Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם ספקולציות הן כרגע על כלום כי עד להשקה לא נדע בכמה באמת הם יתמכרו את הרכב.

אבל למה דגם בנזין בסיסי ב220K זה ציפיות מוגזמות (עבור רכב שעולה כ30K אירו בגירסא הבסיסית)?

אולי בהתחלה - לא, אבל אחרי שיראו כמה מכוניות מכרו במחיר התחלתי, אני מקווה שיקרה מה שקרה עם 159.

אומנם אלפא ג'וליה היא סקסיסת בטירוף בתור מכונית, אבל במחיר גבוה לא רואה אותה מצליחה לאומת המתחרות. אני מאמין מי שקנה במוו או מרצדס, עדיין יקנו במוו או מרצדס.

או אולי, אני יותר מידי אופטימי?

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי מחיר היצרן. אתה מכיר מוצר מיובא אשר מחירו לא נגזר ממחיר היצרן? ברור שזה לא הדבר היחיד שקובע את מחירו בארץ, אך זו נקודת המוצא.

חבל שאתה מרים להנחתות סתם ככה אבל כפי שכבר הוזכר בהקשר לתמחורי עבר של סמל"ת, ולא בכדי, מחיר היצרן של משקפי קרולין למקה-ברלין הם כלל לא פקטור בתמחור המוצר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה דגם בנזין בסיסי ב220K זה ציפיות מוגזמות (עבור רכב שעולה כ30K אירו בגירסא הבסיסית)?

כי אין לי מושג מאיפה הבאת 30K. המחיר לבנזין הבסיסית זה 40K באיטליה ו-38K בגרמניה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה מרים להנחתות סתם ככה אבל כפי שכבר הוזכר בהקשר לתמחורי עבר של סמל"ת, ולא בכדי, מחיר היצרן של משקפי קרולין למקה-ברלין הם כלל לא פקטור בתמחור המוצר.

כן וזו דוגמא נורא רלוונטית פה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם ספקולציות הן כרגע על כלום כי עד להשקה לא נדע בכמה באמת הם יתמכרו את הרכב.

אבל למה דגם בנזין בסיסי ב220K זה ציפיות מוגזמות

כי אם אתה רוצה אלפא במחיר של סקודה, אתה חולמת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK, דיזל בסיסית בגרמניה 33K אירו (שהיא כמובן הייתה יכולה להיות מועמדת למחיר המדובר אם היו מיבאים אותה) :

http://carconfigurator.alfaromeo.com/de_DE/Giulia/

משום מה בנזין כרגע זמין רק בגירסת SUPER שהיא כמובן המאובזרת והיותר יקר - 38K אירו.

באיטליה באמת יקר יותר אפילו מגרמניה.

אבל המחירים האלו הם אחרי מיסים ורווח הדילר המקומי. בכמה באמת אפשר לקבל אותה מיצרן, מניח פה ליבואן יכולת תמרון מסויימת (על חשבון רמת אבזור, הוא יכול להזמין קאסטם ברמות אבזור שלא זמינות בחו"ל, ככה עושים לרכבים מסויימים, כולל ליסינג, ועוד - אבל זה כמובן יהיה לא בהתחלה של השיווק).

לא מוצא כרגע קישור לכתבה בה מדברים על 30K אירו.

כי אם אתה רוצה אלפא במחיר של סקודה, אתה חולמת.

האמת שלא כך כך, אוקטביה 2.0TDI עולה 27K אירו בגרמניה ובארץ 187Kש"ח. אני בספק ש6K אירו יהפכו ל70Kש"ח לדיזל הבסיסית (אם וכאשר) ובנזין בסיסית (זאת שהיא לא SUPER).

RS עולה הגרמניה כמעט 31K אירו, זה 210Kש"ח בארץ. אני חושב שאני ממש קרוב למה שג'וליה יכולה לעלות בארץ.

יצא לך לראות אותה?

עדיין לא במציאות.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, איך אתה גוזר מחיר של גרסא אחרת, כשיש לך מחירים של גרסא עליה אתה מדבר? הכל טוב? לדילר שם יש רווח ומסים - כאן אין? לא מבין את הבסיס להשוואה שלך. דיזל לא תגיע וממילא היא לא ברת השוואה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה כולם כאן בטוחים שיהיה תמחור גבוה, ואז יהיה חיתוך חד

כמו ב159

אבל התחושה שלי בדגש על תחושה, זה שהם לא יעשו שוב את התרגיל הזה.

מקווה שלא אתבדה

אין איזה מנהל מותג/איש מכירות/ מנהל מכירות פה בפורום שיתן קצת רמזים משהו

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, איך אתה גוזר מחיר של גרסא אחרת, כשיש לך מחירים של גרסא עליה אתה מדבר? הכל טוב? לדילר שם יש רווח ומסים - כאן אין? לא מבין את הבסיס להשוואה שלך. דיזל לא תגיע וממילא היא לא ברת השוואה.

159 דיזל לא הגיע ארצה? הדגמים JTD הם מיבוא אישי?

אני לא גוזר מחירים של גירסא אחרת, פשוט לא מוצא את הקישור לגירסת הבנזין הבסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צביפר הביא יפה מחירים של מכוניות בחול לעומת ישראל - והסיק מכך מה יכולה להיות סביבת המחיר של הג'וליה, כמובן אלא אם מדובר על ג'וליה-פטציונה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר (ובר72) - יש קישור - 38K בגרמניה (מופיעה רק הסופר), 40K באיטליה (43K לסופר).

מה יכול היה להיות מחיר הדיזל לו הייתה מיובאת מתעלם מהמס הירוק שחכמינו הטילו עלינו. אם הייתה כאן דיזל במחירים האלה (220K לפני הנחה) הייתי רץ לקנות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK, אני חושב שלא תיהיה היחיד שירוץ לקנות דיזל ב220K.

למשל אני רוצה רק דיזל ובנזין בשבילי פשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא העניין, כי לפחות כרגע לא צפוי שיווק של גרסאות דיזל. העניין הוא שיותר מעשי לצפות לשלישיה עם אווה גרן ומילה קוניס מאשר לתמחור של גרסת בנזין בסיסית ב-220K.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...