Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני טורבו בטווח של עד 40 ק"מ

Vladik Nyemez
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מחפש להחליף רכב לרכב ידני טורבו בעל מנוע יחסית קטן ,

נכון לעכשיו אני נוהג על מיטסובישי לנסר 2011 מנוע 1.8 גירסת ספורט ואני לא מרוצה מהרכב כיוון ש -

א - הרכב שותה דלק ברמות שלו תיארתי לעצמי בקניה (50 ליטרא ל 400ק"מ)

ב - אני לא מקבל את הביצועים שהיתי מצפה לקבל (פעם חשבתי מנוע יותר גדול נוסע יותר מהר...)

מה שאני מחפש עכשיו זה רכב ידני מהיר שנוסע כמו שצריך(אני נהנה מנהיגה פשוטה בעיר ומחוץ לה) שלא שותה יותר מדי דלק ואמין בטווח עד 40 אלף שח

נ.ב.

לאחר בירור שביצעתי אמרו לי להיתרחק מרכבים עם מנוע טורבו ומסיאט איביזה (כי המנועים והגיר החדשים לא אמינים ) ומאלפא רומאו מיטו (תקלות וטיפולים יקרים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתרחק ממנוע טורבו לא תקבל ביצועים שיספקו אותך.

דווקא מנועי הטורבו של האיביזה, קליאו טובים וכך גם התובה הידנית.

אלו שני הרכבים שהייתי בודק כאשר לקליאו יתרון של רמת איבזור.

איבוזה עברה מתיחת פנים ב2015 וקיבלה תא נוסעים איכותי יותר וכמו כן מנוע 1.0 טורבו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הלנסר עשתה לך עם 50 ליטר 400 ק"מ סימן שאתה אוהב ללחוץ על הרכב ומתגורר באזור עם עליות,גם הונדה סיוויק צורכת ככה בצורת הנהיגה שלי.(גם לוחץ עליה)

חשוב להבין שכאשר לוחצים על רכבים טורבו הצריכה עולה משמעותית.

השכרתי בחול גולף ידנית מנוע 1000 ,הרכב נותן תחושה טובה של כוח ומהירות אבל בעיר ללא עליות הצריכה היתה 1 ל 10 ,כאשר ההונדה באותם תנאים היתה עושה 1 ל 8.5 כנראה.

הגולף בתחושה הרגישה מהירה יותר מההונדה אבל בפועל הנתונים זהים.

הלנסר עם גיר רציף שמסרס ,הלנסר לא נותנת תחושה של כוח כמו ההונדה ובנהיגה רגוע הצריכה תהיה זהה.

אם אתה לוחץ על הרכב אז ברכב טורבו תצליח לחסוך לדעתי כ 10/20 אחוז ולא יותר.

היתה לי לשבוע את הקאפצור ידני ,רכב נחמד ויחסית מרגיש זריז ,הצריכה היתה 1 ל 11 .רכב מומלץ

רכבי טורבו חשוב לזכור מביאים איתם תקלות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אז קצת קשה להמליץ לך על רכב טורבו אם אמרו לך להתרחק מהם....

כנראה כוונתך רק לאיביזה ולמיטו.

לדעתי בהחלפת רכב לא תחסוך הרבה דלק וכסף כנראה בכלל לא.

לדעתי תחסוך כסף אם תלחץ פחות על הגז, כי זה לדעתי ההסבר לצריכה המאכזבת של הלנסר.

בתכלס הרכב שלך מאכזב אבל מדובר ברכב פרקטי ואמין.

החלפה כנראה תשיג לך רכב מתגמל יותר אבל בשורה התחתונה תעלה כסף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב פעמיים לפני שאתה קונה רכב ידני כי אתה עלול להתחרט על זה, עם כל הפקקים שיש היום. ואני אחד שנוהג על ידני ואמנם כשאין עומס בכביש אני נהנה, אבל בפקקים של 20 דקות + זה סבל בהתגלמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב פעמיים לפני שאתה קונה רכב ידני כי אתה עלול להתחרט על זה, עם כל הפקקים שיש היום. ואני אחד שנוהג על ידני ואמנם כשאין עומס בכביש אני נהנה, אבל בפקקים של 20 דקות + זה סבל בהתגלמותו.

מעניין איך באירופה מצליחים להתמודד עם פקקים וגיר ידני, כנראה יש להם רגל מברזל.

וכנראה גם לי כי אני גר במרכז הארץ ויש לי רכב ידני ואני עדיין בחיים...

בקיצור אתה מגזים.

לפות"ש, לי יש קליאו 0.9 ואני מאוד אוהב את הרכב, הרכב חסכוני וכיפי (יחסית) לנהיגה, מה שכן חזק או מהיר הרכב לא, אפשר להסתדר עם הכוח בזכות זמינות לא רעה בגלל הטורבו אבל עדיין לא מדובר ברכב עם ביצועים גבוהים. כחבילה אני חושב שהוא אחד הטובים בקטגוריה שלו בזכות עיצוב יפה, אבזור נדיב מאוד במיוחד עבור רכב ידני, התנהגות מהנה ואחזקה יחסית זולה (כולל מחיר רכישה זול)

לא יודע אם היא תתאים לך לאור הדרישה שלך לרכב מהיר אבל אם אתה יכול להתפשר בעניין הזה אז היא אחלה אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...