב  יונדאי (IONIQ) מתבצע ידנית ע"י קאבל.
מבקש המלצות לחיבור אוטומטי של הנייד למולטימדיה עם הכניסה לרכב.
אולי ע"י MacroDroid?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה רוצה חיבור Android Auto אלחוטי. בשביל שזה יעבוד, הן הטלפון והן מערכת המולטימדיה צריכים לתמוך בזה. עד כמה שידוע לי במקרה שלך הטלפון לא תומך וגם מערכת המולטימדיה ברכב לא. שום אפליקציה שתתקין לא תשנה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי שיהיה חיבור אלחוטי המערכת חייבת רכיב WiFi כי כך מתבצע החיבור. יש בשוק מתאמים שיכולים להפוך את החיבור לאלחוטי אבל הטלפון שלך בכל מקרה לא תומך - החל מגלקסי S9 ומעלה או כל מכשירי פיקסל האחרונים של גוגל. לי יש במערכת חיבור אלחוטי וזה נחמד מאוד להיכנס לרכב ו-AA עולה אוטומטית, אבל זה שואב סוללה בקצב מהיר והמטען האלחוטי שלי ברכב (10W) לא מצליח לעמוד בקצב ובסוף נסיעה אני מקבל מכשיר רותח. ממה שיצא לי לקרוא הבנתי שעם מכשירי גלקסי חדשים יותר (S20 לדוגמה) צריכת הסוללה נמוכה יותר בחיבור אלחוטי וישנה אפשרות לטעינה אלחוטית בהספק של 15W כך שאולי זה מספיק. כרגיל דרך אגב, עם איייפון וקארפליי זה עובד טוב יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה - זה ישפר כח או אחיזה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, shellcase כתב:

אני רק שאלה - זה ישפר כח או אחיזה?

זה יפחית את משקל הרכב בעשרה גרמים שלמים, כי אפשר יהיה לזרוק את הכבל. כמו שאמר קולין צ'פמן, מייסד לוטוס, add lightness.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...