Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה לעולם הג'יפאים - ג'יפ לסופ"ש בשביל מסלולי מכוניות השכרה

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז עם חוסר הידע שלך הצלחת לזהות שהרכב מהסוכנות הוא נבלה שלא שווה גם מחירון, ועוד מבקשים מעל מחירון - אפשר למחוק.

ג'ימני עם 260.0 א' ק"מ זה לא מעט, אני לא יודע מה המחירון שלו, אבל על פניו זה נשמע לי מעט יקר. זה נחזה להיות רכב של סביבות 18.0 אלף, אם הוא במצב מעלף אז 20.0 גג.

ועוד דבר, בין השורות אני מזהה לחץ, וזה מצב לא בריא. אתה צריך סבלנות למצוא את הרכב הנכון.

בשביל פרופורציות - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/88962-%D7%A1%D7%95%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%92-%D7%99%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99%D7%AA-2005

ואני בטוח ש 'יש מה לדבר על המחיר' אם עדיין אקטואלי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סבלנות איש, זה שם המשחק.

לא חושב שצריך להירתע אוטומטית מרכבים שמפורסמים בקבוצות היעודיות, רק לשים לב, זה הכל. אפשר למצוא דברים יפים בכל פורום.

וזה תקף אגב לכל רכב נישתי, לאו דווקא לג'ימני.

גם אני חבר בקבוצות האלה, וגם אני אפרסם יום אחד את הרכב שלי שם, זה ממש לא אומר שאני מהחבר'ה שיוצאים לשטח בשביל האתגר הטכני ושהרכב שלי יהיה שחוט ודפוק.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר, בין השורות אני מזהה לחץ, וזה מצב לא בריא. אתה צריך סבלנות למצוא את הרכב הנכון.

שום לחץ. מכירת הקורדובה, גם אם במחיר זנות, היא חלק מהמימון.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות איש, זה שם המשחק.

לא חושב שצריך להירתע אוטומטית מרכבים שמפורסמים בקבוצות היעודיות, רק לשים לב, זה הכל. אפשר למצוא דברים יפים בכל פורום.

וזה תקף אגב לכל רכב נישתי, לאו דווקא לג'ימני.

גם אני חבר בקבוצות האלה, וגם אני אפרסם יום אחד את הרכב שלי שם, זה ממש לא אומר שאני מהחבר'ה שיוצאים לשטח בשביל האתגר הטכני ושהרכב שלי יהיה שחוט ודפוק.

נכון, אבל

כל הנקודה שלי שניסיתי להעביר בהודעות הקודמות (ובכלל) היא שרכב נישתי צריך למצוא אצל בעלים שלא מודע ל..נישתיות.. של הרכב הזה.

כמו שאלי אמר "הבעלים הקודם לא ידע בכלל מה זה 4x4 ואיך מפעילים אותו"

או כמו למצוא מיאטה אצל ילדה תל אביבית

או הבחור ההוא ששכחתי את שמו שקנה GTI אצל זקנה מהרצליה (שיש לה רק כי זה הגולף הכי מאובזרת והכי יקרה)

רכבים שמפורסמים ב"פורומים ייעודים" זה ממש לא my cup of tea

אולי זה רק אני, אולי לא

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החבר'ה הטובים פה. :lol: השרשור הזה ממש מחזיר אותי לימי החיפוש העליזים שלי.

כפי שכבר נאמר, הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת הוא להיות בעל אורך רוח מצד אחד, מצד שני להיות אקטיבי בחיפוש ולערב קצת חוצפה.

רכב עם נתונים טובים שעולה ללוח נעלם עוד באותו היום, ראיתי את זה קורה על בשרי כשחיפשתי.

הייתי ממש מתוסכל כשהתקשרתי למוכרים אחרי 2 דק שהמודעה עלתה, וכבר הייתי השלישי או הרביעי בתור לאותו היום! (כמובן שהרכב נמכר בטרם הספקתי לראותו), ולכן אמליץ לך לחשוב קצת מחוץ לקופסא, ו/או להשתמש במעט חוצפה.

את שלי הצלחתי לרכוש מכיוון שאחרי לא מעט עבודת שכנוע, הצלחתי להוציא את הבעלים הקודם מהפסקת הצהריים שלו (במקום להיות שני או שלישי בתור לאותו ערב).

את המציאות הטובות ביותר ראיתי ביד2, אבל תתכונן גם ללא מעט הזוים - בינהם ג'ימני שהמוכר זימן את כל הקונים לאותו היום ואותה השעה, והחל במקום במכירה פומבית \ בחור אחד בפאקינג באר-שבע שקבע איתי, נסעתי שעתיים לראות את הרכב, כשהגעתי אמר שלא יוכל להפגש ושאסתכל על הרכב מבחוץ :shock:

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד רכב על הפרק, גם הפעם מסוכנות טרייד אין.

שוב עולה אותה בעיה - אומרים ש"המחירון הוא 45". אתמול בדקתי (!!!!) והוא בערך 30. WTF, מה הקטע? אפילו ביד 2 הוא 29 ומשהו או 40~ לדגם שהוא לא JLX (קיימת חיה כזו בכלל?)

בכל מקרה, אשריין אותה שיביאו אותה קל"ב ואז אבדוק לעומק.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא 20-25 כי הכוונה שלא יהיה רכב ראשי

^:viking:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיטצ'...

אתה נעול על ג'ימני או שגם מכוניות אחרות באות בחשבון?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שככלל צריך להימנע מרכבים שהיו אצל "מישהו שמבין". קרוב לוודאי שדווקא אנשים אלו מטפלים ברכבים שלהם טוב יותר מאנשים שקונים כי רצו את הדגם הכי יקר או מה-שזה-לא-יהיה. אם קופץ משהו שנראה טוב, תברר ותבדוק. במקרה הכי גרוע - אפשר לא לקנות...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שאתה מחפש כדי לסוע בסופי שבוע יש לך ים של אופציות

טרופרים למיניהים, ויטרות , פאגרו , דיסקברי , ספורטאז, טראנו , גראנדים(אולי במחיר מעט יותר גבוה)

ואפילו טנדרים 4X4

כל הרכבים יביאו אותך בנוחות לכל מקום בארץ , נשאר לך רק למצוא רכב סביר מבחינה מכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...