Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרק חדש בסאגה "ברווז מחפש בגדים במידה שלו", והפעם- נעליים של אדידס.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באופן כללי, ציוד הספורט שלי הוא מתוצרת אדידס, ואני מאד מרוצה ממנו.

מהנעליים האחרונות שקניתי, "לך תמצא נעלי נייק במידה שלך" אני פחות מרוצה.

אני רוצה לעבור ל"לך תמצא נעלי אדידס במידה שלך".

אז, ראשית- שמעתי הסבר קצר (ושיווקי בעיקר) על טכנולוגיית "בוסט" של אדידס. אשמח להסבר פחות שיווקי ויותר יעיל לנקודה.

שנית, אני מחפש משהו שיתאים גם ליום יום (עבודה בעיקר יושבנית) וגם לחדר הכושר. חשוב לי שהנעל לא תהיה מבד אם כי זה פחות קריטי. משקל נמוך, סוליה עם אחיזת כביש טובה, לא גבוהות!, מה עוד שכחתי?

לעצות ולהמלצות אשמח מאד.

תודה לעונים.

נ.ב.

למי שתוהה למה אני קורא להם "לך תמצא במידה שלך"- עברתי 4 חנויות שונות באיזור שלי (ופחות באיזור שלי...) לפני שמצאתי את האחרונות. כי לך תמצא במידה שלך. ס'עמק...:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ראשונה: האם אתה יודע מהי המידה שלך אצל אדידס? אם כן - אין לך ברירה אלא באינטרנט. ואל תשכח שאתה גם צ.ל. את רוחב המידה שלך. אני כבר שנים רוכש כך ניו באלאנס. מעולם לא טעיתי.

עריכה: יש לאדידס סנפירים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי (וכפי שממליצים פה גם לרוכשי רכבים), אל לך להנעל דווקא על המותג אדידס.

הפרמטר הכי חשוב בנעל (במיוחד ליום יום) הוא הנוחות. לכן הייתי מציע למדוד מס' מותגים שונים, ולראות איך הנוחות והאם נראות לטעמך (מבחינת מראה וכו').

למי שזה לא חשוב - ניתן להנעל בנעלי עקבים וכיו"ב (שזה אולי יותר יפה ואופנתי).

אל תשכח כי מה שנוח / יפה עבור אחד - לא יהיה כזה לשני (לך), אפילו אם תקבל המלצה חמה או אפילו רותחת.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למדוד, אחרי שנכוותי מקניה באינטרנט (כולל בדיקת מידה עם סרגל, קריאת ביקורות וכו').

אל תינעל (תרתי משמע) על מותג מסויים, לדעתי הדבר הראשון זה להגדיר תקציב, לאחר מכן לחפש באינטרנט נעליים עם דירוג גבוה בתקציב שלך, ואז להגיע עם רשימה לחנות ולמדוד אחד אחד.

למרות שאני נגד לעשות את זה - אבל בכל זאת אם הפער מחירים בין החנות שבה מדדת לבין האנטרנט הוא גבוה במיוחד, תזמין באנטרנט למרות ה"ניצול" שנעשה לחנות (היה פה כבר דיון על זה אז אנא בואו לא נתחיל שוב האם זה ניצול או לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה במצב שלי (כף רגל רחבה), אין לך מה לחפש אצל אדידס לדעתי.

אני הייתי יותר מעשר שנים רק עם ניו באלאנס, אחרי שהתאכזבתי מהם (כולל ה990 המהולל), ניסיתי saucony, וחייב להגיד שהן נוחות לאללה.

הבעיה שהן פחות עמידות מניו באלאנס, ככה שיש לי כרגע ניו באלאנס 420 וסאקוני לא זוכר איזה דגם, יכול לבדוק בבית אחר כך, וסבבה לי לגמרי איתן.

הסאקוני אומנם במצב קרוב לסופני אחרי פחות משנה, אבל בתור נעליים שהתחלתי להיכנס איתן לכושר, היו שוות כל שקל (גם ה420).

שתי הזוגות ביחד עלו לי 700 שקל באילת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא שיש לך כף רגל רחבה במקרה - אז באמת אין על NB והם גם מייצרים דגמים של סדרות הWIDE שלהם מעור מלא.

אצלי זה לא פלטפוס - זה זנב של בונה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על סאקוני, לא מסוגל להסתכל על אף מותג אחר מאז שפעם הלכתי לאיזה OUTLET והייתי בהלם כמה הנעל שלהם נוחה. אדידס זה אבן ליד סאקוני. אם כי לי התאים רק אחד הדגמים היקרים יותר שלהם (טריומף). מאז אני קצת פחות בר מזל ונאלץ לרכוש את הדגם (שמתחדש כל הזמן) במחיר מלא. אך אצלי זה שורד 2-3 שנים. אבל זה מבד (נעל ספורט). לא מבד אולי תנסה נעליים של ECCO, יש לי סנדלים שלהם, עוד יותר נוחים מנעלי ספורט של סאקוני. אבל לא הצלחתי למצוא בינתיים נעל קיץ סגורה שלהם שתתאים לי לרגל.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מותג יש דגמים טובים ודגמים פחות מוצלחים מה שחשוב זה מה שטוב לך ועומד בדרישות שלך. מחיר הוא לא אינדיקציה לאיכות או נוחות.

