Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הסיכוי לקבל טיפול במסגרת אחריות יצרן במידה והיא נגמרה לפני שבוע?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המזל לא שיחק לטובתי, ובדיוק שבוע לאחר סיום האחריות נדלקה מנורת מנוע ב108 בת ה3 שבמשפחה.
ב14,000 קילומטר בלבד ו3 שנים על הכביש נדלקה מנורת מנוע צהובה, קראתי את קוד התקלה p0494 ונראה שמדובר בתקלה עם המאורר של הרדיאטור.
מחיפוש בגוגל נראה שזה לא מקרה נדיר ב108/208 והתיקון נע בין החלפת חיישן ועולה עד למחירים לא נעימים.
סתם ממבט ויזואלי על המאורר, נראה שהוא מסתובב היטב ומקריאת חום מנוע ,לא נראה שהמנוע מתחמם. 

עכשיו לשאלה האמיתית, מה הסיכוי שלובינסקי יסדרו לי את העניין במסגרת האחריות למרות שכבר עברו 7 ימים מסופה. את כל 3 הטיפולים השנתיים של הרכב ביצעתי אצלהם.
מה עליי לבדוק או להגיד? האם "רצון טוב" זהו דבר נדיר, או שזה משהו יחסית נפוץ? 

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו תקלה נפוצה לדגם בהחלט יש סיכוי לסוג של רצון טוב. הם יקנו את הנגד מהירויות ואתה תשלם על העבודה "בלבד".

אבל נסה :כנס למוסך מורשה שיבדקו מול היבואן . צור קשר עם שירות לקוחות לובינסקי . רק אם ירצה להחליף חצי מנוע על חשבונך: שלם על הבדיקה ותברח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה ההפתעה זה קרה גם אצלי (פיג'ו 108 1.2 ידני) כ-שלושה חודשים אחרי תום האחריות.

לא היה לי כח לנסות לגרד מחווה של רצון טוב והלכתי לגבע,

עלה לי כ-430 כולל הכל.

לא נעים, אבל גם לא ככ נורא

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הטיפולים בוצעו במוסכים הרשת, סיכוי גבוה שתקבל השתתפות כמחווה של רצון טוב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, ay115 כתב:

לא היה לי כח לנסות לגרד מחווה של רצון טוב

לא חכם ולא צריך לגרד.  כל מה שצריך זה לבקש מהמוסך (מורשה היבואן, כן ?) שיפנה ליבואן.

זה בתנאי כמובן שטיפלת במוסכים מורשי יבואן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ay115 כתב:

למרבה ההפתעה זה קרה גם אצלי (פיג'ו 108 1.2 ידני) כ-שלושה חודשים אחרי תום האחריות.

לא היה לי כח לנסות לגרד מחווה של רצון טוב והלכתי לגבע,

עלה לי כ-430 כולל הכל.

לא נעים, אבל גם לא ככ נורא

שמח לשמוע שזה מהבעיות הזולות יותר, מקווה לסגור את זה גם במאות שקלים ולא באלפי שקלים.
אבל האמת שלא מפתיע כ"כ, בעולם כבר מוכרים קיטים לבעיה הזאת שכוללים את החיישן + כלים + סרטון ביוטיוב איך להחליף.
קצת מאכזב שעדיין לא הוציאו לזה איזה RECALL או הרחבת אחריות  לחיישן הזה.

בכל מקרה נציג של לובינסקי יצר איתי קשר פה בפורום ואמר שיחזרו אלי משירות הלקוחות. אעדכן אותכם בהמשך איך הם יטפלו בעניין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...