Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנדטית עד 10

Student123
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני מעוניינת לקנות רכב עד10 (אולי חריגה ל12 וגם זה עדיף שלא) העדפות שלי הם בעיקרון צריכת דלק נמוכה ושלא יראה יותר מידי מוסך על כל השאר אני מוכנה להתפשר. לצערי אני לא מכירה אנשים שמבינים ברכבים כל כך אשמח אם תוכלו לעזור לי פה ♥

עריכה אחרונה על ידי Student123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

כמה אנשים יסעו לרוב ברכב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכלי לחפש ניסאן מיקרה משנתון סביבות 2011 יתאים לתקציב אמינה וחסכונית (אם כי מעט רועשת)

קיה פיקנטו טובה אך דיי יקרה ופחות חסכונית מהמיקרה.

דיהטסו סיריון גם כן מתאים הוא אמין וחסכוני, חפשי מ-2010 ומעלה (בסוף '11 הפסיקו את הדגם פה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך במחיר הזה: יונדאי אקסנט, יונדאי גטס, דייהטסו סיריון , מיצובישי גאלאנט , טויוטה קורולה, מאזדה 323, מיציבושי כריזמה, מאזדה 3

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תציע לה רכבים ישנים כמו גאלאנט ו 323..

סיריון ומיקרה רעיון טוב.  הגברת צריכה רכב מיני חסכוני וקומפקטי לסטודנטים ולא משפחתית ישנה.

הגטס כבר מיושן (עד 08' כמדומני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הדרישה לרכב חסכוני ואוטומטי קצת בעייתית.

הייתי בודק דייהטסו סריון למשל או פורד פיאסטה אשר תהיה עדיפה מבחינת בטיחות, איכות חומרים ונראית מודרנית יותר.

מיצובישי גאלט תהיה ישנה ביחס לתקציב ובטח לא חסכונית, כריזמה כנל.

הדגמים הראשונים של המיקרה מהדור לפני האחרון הציגו תיבת רציפה לא ממש אמינה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה קונים בעיקר צרות של אחרים, בטח כשמדובר באוטומט.

אם אין מישהו שמבין יכול להתלוות אליך, ואולי למצוא רכב ששווה לקנות, יש סיכוי לא רע שתיפלי.

בכל מקרה המצב הספציפי של הרכב הרבה יותר משמעותי מהדגם ברמות המחירים האלה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, המחליף כתב:

הגטס כבר מיושן (עד 08' כמדומני)

גטס נמכרה עד 2010.

ולגביי צריכת הדלק זה קצת בעייתי בתקציב הזה.

אפשר לשאול כמה את מתכננת (בערך) לנסוע בשנה?

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תודה על העזרה♥ אני בודקת את הרכבים שאמרתם פה , אני מתכננת לנסוע בסביבות ה10 אלף +- קילומטר בשנה.
בינתיים מצאתי פג'ו 107 160 קילומטר שנתון 2007
וניסן מיקרה  150 קילומטר שנתון 2008
אמשיך לחפש את הרכבים שאמרתם! יש לכם עוד המלצות עצות או רכבים מומלצים (אולי בגלל הקורונה אפשר למצוא יותר מציאות)?

עריכה אחרונה על ידי Student123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בנסועה שלך ההפרש בין רכב מאוד חסכוני לבין רכב סביר היא לא משמעותית. בתקציב הזה לא הייתי שם דגש על צריכת דלק, אלא על אמינות (כמה שאפשר).

ב. כמה שאני יודע פג'ו 107 לא נמכרה ב-2007. זה רכב חסכוני אבל עם גיר רובוטי חד מצמדי. כדאי לעשות נסיעת מבחן ולראות שמתאים לך.

ג. המיקרה לדעתי ישנה מדי, עדיף לחפש משהו פחות חסכוני כמו גטס אבל משנתון מתקדם יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

בדיוק מכרתי את הגטס שלי (טרייד אין), תחפשי אותה באוטו סנטר נתניה (תתקשרי אליהם)

מאמין שתקבלי מחיר טוב מאוד כי המחירון כבר נמוך.

הצריכת דלק של יונדאי גטס די טובה, מעט תקלות והרכב נעים לנסיעה, שירת אותי בנאמנות 4 שנים עד שהייתי צריך להשתדרג קצת....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...