Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שישי בערב: המשטרה חוסמת את כביש 4 כדי לבצע בדיקות שכרות

Clutch
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי עכשיו הביתה מבילוי לילי בת"א, ובדרך לכפ"ס, קצת לפני צומת רעננה, נתקלתי במחסום משטרתי מאחוריו משתרך פקק ארוך. עמדתי בפקק כחצי שעה (!) עד שהגעתי סוף סוף למחסום, בו הוגש לי לאחר כבוד נשיפון ולאחריו שוחררתי לדרכי.

איך זה יכול להיות הגיוני שהמשטרה מחליטה על דעת עצמה לחסום כביש ראשי בן ארבעה נתיבים שמלא במכוניות גם ב-2 בלילה, וכל זה בהתחשב בעובדה שגם אם היא תעצור שיכורים - מוקד הבילויים הגדול הקרוב ביותר נמצא רבע שעה נסיעה בין עירונית מהמחסום, ככה שהשיכורים הספיקו לסכן את כולנו במהירות תלת ספרתית עד שנעצרו? אגב, בשוליים נעצרו לא מעט מכוניות, ובדיעבד הבנתי שמדובר בשיכורים שמבינים מה צפוי להם אם ימשיכו... הם יחכו שם שעה-שעתיים עד שהמחסום יתפזר, ואז ימשיכו הביתה.

איפה ההיגיון כאן? למה לא להציב את המחסומים בקרבת מוקדי בילוי? למה נהגים (שגם ככה עייפים ומותשים) צריכים לבלות חצי שעה בפקק יזום רק בגלל שלמשטרה נוח יותר לעצור ככה אנשים? אני לא מצליח להבין איך זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

מסתבר שאתה לא מכיר את השיטה בנמל ת"א.

לא שיכורים מקבלים כסף כדי להוציא רכבים של שתויים מהמתחם.

עדיף באמת שיתפסו אותם לדרך לבית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו הביתה מבילוי לילי בת"א, ובדרך לכפ"ס, קצת לפני צומת רעננה, נתקלתי במחסום משטרתי מאחוריו משתרך פקק ארוך. עמדתי בפקק כחצי שעה (!) עד שהגעתי סוף סוף למחסום, בו הוגש לי לאחר כבוד נשיפון ולאחריו שוחררתי לדרכי.

איך זה יכול להיות הגיוני שהמשטרה מחליטה על דעת עצמה לחסום כביש ראשי בן ארבעה נתיבים שמלא במכוניות גם ב-2 בלילה, וכל זה בהתחשב בעובדה שגם אם היא תעצור שיכורים - מוקד הבילויים הגדול הקרוב ביותר נמצא רבע שעה נסיעה בין עירונית מהמחסום, ככה שהשיכורים הספיקו לסכן את כולנו במהירות תלת ספרתית עד שנעצרו? אגב, בשוליים נעצרו לא מעט מכוניות, ובדיעבד הבנתי שמדובר בשיכורים שמבינים מה צפוי להם אם ימשיכו... הם יחכו שם שעה-שעתיים עד שהמחסום יתפזר, ואז ימשיכו הביתה.

איפה ההיגיון כאן? למה לא להציב את המחסומים בקרבת מוקדי בילוי? למה נהגים (שגם ככה עייפים ומותשים) צריכים לבלות חצי שעה בפקק יזום רק בגלל שלמשטרה נוח יותר לעצור ככה אנשים? אני לא מצליח להבין איך זה קורה.

כל הכבוד. שווה לחכות חצי שעה אם יציל ילד אחד מלהרוג ולהיהרג. לא רק ב"מוקדי בילוי שותים" ואסור שיחשבו שעל צירים מסוימים אין בדיקות מחשש לפקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, מצויין!

לאחר שמס' פעמים יצא לי להיות זה שנוהג ולא שותה בכלל, גם לא טועם, מפחיד לראות מהצד את השפעת האלכוהול על חלק לא קטן מהבליינים. זה עוד טרם עלו על הרכבים.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, מצויין!

לאחר שמס' פעמים יצא לי להיות זה שנוהג ולא שותה בכלל, גם לא טועם, מפחיד לראות מהצד את השפעת האלכוהול על חלק לא קטן מהבליינים. זה עוד טרם עלו על הרכבים.

סלח לי דני אבל אתה לא בדיוק צודק!

כן זה נכון שצריך לעשות בדיקות שכרות בסופשים אבל לא להגזים לחסום את כל הכביש ולחכות חצי שעה בפקק.

לא פעם ולא פעמיים שאני הייתי נהג תורן ויצאתי ליציאה במרכז(ואני מהצפון) ואז מפתיעים אותך באמצע כביש 4/2 כשאתה מת לחזור כבר הביתה וכל החברה רדומים ואתה כמו מפגר תקוע בפקק ב4 לפנות בוקר ועוד לא יצאת מהמרכז.

לדעתי כמו שמישהו מעליי אמר שיעשו את הבדיקה ישאר מהיציאה מהמועדון ואז אני חותם לך שאפחד לא יסתכן לשתות,אבל מה המשטרה רוצה להרוויח כסף,היא רוצה שיהיו נהגים שיכורים,היא רוצה שנהגים ינהגו במהירות מופרזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מדינה אנחנו גם כבר שהמשטרה עושה משהו כמו שצריך אז באים בטענות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה היא על ה'איך', לאף אחד אין טענה על ה'מה'.

אודה על האמת, גם אני שמברך על (כמעט) כל צעד שעושה המשטרה כדי לבער את נגע השכרות, מוצא את עצמי נדהם אל מול גודל הטמטום.

כבר ספגתי חסימה של כביש י-ם - ת"א בקטע של שער הגיא, בשעות הקטנות של שישי - וזה לצורך בדיקת שכרות.

