Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לרכב מהעבודה (ליסינג)

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם משהו התנסה ב"שיפור" רכב מהעבודה?

הכוונה לסוגים שונים של צ'יפים שאמורים לשפר את תפוקת המנוע במידה מסוימת. אני מבין שיש אפילו כאלה שניתן לתקוע ב-OBD ולהוציא ולא נשאר שום זכר ברכב שאכן שופר (השאלה האם אלה באמת עושים משהו או שזה רק פסיכולוגי).

כדי להיות טיפה יותר ספציפית, אני כרגע נוהג על אוקטביה 1.2 ומתעתד לקבל אחת חדשה. אמנם לפני 2.5 שנים סברתי כי הביצועים של האוקטביה מספקים אותי, היום אני חפץ לעוד כמה סוסים, אין לי אפשרות לקחת 1.4.

השאלות שלי הן בשני כיוונים:

1) לאור העובדה שזה לא רכב שלי, וגם לא סתם ליסינג אלה רכב של המעסיק שלי, אילו סיכונים אני לוקח בכך שאני אשפר בצורה כזו או אחרת את הרכב? ייצויין כי המעסיק אינו מוטרד מכך שאני אתקין מתקן איכותי לאופניים/טלפון או אפילו אם (על חשבוני) ארכיב צמיגי מישלין. אבל מה עשוי לקרות אם אשפר את ביצועי המנוע?

2) איזה סוג של שיפור מומלץ כאשר העדיפות הראשונה היא להעלים אותו במהירות ובלי זכר כאשר יידרש והשנייה היא להוציא כמה שפחות כסף עליו?

עריכה אחרונה על ידי Raul
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבוואגיות החדשות ברגע שאתה משנה את מפת המנוע אפילו אם תחזיר למפה המקורית במוסך אם יבדקו יקפוץ תקלה כלשהי שאומר שביצעו שינוי מפה, ואז אין אחריות לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעשה שטויות תקשיב למה שזה שמעליי רשם חבל להסתבך במיוחד שזה לא רכב פרטי שלך על אחת כמה וכמה ! !

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעץ בקצין הרכב של החברה שלך.

הבעיות מתעוררות כשיש תקלה / תאונה חס וחלילה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף קצין רכב שפוי לא יתן לו אישור, עדיף לו גם לא להעלות את הנושא, חלילה יקרה משהו לרכב (ולא עשה דבר לרכב) יבדקו אותו לעומק ועוד יפילו את זה עליו.

למען הסר ספק, אני מייעץ לפותח השרשור לא לגעת ברכב (מבחינת שיפורים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם הייתה לי קופסה חיצונית, לפני טיפול הייתי מפרק את הקופסה ואת הכבל. הסיכון הוא בתאונה חס וחלילה שהרכב יזדקק לפינוי או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי סיאט איביזה 1.2 ספורט מליסינג דרך העבודה וגם התלבטתי באותה השאלה ולמזלי ירדתי מהרעיון.

כשנה לאחר קבלת הרכב, התחילו בעיות עם הגיר - הרכב בילה יומיים במוסך.

בהמשך, מישהו נכנס ברכב בחניה ולא טרח להשאיר פרטים - הרכב נגרר למוסך.

זמן קצר לאחר מכן, החלטתי לעזוב את החברה לאחר 5 שנים ולמזלי לא ביצעתי את השיפור המדובר שכן הייתי למעשה מפסיד את ההשקעה ומסתכן בזיהוי אפשרי של העדכון במהלך הביקור במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לבטיחון האישי שלך עומדת חברה, אם היא נתנה לך מוצר עלייך להשאיר אותו כפי שהוא בסופו של דבר, אתה תלוי בהם אז למה שהם יסכימו שתעשה להם נזקים?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף קצין רכב שפוי לא יתן לו אישור

זה ברור.

שלחתי אותו להתייעץ בקצין הרכב שלו, וכך יבין שאין טעם וזה אבסורד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...