Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סל"ד לא יציב ורעידות. פיג'ו 208 אוטומטית 1.2

Dark Muse
שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב3 שנים האחרונות לא הרבה אנשים עברו את ה30 אלף קילומטר עם הרכב הזה,

תבדוק ביד 2 רוב הדגמים שנמכרים של ה208 עם קילומטרז' נמוך.

פה אתה טועה.

יש הרבה שעברו מעל 30 וגם 60.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום הייתה הפעם השלישית שלי במוסך יבואן מורשה של פג׳ו

1.הבעיה מופיעה בסופ״ש, בתחילת שבוע מתקשר למוסך יבואן מורשה הקרוב לביתי, מסביר על הבעיה מבקשים ממני להגיע ביום ראשון מוקדם בבוקר.

לא מחכה עד יום ראשון בבוקר, מגיע לביקור במוסך יבואן מורשה בעיר אחרת ( מוסך יותר גדול מהמוסך בעיר שלי), יועץ שירות מסכים שאכן יש בעיה, בגלל שהגעתי בשעות הצהריים, אומר לי שאין להם זמן לבדוק את הרכב שלי כרגע ומבקש ממני להגיע ביום אחר בשעות הבוקר.

2.יום ראשון בבוקר אין לי אפשרות לנסוע מחוץ לעיר ולהגיע למוסך שהייתי בו, מגיע למוסך שנמצא בעיר שבה אני מתגורר ( הודעתי להם כמה ימים לפני שאגיע), מגיע למוסך מוקדם בבוקר, מספר להם על הבעיה, רושמים, לא בודקים בכלל אם אכן הבעיה מופיעה מחליטים ללא שום בדיקות לעשות עדכון תוכנה לרכב, עושים עדכון תוכנה ושולחים אותי לדרכי.

3.ביקור שלישי במוסך, מגיע למוסך מחוץ לעיר שביקרתי בו בפעם הראשונה והודעתי על הבעיה, סביבות 12 בצהריים, העובדים נמצאים בהפסקת צהריים, בקבלה אין יותר מידי לקוחות, יועץ שירות מתפנה במהירות (לא היועץ שירות שהיה איתי בביקור הראשון שלי במוסך) מסביר לו על הבעיה,מראה לו את הבעיה בסרטון ווידאו.

מגיעים ומתיישבים ברכב, יועץ שירות שלא מפסיק לדבר בטלפון הנייד שלו בענייני עבודה אחרים/דברים אישיים בזמן שנוהג ברכב שלי, לא טורח לבדוק את הרכב בעמידה עם מזגן פועל כפי שהסברתי לו והראתי לו את הסרטון של הבעיה, נוסע ברכב ומדבר בטלפון הנייד ללא שום מטרה, מסיימים את הנסיעה מסביר לי שהוא לא הבחין בשום דבר חריג, אמר לי שככה זה המצב ושזה בסדר כשהסל״ד מקפץ, אמר לי שככה זה המונעים של סיטרואין ופג׳ו

הרכב עוד מעט מגיע ל40 אלף, מציע לי להחליף מצתים ב40 אלף ולא בטיפול השגרתי של 45 אלף, אומר שאני אחליף מצתים ומשם נתקדם.

מסביר לי שהעובדים כרגע בהספקה ואם הוא יכניס את הרכב לבדיקה עכשיו שתקח כמה שעות אז העובדים יכעסו עליו כי יש רכבים שעומדים מהבוקר, מהפסקת הצהריים חוזרים בסביבות 13:00 בצהריים, עובדים עד 16:00, אף אחד לא יכול במשך 3 שעות לבדוק את הרכב שלי, אני מעלה אפשרות של להשאיר את הרכב , היועץ שירות מספר לי שהשכרת רכב עולה מינימום 100 ש״ח ליום ושלא שווה לי, מבקש ממני לקבוע תור מראש ולהגיע בשעות הבוקר,

שולח אותי לדרכי.

לגבי הרף של ה30 אלף ״שקבעתי״ , התכוונתי לזה שהנסועה שלי חורגת מהממוצע הרגיל, יכול להיות שאנשים שנוסעים 10-15 אלף קילומטר בשנה אפילו לא מתייחסים או שמים לב לבעיה כי הרכב מטבעו רועד, או שיש אנשים שכן שמים לב לבעיה ומגיעים למוסך

ומספרים להם את הסיפורים שמספרים לי, אנשים לא מתעקשים וממשיכים ביום שלהם וככה מתגלגלים עד שהרכב יוצא מהאחריות, תוסיף לזה שאחוז גדול מהאנשים שרכשו את הדגם הזה של פג׳ו זה נשים שמן הסתם מערבבים אותם בסיפורי אגדות ( מניסיון שמעתי כמה שיחות מזלזלות לגבי תלונות שונות של נשים במוסך, בנוסף ניסיון של הרבה קילומטרים על הכבישים בארצנו תמיד שאני מבחין בפג׳ו 208 ב90% מהמקרים נוהגת ברכב אשה, ונוסיף לזה ש97 אחוז מהאנשים שהתעניינו בקנייה של הרכב שלי היו גברים שמחפשים רכב לאשה)

תדמיינו מצב של אשה שמגיעה עם פג׳ו 208 עם מנוע 3 צילנדרים למוסך ומספרת להם שהסל״ד התחיל לזוז מעט יותר ממה שהיה זז בעבר.

