Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערוץ מסיונרי להפצת הנצרות החל לשדר בחברות הכבלים בישראל

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סקרן מה החשיפה של הערוצים האלה. אני מניח שפחות משולית. איזה אפס פסיק אפס משהו אחוז.

היה לי פעם קטע הזוי - חזרתי מביקור בחו"ל, שבמהלכו ביקרתי בכנסיה בזמן תפילה, והמוזיקה היתה נפלאה. סיפרתי את זה למישהי (נוצריה) שעובדת אתי. התשובה שלה היתה"למה אתה לא מתנצר"?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, sperial כתב:

אני סקרן מה החשיפה של הערוצים האלה. אני מניח שפחות משולית. איזה אפס פסיק אפס משהו אחוז.

היה לי פעם קטע הזוי - חזרתי מביקור בחו"ל, שבמהלכו ביקרתי בכנסיה בזמן תפילה, והמוזיקה היתה נפלאה. סיפרתי את זה למישהי (נוצריה) שעובדת אתי. התשובה שלה היתה"למה אתה לא מתנצר"?

שירי הgospel בכנסיות לא פחות ממדהימים. שלא תבין, אני גם מאוד אוהב את שירי החזנות שלנו, במיוחד ביום כיפור - רוחני ביותר וחודר לעור. 

אבל בנצרות זה כמה רמות מעל:

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

אני זוכר מהתקופה שלי בהוט, היה את ערוץ דייסטאר. גם ערוץ כזה. כמות הצופים הייתה שולית (כמה מאות צופים בכל זמן נתון). לחלק כנראה הממיר נתקע בטעות על הערוץ הזה 😜

לפני 2 שעות, sperial כתב:

ומה ענית לה? אני הייתי עונה משהו כמו ״בשביל כוס חלב לא צריך לקנות פרה״, אבל זה כנראה היה מעליב אותה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו בסגנון. זה היה לפני מספר שנים, אז אני לא זוכר בדיוק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

מבחינתי זה היינו הך ואותו הדבר.

זה לא יכול להיות גם הינו הך וגם אותו הדבר. אתה חייב לבחור.

טוב שלא הוספת שזה גם same same.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להדגיש 😄

המקור הוא: "תגיד לי, ותאמר לי, זה היינו הך או אותו הדבר?"

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

אותי מעניין מה עבר לה בראש כשהיא שאלה את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה צריך להפריע למישהו? זו בדיוק המהות של סובלנות. אף אחד הרי לא מכריח אף אחד לצפות. זה לא שתוקעים לך את זה בכוח לפרצוף. מעניין מה היה קורה אילו באחת מארצות אירופה למשל, היו אוסרים על קיום של ערוץ שמשדר תכנים יהודיים. הרי את זעקות ה"אנטישמיות" היה אפשר לשמוע גם בלי טלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

עזוב, יש כנסיות עם יצירות אומנות מדהימות, ויטראז'ים ופסלים שגורמים לך לשמוט את הלסת. 

הרבה דתיים שאני מכיר לא מוכנים להיכנס לכנסייה כי "עבודה זרה אחי, מה אנחנו נוצרים?!".

לך תבין.

ובנוגע למוסיקה, יש סגנון שלם בתופים שנקרא "גוספל צו'פס" - gospel chops, שהתפתחו בדיוק מהשירה של יום ראשון בבוקר.

יש מתופפים שידועים בסגנון, והאמת שזה די מגניב:
https://www.youtube.com/watch?v=9M8COU0uPXw

נ.ב

איפה האפשרות להטמיע סרטון?

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 1

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה דווקא היה מדובר בכנסיה מזרחית (סופיה, בולגריה), כמרים מול מקהלה, בלי ליווי כלי, פשוטו מדהים. אבל, בדיוק כפי שכתבת, היו בקבוצה אנשים שסרבו להכנס לכנסיה פשוט כיוון שהיא כנסיה. ההפסד כולו שלהם.

לגבי אוצרות האמנות בכנסיות - אריטקטורה, אמנות פלסטית, מוזיקה, לא יודע מה עוד הכל. הכנסיה ידעה לסחוט את הכסף מההמון ולבנות לה מבנים מדהימים. זה נכון להרבה מאד דתות. נניח, מסגדים או מקדשים במזרח אסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, SurfHigh כתב:

פשוט תדביק את הלינק.

הנה (בסגנון)...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.5.2020 בשעה 11:04, vadim6385 כתב:

תאר לך מה היה קורה אם היה קם פה ערוץ טלוויזיה בעברית, שמדבר על איסלאם, במובן של להסביר על הדת עצמה, הלכות, מושגים בדת (כמו מה זה ג'יהאד למשל).

מילא זה, תאר לך אם היה קם פה ערוץ טלוויזיה בערבית שמדבר על איסלאם, במובן של להסביר על הדת עצמה, הלכות, מושגים בדת (כמו מה זה ג'יהאד למשל).

פוטנציאל המחבלים היה יורד פלאים

לפני 19 שעות, SurfHigh כתב:

נ.ב

מעתיק ומדביק את הכתובת, נותן לזה כמה שניות לעשות את המג'יק שלו ווואלה:

אם זה לא עבד, מוחקים ומדביקים שוב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה