Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסום רכב שעבר תאונה קשה - עילה לתביעה?

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן כולם

אני מכיר מישהו שעבר תאונה קשה מאוד עם רכב, השלדה ממש התקפלה. הרכב עבר תיקון בשטחים (קלקיליה). האם פרסום של הרכב עלול להוות עילה לתביעה נגדי?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לתבוע אותך שהפרסום גרם לו להפסדים. לירידת ערך הרכב שלו. אבל לשם כך הוא צריך להביא שמאי שיגיד שהרכב עם שלדה נקיה ושאינו מהווה סכנה לנוסעיו. אף מהנדס לא יחתום לו על מסמך כזה.

שוב זה מזכיר לי את בעל דירה למכירה עם סדקים תשתיתיים

שדו"ח בדיקה שלה דלף לציבור . גם הוא טען לפגיעה בערך הדירה. צעק, איים בתביעה ובסוף כלום.

פשוט כי קשה לערער על פגם טכני שהוא גם בטיחותי.

אבל אני לא עורך דין . אל תקשיב לי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל אפילו להגיש עליו תלונה במשטרה, למרות שאני לא בטוח שיתעסקו בזה יותר מדי...

איך אתה יודע שתוקן בקלקיליה? יש בטעות תמונות?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תלונה במשטרה? על מה? הוא עבר על החוק? אין חוק שאוסר על תיקון רכב לאחר תאונה ומכירתו לאחר מכן. יש חוק המחייב לגילוי נאות. אם המוכר מודע לעברו של הרכב ולא מיידי את הקונה, אז זה כבר משהו אחר. בכלל, תיקון רכבים לאחר תאונות, זאת פרקטיקה מקובלת בעולם, ואם בן אדם מוכן להשתמש בכזה "בונבון" אז שיהיה לו לבריאות.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נדמה לי, ואני לחלוטין לא בטוח במה שאני כותב, שחוק גילוי נאות מחייב סוחרי רכבים, לא אנשים פרטיים. צריך את ישה שיאשר / ישלול.

וזה שרשור עבור הפורום המשפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תלונה במשטרה? על מה? הוא עבר על החוק? אין חוק שאוסר על תיקון רכב לאחר תאונה ומכירתו לאחר מכן. יש חוק המחייב לגילוי נאות. אם המוכר מודע לעברו של הרכב ולא מיידי את הקונה, אז זה כבר משהו אחר. בכלל, תיקון רכבים לאחר תאונות, זאת פרקטיקה מקובלת בעולם, ואם בן אדם מוכן להשתמש בכזה "בונבון" אז שיהיה לו לבריאות.
יש חוק האוסר תיקון של רכבים בשטחי הרשות הפלסטינית כדוגמת קלקיליה.

אם הרכב תוקן בצורה חאפרית ללא כריות אויר וכו' וכו' ניתן גם להשביתו לצמיתות.

שוב קשה לי להאמין שבאמת יתעסקו בזה אבל זה קיים.

מצרף כתבה מynet

http://m.ynet.co.il/Articles/3500082

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לעבודה חיפש רכב 7 מקומות.

בחיפוש בלוח מצא גרנד סניק וכמעט וסגר עם המוכר.

בעקבות שרשור פה בפורום וממש במקרה, התגלה שהרכב אחרי תאונה וליקויים משמעותיים. מיותר לציין שהרכב לא נקנה לבסוף.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירי גירי, יש חוק המחייב תיקון במוסך מורשה (הכוונה לרישוי על ידי משרד התחבורה, לא חייב להיות קשור ליבואן), ובמצבי נזק קשה גם בדיקה במעבדה מוסמכת (אאל"ט יש שתיים כאלה - מכון התקנים והטכניון). מבחינה זו החוק הישראלי ברור ולטעמי נכון. מי שמתקן אצל חאפר ומחזיר לכביש בלי רישוי מחדש הוא עבריין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו בארץ כמו בארץ העונשים עלובים. אכיפת החוק שברובו מבוצעת במקרה הזה על ידי יחידה שהוקמה כדי לטפל בתופעה של כל מה שקשור לגניבת רכבים, שימוש בחלקים מרכבים גנובים ועוד, היחידה נקראת ''אתג''ר'' העבודה שלהם איכותית ועדיין דעתי האישית שזה כמו פלסטר על פצע ירי.

בזמנו דווקא היו מגיעים עם גררים ופשוט מעמיסים רכבים עם ל.ז. צהובה ממוסכים בשטחים.

https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%AA%D7%92%22%D7%A8

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לתבוע אותך שהפרסום גרם לו להפסדים. לירידת ערך הרכב שלו. אבל לשם כך הוא צריך להביא שמאי שיגיד שהרכב עם שלדה נקיה ושאינו מהווה סכנה לנוסעיו. אף מהנדס לא יחתום לו על מסמך כזה.

שוב זה מזכיר לי את בעל דירה למכירה עם סדקים תשתיתיים

שדו"ח בדיקה שלה דלף לציבור . גם הוא טען לפגיעה בערך הדירה. צעק, איים בתביעה ובסוף כלום.

פשוט כי קשה לערער על פגם טכני שהוא גם בטיחותי.

אבל אני לא עורך דין . אל תקשיב לי.

בדיוק.

אז למה אתה עונה, אם אתה לא יודע?

לפות"ש, אפשר לתבוע מישהו על פרסום שקרי. על פרסום דבר אמת... על איזו עוולה או עבירה בדיוק הוא ייתבע אותך?

ונניח שרוצה לתבוע, הוא ייצטרך לשכור עו"ד בשביל זה, הוא ייצטרך להוציא צו בית משפט בכלל לאתר מי אתה... ארוכה וקשה הדרך.

מה שכן, אם מדובר בגורם פלילי, אולי הוא ינסה לגלות מי אתה, ולסגור את העניין מחוץ לכותלי בית המשפט.

אני אומר ככה, אם מישהו קונה רכב בלי בדיקה, שבטוח תעלה על מצב הרכב... מגיע לו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה ניסיונך, ששמעת על מישהו שאמר פעם שהוא ייתבע?

בשביל לתבוע צריך עילה, אי אפשר לתבוע כי מישהו עיצבן אותך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...