אחרי שלושה ביקורים במוסך אף אחד לא בדק את הבעיה שלי כמו שצריך לבדוק

החלטת שהיו רק שתי מקרים מתוך אלפים?

לא רציני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים, עושה רושם שקבלת "טיפול" ושירות מאוד מזלזל. איך אתה מתכוון לפעול / להתקדם?

אני במקומך לאותו המוסך לא הייתי חוזר.

בינתיים, ההתייחסות לתקלה ולא התקלה עצמה אפילו יותר מטרידה... (מההסתכלות שלי כמובן)

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף התכתבות שלי מיוטיוב עם בחור מחו״ל שאצלו הבעיה הופיעה ב45 אלף קילומטר, בנוסף הופיעה צריכת שמן לא תקינה, אחרי שהשאיר את הרכב שלו במוסך קיבל רכב חדש עם אותו מנוע שעבר 3 אלף קילומטרים ויש לו את אותה הבעיה.

Alexander Dean

1 week ago

did you fixed the problem? I have the same one with my 208 2017

REPLY

Jan3k

Jan3k

1 week ago

Alexander Dean this is caused by excesive oil consumption. Another symptom is a little vapor coming out my exhaust, even when the engine is hot.

Peugeot says its normal...

I wrote official complaint using local citizen advisor and trading standards. Peugeot will collect my car next week for deep investigation, as that amount of oil is well out of the service book tolerance.

Is it your car consuming any oil at all?

Mine about 1L every 1000miles.

Read more

REPLY

Alexander Dean

Alexander Dean

6 days ago

It started few days ago, while the car standing with engine runs with ac on

Today the problem appears in standing with ac on and off!

I think it's not right, my car is 38,000 km and this didn't happened before

they trying to tell me stories that it's normal but I'm going to fight them and I don't trust them.

Next week the car will go to the garage for inspection

I knows someone who had the same problem and Peugeot replaced his engine when he complains about this and the problem didn't solved.

There was no change in my oil consumption,

I'll check for any changes in the coming weeks

How many kilometers your car has?

Read more

REPLY

Jan3k

Jan3k

6 days ago

Alexander Dean mine is on 90k now, but i got this problem since i had about 45k. Thing is: anything happening peugeot says it is normal. I know how you feel and i start my fight with them too. :) im dropping my car for inspection 2marro.

REPLY

Alexander Dean

Alexander Dean

5 days ago

So you're already drove 45,000km with the problem?

Has the problem got worse with the time?

Did you have any other problems? What do you think about the car?

I bought it to hold it for many years and go with it a lot of km but I'm afraid now that with time will happen more things and I now don't really trust the car as I trusted now

Read more

REPLY

Jan3k

Jan3k

5 days ago (edited)

Alexander Dean well this is my second car that im using to get into town, shopping, etc. If it would be my main car then i would sell it ages ago. Problematic as fuck. I replaced clutch when it was 3 years old, because of how cheap this car is made.

Luckily under warranty, otherwise i would be in 'bbc news' for killing peugeot dealership manager.

This is french car, you need to keep that in your mind.

Mine is going to the garage 2marro for further investigation regarding this issue and oil consumption issues related. I will drop you off outcome from it here when i get any.

Read more

REPLY

Jan3k

Jan3k

5 days ago

Alexander Dean they took my car, gave me courtesy brand new 2008 1.2 vti puretech pug with 3k miles on the clock only.... And guess what? Its working same as mine. Revs shaking like in this video.

REPLY

Alexander Dean

Alexander Dean

4 days ago

Thats sucks! My car will go into the garage on sunday for inspection

I don't have the time for the stories and the bullshit that they going to tell me.

On one side I loved the car, it's comfy for me for long distances and economical on the other hand I don't want to get stuck with it in the future, thinking maybe to sell it now

But I don't know what kind of car I can buy that can be reliable, economical and comfortable for 40k km of driving a year.

Read more

1

REPLY

Jan3k

Jan3k

4 days ago

Alexander Dean i though the same till first breakdown :) currently considering to sell it and get new corsa. They are reliable. :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שהעלתם נגרמת מהרבה סיבות וראיתי אותה בפורומים של מזדה,אופל,יגואר, אודי פיג'ו וסיטרואן במגוון דגמים.

בפורום הבריטי מצאתי שני מקרים. אחד מ 2013 ואחד מ 2017 (ללא תגובות)

http://www.208ownersclub.co.uk/forum/fluctuating-rev-counter_topic299.html

אולי תרשמו אליו ותפרטו בשרשור ההוא (או תפתחו שרשור) את הממצאים שלכם שם. בבריטניה נמכרים יותר מנועים כאלו ויותר שנים ואולי מישהו ידע את התשובה.