רק מי שנתקע בפקק כזה מבין את גודל התיסכול ממעשיהם של האימבצילים במדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובם, אפילו אלה שעשו רק תואר ראשון בשלוחת אונ' מולדובה,יודעים לכתוב אימבצילים נכון.

כן יירבו, וכמה שיותר במקומות שלדעתך ואולי לדעת עוד כמה מחבריך שזמנם יקר יותר מדם,אין בהם הגיון. - אלה היותר יעילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד. שווה לחכות חצי שעה אם יציל ילד אחד מלהרוג ולהיהרג. לא רק ב"מוקדי בילוי שותים" ואסור שיחשבו שעל צירים מסוימים אין בדיקות מחשש לפקקים.

+1.

גם אני הייתי מתרגז אילו הייתי תקוע בפקק כגון דא אבל הסיבה שלשמו בכלל הוא נוצר מחויבת מציאות במקרה הזה שפשוט מציל חיים.אין לזה פרשנות אחרת!

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטענה היא על ה'איך', לאף אחד אין טענה על ה'מה'.

אודה על האמת, גם אני שמברך על (כמעט) כל צעד שעושה המשטרה כדי לבער את נגע השכרות, מוצא את עצמי נדהם אל מול גודל הטמטום.

כבר ספגתי חסימה של כביש י-ם - ת"א בקטע של שער הגיא, בשעות הקטנות של שישי - וזה לצורך בדיקת שכרות.

רק מי שנתקע בפקק כזה מבין את גודל התיסכול ממעשיהם של האימבצילים במדים.

תלך תעשה סיבוב בבית לוינשטיין ותבין את גודל התיסכול, זה נישמע כמו פרובוקציה מה שאמרתי אבל זה ככה.

גם לי קרה שניתקעתי בפקקים מהסוג הזה, לא קרע כלום.

אנשים יכולים לשבת בבילוי עוד שעתיים שלוש מבלי להרגיש, לא יקרה כלום בעוד חצי שעה בפקק.

תאמין לי שגם השוטר היה מעדיף להיות בבית לישון ולקום בשבת בבוקר מוקדם ולבלות עם הילדים שלו.

אבל זאת העבודה שלו, וכל הכבוד לו.

אני בטוח שכל אחד שחס וחלילה אחד מבני המשפחה שלו היה נפגע מנהג שיכור היה פותח את הפה על המשטרה ולמה היא לא עושה מחסומים כאלו כל בוקר בשעה 8 בכניסה לאיילון.

הכי קל זה לומר איך לא לעשות.

איך כן לעשות זה כבר יותר קשה.

יש לי חבר טוב שנתפס נוהג שיכור (בכלל נתפס על עצור, אבל לא היה אפשר שלו להריח את הריח, הוא היה לבד באוטו)

את האוטו לקחו לחודש והוא היה בשלילה כמעט שלוש שנים.

היום אחרי המקרה הוא פשוט מברך את השוטר שתפס אותו, אל זה שזה יכול היה להסתיים אחרת.

היום הוא לא מכניס טיפה אחת לפה אם הוא עם רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקעו יותר משעתיים (!!!) בקטע כביש של 10 ק"מ ואז מעניין יהיה לדעת מי מחסידי השיטה הזו לא משנה את דעתו.

היופי שבצורת הפעולה הזו שהשיכורים המועדים כבר מכירים ויודעים - ולכן במהלך הפקק או שהם עוצרים את הרכב להחלפת נהגים או שנשארים לישון בו עד יעבור זעם.

מי שנדפק הם אלה שפשוט רוצים להגיע הביתה, העיניים שלהם כבר נעצמות ובשארית העירנות שלהם מנסים לשרוד את הפקק.

איך עושים את זה אחרת? עושים פריסה משטרתית בקטע כביש רחב, מציבים מספר מספק של שוטרים ודואגים שהתנועה תיזרום עם פקק מינימלי כדי ששיכור לא יוכל לברוח מהרשת.

מסובך, קשה לביצוע וגם השוטרים רוצים להגיע הביתה - תנחומי להם, איש לא הכריח אותם להתגייס לשורות המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המתלהמים שמתלהבים כשהמשטרה אשכרה מזיזה את התחת ורואים את זה כדברי אלהים חיים - תזכרו שמה שמציל חיים זה לא אכיפה, אלא מניעה. אכיפה באה פוסט-פאקטום, ובהרבה מקרים מאוחר מדי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה מציעה?

לשלוח שוטרים באזור 21:00 מידי אחרי הקידוש לעשות שיחות עם החברה הצעירים לפני שהם יוצאים, שאסור לשתות ושזה סכנת מוות.

תקרה את מה שכתבתי על חבר טוב שלי, מהניסין שלו זה עובד ואני עד לזה.

גם עם זה עובד עבור 20% מהחברה זה המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נתקעתי פעמיים בפקק הזוי שכזה, פעם אחת 3 נתיבים הפכו לנתיב אחד ואז הוגש לי המכשיר בדיקה, למה לא לשים 3 בדיקות במקביל?? שעה עמדתי בפקק הנ״ל.

פעם נוספת עמדתי 45 דקות לקטע של 100 מטר שבו 4 נתיבים הפכו לנתיב אחד כשבסוף אני מגיע למחסום והשוטר פשוט מסמן לכל הרכבים להמשיך.

בכל אופן אני תומך נלהב של אכיפת נהגים שיכורים, אני בעד כל שקל שמושקע במאבק הזה ואני מחזק את השוטרים שנמצאים במחסומים האלה ביום שישי ב1 בלילה במקום להיות בבילוי או במיטה כמו כולנו. הבעייה היחידה שלי עם העניין זה החוסר יעילות שבה מתפעלים את המחסומים האלה וגורמים לפקקי ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...