כל נעל עד מידה 12 אפשר למצוא בקלות, מידה יותר גדולה תצטרך לחפש באינטרנט. שים לב שרק המידות האמריקאיות אמינות אצל כל החברות. מידות אירופאיות\בריטיות\יפניות דונות בין החברות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תלוי יצרן אלא תלוי דגם. צריך למצוא את הדגם והמידה המתאימים, ואז אפשר להזמין גם במרשתת.

מי שהולך או רץ צריך להחליף נעליים תקופתית. המספרים שאני מכיר הם 700-800 ק"מ, והניסיון שלי - ועוד יותר מזה של אשתי (למרות שהיא קלת משקל מאד) הוא שהמספרים האלה בהחלט סביבים. אצלנו זה אומר 2-3 זוגות נעלי ספורט בשנה, לא כולל נעלי "הליכה".

אני מחפש בדרך כלל מציאות, די אוהב את יורוספורט במרכז הקונגרסים (קל"ב), לפעמים את אליטל, לעתים רחוקות איזה חנות גדולה באדמירליטי, ולקרייתי שכמותך יש מרתף מציאות כלשהו (או, לפחות, היה) - בקריון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, אתה לא מעודכן. שוב חיפאי...

ואדים, תודה. אני לא אוהב את ניו באלאנס, לא שורדות אצלי יותר מכמה חודשים ולא נוחות לי במיוחד.

כח לאנוס, גם רגל רחבה וגם פלאטפוס.

בורסוד, לא כולל מידה 12. במידה הזו זה כבר נהיה נדיר למצוא משהו שאפשר לשים עליך ולמדוד בחנות, ונחש איזו מידה אני. רמז, כנראה 12.5...

זו גם הסיבה למה אני שואל מראש ולא פשוט הולך לחנות הקרובה לחפש "לך תמצא במידה שלך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאומר שכמעט אף נעל לא תחזיק עליך כמו שצריך - נייק וריבוק מייצרים בעיקר נעליים צרות ובגלל זה היה לי קל יותר למצוא נעלי הליכה של ניו באלאנס מסדרת WIDE והיום נעלי הספורט שלי הן BROOKS - סדרת גליצרין - פשוט מדהימות.

אבל תנסה משהו קצת שונה - נעלי כדורסל - עשויות מעור, יש לא מעט דגמים רחבים ותוכננו כמו טויוטה לשרוד מלחמה גרעינית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז,

אם יש לך רגל רחבה, אז אדידס/ריבוק/נייק הם לא חברים שלך.

לגבי נעלי כדורסל - הן תוכננו לשרוד קפיצות, וגם את זה שבטעות יכולים לדרוך לך על הרגליים (זה מה שקורה במשחקי כדורסל, לא?). מה שכן, כדורסל זה ספורט של אנשים גבוהים, לאנשים גבוהים יש כף רגל גדולה, אז אולי יש גם מידות רוחב, לא יודע, לא חקרתי לעומק. מה שכן, בגלל שהן גבוהות, הן יכולות להיות אופציה מצויינת לחורף, אם כי בקיץ יהיה חם איתן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים נתן כאן נקודה מעניינת.

אני במקומך הייתי בכלל הולך לכיוון אחר: גש לפנצ'ריית משאיות קרובה אליך (יש במפרץ), קח צמיג ישן שהם לא צריכים ותכין לך נעליים. הסולייה תהיה הצמיג, ואת החלק העליון תכין לך מנירוסטה.

יחזיק שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי בכלל הולך לכיוון אחר: גש לפנצ'ריית משאיות קרובה אליך (יש במפרץ), קח צמיג ישן שהם לא צריכים ותכין לך נעליים. הסולייה תהיה הצמיג, ואת החלק העליון תכין לך מנירוסטה.

יחזיק שנים.

עיין ערך הסולייה של נעלי אולטרה-בוסט של אדידס. סולייה עשויה ע"י קונטיננטל בפרופיל של צמיג. לא צוחק.

והאמת, לא חיפשתי ברחבי המרשתת העולמית. לא מתלהב מלהוציא סכום גדול ולגלות שזה לא מתאים לי במידה בדיעבד, כמו שאמרתי מעדיף למדוד קודם, בעייה קלה בארץ...

ואדים, נייק לצערי אכן לא חברים טובים. כשסוף סוף התרחבו מספיק, הן כבר צריכות החלפה :lol: להלן השירשור הזה... נעליים גבוהות זה ממש לא בשבילי. לא אוהב אותן, רק בטיולים בטבע וגם אז רק "אולי".

מה שכן, לא מכיר את הקטגורייה של נעלי כדורסל- אבדוק את הסוגייה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...