Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט במכוניות מיני/סופר מיני

Shay Isar
שימו לב! השרשור הזה בן 1849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אתם מכירים מכוניות מיני / סופר מיני עם בקרת שיוט ? (לא חובה אדפטיבית , גם רגילה זה אחלה) ,

מחפש רכב קטן והתרגלתי לעניין של הבקרת שיוט , טויוטה יאריס ממש אהבתי והופתעתי שב105 אלף שקל אתה לא מקבל בקרת שיוט..

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אדפטיבית נכון לעכשיו יש רק בסיאט איביזה ופולקסווגן פולו ומהיום גם בסוזוקי בלנו ברמת הגימור הגבוהה, באחרות יש רגילה.

לכל השאר יש בקרת שיוט רגילה, כלומר סיטרואן C3, רנו קליאו, דאצ'יה סנדרו, קיה ריו, יונדאי I20, סוזוקי סוויפט , הונדה ג'אז, סקודה פאביה (אוטומטית, בידנית אין כלום) מאזדה 2 וכו'.

בסגמנט המיני רק לספארק יש בקרת שיוט.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אדפטיבית נכון לעכשיו יש רק בסיאט איביזה ופולקסווגן פולו.

לכל השאר יש בקרת שיוט רגילה, כלומר סיטרואן C3, רנו קליאו, דאצ'יה סנדרו, קיה ריו, יונדאי I20, סוזוקי סוויפט ובלנו, הונדה ג'אז, סקודה פאביה (אוטומטית, בידנית אין כלום) מאזדה 2 וכו'.

בi20 רק ברמת הגימור הכי גבוהה יש בקרת שיוט.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט אדפטיבית נכון לעכשיו יש רק בסיאט איביזה ופולקסווגן פולו ומהיום גם בסוזוקי בלנו ברמת הגימור הגבוהה, באחרות יש רגילה.

לכל השאר יש בקרת שיוט רגילה, כלומר סיטרואן C3, רנו קליאו, דאצ'יה סנדרו, קיה ריו, יונדאי I20, סוזוקי סוויפט , הונדה ג'אז, סקודה פאביה (אוטומטית, בידנית אין כלום) מאזדה 2 וכו'.

גם לספייסטאר יש בקרת שיוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אתם מכירים מכוניות מיני / סופר מיני עם בקרת שיוט ? (לא חובה אדפטיבית , גם רגילה זה אחלה) ,

מחפש רכב קטן והתרגלתי לעניין של הבקרת שיוט , טויוטה יאריס ממש אהבתי והופתעתי שב105 אלף שקל אתה לא מקבל בקרת שיוט..

תודה לעונים

ניתן להתקין ליאריס בקרת שיוט דיי בקלות. יש מדריכים באינטרנט וגם במוסכים של טויוטה מכירים את הפרוצדורה (אבל גובים עליה בהתאם).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'אז קומפורט יש בקרת שיוט רגילה + בקרת שיוט עם מגביל מהירות חכם בהתאם לזיהוי תמרורים.

לא יודע מה אנשים מתלהבים מבקרת מהירות. לי זה ניראה אחד הדברים המיותרים (ואני נוסע המון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הקרת שיוט אדפטיבית אחלה פיתרון למי שנוסע בבין עירוני, מאוד נוח ללא צורך של התערבות כמעט מצד הנהג.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'אז קומפורט יש בקרת שיוט רגילה + בקרת שיוט עם מגביל מהירות חכם בהתאם לזיהוי תמרורים.

לא יודע מה אנשים מתלהבים מבקרת מהירות. לי זה ניראה אחד הדברים המיותרים (ואני נוסע המון).

בקרת שיוט זה נוח והאדפטיבית בכלל אחלה אם אתה לא נהג עצבני. לנהגים לחוצים היא לא תתאים כי היא שומרת מרחק סביר ואז יש אנשים שמחליטים להידחף. לי אישית ב 99% מהמקרים לא מפריע שנדחפים ובאחוז הנותר אני פשוט מבטל אותה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת מהירות ניראה לי שזה טוב רק לרכבי שיוט חזקים ששם קצת אתה לא שם לב ואתה מוצא את עצמך משייט על 140-150

לא מסוגל לנהוג בלעדיה היום, מציק לי להניח לחוצה את הרגל על הדוושה היום - כל פעם שאני נוהג על רכב בלי זה הופך לכ״כ לא נוח בשבילי.

אגב לפותח השרשור, אם אתה רוצה להתחדש בטויוטה יאריס מודל 2020 אתה מוזמן להיכנס לסוכנות מאזדה ולרכוש מאזדה 2 - שמה תקבל את היאריס הבאה(לפחות בשוק האמריקאי).

https://www.toyota.com/upcoming-vehicles/yarishatchback/

בקנדה אגב כבר שנים היאריס סדאן היא מאזדה 2 סדאן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להתקין ליאריס בקרת שיוט דיי בקלות. יש מדריכים באינטרנט וגם במוסכים של טויוטה מכירים את הפרוצדורה (אבל גובים עליה בהתאם).

מנסיון שלי, אם עושים את זה במעמד הקנייה מקבלים את זה בחינם או ב-300 שקל מהסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...