Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה לעולם הג'יפאים - ג'יפ לסופ"ש בשביל מסלולי מכוניות השכרה

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מדי פעם טאטות למכירה, נראה לי עונה בול על תקציב מוגבל לרכב מוגבל אך מודרני בצורה מינמאלית

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הייתי ממליץ לאף אחד ממכריי לקנות טאטא. אם זו האופציה היחידה הייתי ממליץ לא לקנות כלל ולהמשיך לחסוך עד שיהיה כסף לרכב טוב יותר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ההמלצה שקיבלתי בזמנו לבדיקת ג'ימני בחיפה - מוסך GTA.

בסוף הרכב ירד מהפרק ללא בדיקה (בזכות חבר פורום שעזר לאבחן), ולכן ההמלצה איננה ממקור ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קישור לרכב ספציפי?

או לחילופין פרטים יבשים של הרכב? (קמ, שיפורים, vvt או לא, גיר וכו).

לגבי בדיקה מכאנית, לוודא מן הסתם כניסה ויציאה של מערכת ה4*4- גבוה ונמוך (לוודא גם כניסה תקינה וגם שהמערכת מתנתקת כמו שצריך).

שיפורים - האם קיימים, מתי נעשו?

האם ההגה רועד בשיוט על 70-90?

מה מצב הצמיגים? האם המידה מקורית? (205/70/15).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fitch - הסתכלתי על המודעה של הרכב האמור. אישית, לא הייתי קונה אותו.

המנוע שהוכנס לפגר לא היה מנוע חדש מהניילון, ואתה לא יודע כמה הוא נסע לפני שהוכנס. הוא אולי נסע 20,000 ק"מ, ואולי הוא נסע כבר 150,000 ק"מ לפני שהוכנס לאוטו. זה שמישהו אמר שהוא הביא מנוע מייבוא עם 60,000 ק"מ לא אומר שזה נכון.

בנוסף, הגיר עבר 350.0 אלף ק"מ, כך גם תיבת ההעברה, וכל יתר המכלולים של האוטו, לרבות תא הנוסעים, ולכן הגעתי למסקנה שרשמתי.

כמה כן הייתי משלם עליו? לא יודע. גם אם הוא היה מוצע ב 15,000 שקל הייתי מתלבט מהחשש שאני אשרת את האוטו יותר ממה שהוא ישרת אותי.

לדעתי, דפדף הלאה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הייתי מוכן נפשית למודל 2001-2003. אך ראיתי שהקבוצה בפייסבוק אמרו שגיר של מלפני 2005.5 הוא על זמן שאול גם כך ויש להכין 7000 שקלים לשיפוץ. לכן נרתעתי וחיפשתי vvt בתקציבי הדל.

עוד מודעה שצדה את עיני היא של Waleed Shalata, מה דעתך?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה למצוא ג'ימני שמור יש הרבה מאוד דרכים.

רכבים שמפורסמים בקבוצה - לא אחת הדרכים הללו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה'איך לא' הוא יותר חשוב, זה כמו איפה מחפשים להכיר בחורה,

כשקבוצות ג'יפאים משולים למכון ליווי בהקשר הזה :)

איך כן ? ראשית בסבלנות, שנית בכל הפלטפורמות הרגילות של יד2 ובזריזות כי הביקוש גבוה -

ושם פשוט לחפש רכב מאדם רגיל ולא מלועסי סלעים למינהם,

כמו כן לפקוח עיניים כולל להיות אקטיבי בחיפוש - לא לפחד להשאיר למישהו פתק על האוטו ברחוב,

אולי לעבור במוסך שמטפלים בו כאלה ולשאול, כלמיני, לעזור לפוקס לפגוע בך.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...