עוד אחד ישן מ2013 :https://www.honestjohn.co.uk/forum/post/index.htm?t=103744

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבסס את הטענה שלך על שני מקרים מתוך אלפים ועוד מחליט שיש איזשהו רף של 30K??

לא רציני..

הבעיה בלאבחן את היקף הבעיה בפועל היא שהיא לא תוקעת אותך בצד הדרך או מדליקה לך נורה (וכו..).

נניח כי התקלה היתה מופיע ברכבים של ההורים שלנו (או דוגמה קלישאתית אחרת לאנשים שלא מבינים ברכב), ספק אם היו מבחינים במשהו חריג. למען האמת כנראה גם רוב החברים שלי לא היו מבינים שיש משהו חריג.

נניח והמתוארים מעלה בכל זאת היו מרגישים שיש אולי משהו חריג ומחליטים ללכת למוסך, סביר להניח שתשובה בסגנון "ככה זה עובד במנועים האלה" היתה מספקת אותם ומחזירה אותם לביתם.

כנראה שלא באמת נוכל להעריך את היקף התקלה הזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,אני "אוכל" את האין שירות של לובנסקי כבר 25 שנים עם 9 דגמים שונים של פיגו,הרכבים הפגינו עמידות ואמינות טובים מאד דרך אגב.

אבל להחליט שעל פי 2-3 מקרים שיש "בעיה סדרתית" זה פשוט מגוחך,צריך להסתמך רק על עובדות!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מייל ללוביסנקי

לשתי המוסכים שהייתי בהם אני בטוח לא אחזור

מחר בבוקר אגיע למוסך יבואן נוסף שעשיתי אצלו טיפול אחרון לרכב והתרשמתי לטובה, מקווה מאוד שלא יאכזבו

אעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי שרשמתי תלונה לשירות הלקוחות של לובינסקי חזרו אליי דיי מהר, תיאמו לי פגישה להיום להגיע למוסך, היום בסביבות 09:00 הגעתי למוסך, אחרי שעה וחצי יצאתי משם עם רכב חלופי

התקשרו אליי ב16:15 אמרו שבדקו את הרכב והכל תקין, שאלתי האם סל״ד לא יציב ורעידות זה דבר תקין? ענו לי כן במפורש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מנוע 3 צילינדרים הסל"ד רוקד . השאלה פה היא מהו מנעד נורמלי ? מה הגדיר היצרן ? מריח לי כמו ניסיון התחמקות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיג'ו עם המנוע 1.2 אטמוספירי, 41K ק"מ, ללא שום רעידות, תפו תפו תפו 8)

מה שכן, רמת המוסכים של פיג'ו בארץ לוקה בחסר, לי יש בעיה אחרת ברכב שהמוסך שלהם לא מצליח לפתור, אך מדובר נושא אחר, לא אערבב.

אצלי למשל, יש לי הרגשה כזו שאני מאוד רוצה להנות מהרכב שלי, אך זה לא קורה בגלל תמיד יש את המשהו הקטן הזה שיפריע וימנע זאת, האבסורד, שאין לזה פתרון, ואין תחליף.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שרשמתי תלונה לשירות הלקוחות של לובינסקי חזרו אליי דיי מהר, תיאמו לי פגישה להיום להגיע למוסך, היום בסביבות 09:00 הגעתי למוסך, אחרי שעה וחצי יצאתי משם עם רכב חלופי

התקשרו אליי ב16:15 אמרו שבדקו את הרכב והכל תקין, שאלתי האם סל״ד לא יציב ורעידות זה דבר תקין? ענו לי כן במפורש.

מעדכן

יום אחרי שיתקשרו אליי מהמוסך התקשרתי למוסך לשאול אם אוכל להגיע בעוד יומיים להחזיר את הרכב החלופי ולקבל בחזרה את שלי(בגלל סידורי עבודה), אמרו לי שלא, אני לא יכול ואם ארצה בכך אני יחוייב ב100 ש״ח ליום,

40 דקות אחרי השיחה הגעתי למוסך להחזיר את הרכב החלופי ולקחת את שלי, החזרתי את המפתחות ואמרו לי להמתין, לאחר 5 דקות הגיע מנהל המרכז שמאוד היה נחמד אליי לקח אותי לחדר שלו ואמר לי שהם לא עלו על שום בעיה אבל הם החליטו להשאיר את הרכב שלי לעוד יום לבדיקות, הוא אמר שבדיוק התכוונו להתקשר אליי ולהגיד לי לא להגיע ושהוא מאוד מצטער שהגעתי לחינם.

ביום השלישי שהרכב שלי נמצא במוסך התקשרתי לבדוק מה קורה איתו והאם עלו על הבעיה היועץ שירות ענה לי ״הבעיה היא זה שאין בעיה ואנחנו ממשיכים לנסות לעלות על הבעיה״ ושיעדכנו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נשמע כמו טריק עסקי מסריח שמטרתו שתתייאש ותיקח את הרכב מהמוסך ופעם הבאה שתבוא בתלונה יגידו לך "אנחנו רצינו להמשיך ולמצוא את הבעיה, זה אתה שהתעקשת לקחת את הרכב ולפגוע בטיפול הבעיה..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...