Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת חוווי כתמוה מעצבנת

RaLLyE_Mk1
שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך קצת עזרה

יש לי פיזו 306 XSI 99 ויש לי בעיה כזו...

לפני קצת פחות מחודש נדלקה לי נורה של חיווי עצמי של המנוע נורה כתומנ כזו עם האות K

זה היה מלווה גם בירידה ועלייה של הטורים בסרק ולפעמים גם היה נכבה וגם באמצע נסיעה בהילוכים נמוכים הרגשתי שהאוטו מגמגם וכאילו שהו א לא מקבל דלק

הלכתי למוסך עשו לי בדיקת דיאגנוסטיקה ואמרו לי שזהו החיישן למדה החליפו והמשיך אמרתי להם שהממיר שלי ממש גמור וכולו רופף מבפנים אז הם אמרו לי שזאת הבעיה והפליטת שלש הגזים לא נפלטת כמו שצריך

הורדתי את הממיר ושמתי במקומו דמה מין דוד מעבר קטן כזה היה לי שלושה שבועות שקט וחשבתי שהבעיה נפטרה באל היא חזרה לי בידיוק אותו דבר

לפי מה שקראתי בפורום זה יכול להיות גם מנוע צעדים אבל לא נראה לי מפני שזה קורה לי גם בנסיעה. הנורה אומרת בעיה במערכת הזרקה הצתה וממיר קטליטי.

הצינורות דלק שלי ממש לפני הווסת הכיסוי שלהם כבר גמור ואם אני מזיז אחד מהם שהאוטו מונע הוא מתחיל להשפריץ קצת דלק.

כרגע אלו הממצאים רציתי לדעת מה אני יכול לעשות במקום לרוץ למוסכים ולשפוך כסף

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העקרון - ישנה בעיה כלשהי.

אפילו אם היא אינה בעייתית וניתן לפתורה בכמה רגעים, על מנת למחוק את נורית החיווי המעצבנת אתה חייב לגשת למוסך.

לתשומת ליבך!

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...