Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה במציאת רכב) לנהג חדש בתקציב 50-

dodMoshe
שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, עברתי טסט לפני שבוע ובמשפחתי יש רק פולקסווגן טרנספורטר ארוכה של נכים מה שאומר שהיא לא באמת מתאימה לנהג חדש וצעיר כמוני (בן 18).

בעקרון אני ומשפחתי מכוונים לרחב סופר מיני (עדיף ידני) בתקציב של 45 אלף ש"ח אבל אפשר גם להתגמש ל50 וקצת יותר אפילו למציאה אמיתית.

במכונית חשוב לי שתהיה כיפית לנהיגה (לא צריכה להיות מנוע 2000 טורבו דיזל אבל כן משהו זריז וצעיר שלא ישעמם אותי כל פעם שאני אכנס לאוטו) חשוב שתהיה אמינה ולא זוללת דלק. העדפה שלי היא למכונית ידנית אבל לא פוסל אוטומט.

התחלתי לחפש וביינתים על הפרק פולו, גולף, 206 (אשמח להצעות נוספות) אך אני די מתקשה למצוא ידנית במצב טוב מהמכונית הללו.

אז אשמח לעצות והמלצות בנושא זה.

שאלה נוספת: מצאתי 206 במצב מעולה (2006 יד ראשונה 55 אלף ק"מ) אבל היא אוטומטית וקראתי שהגיר של ה206 הוא מקור לבעיות והוא גם פשוט גיר לא טוב שלא מנצל את הכוח של הרכב כראוי. שאלתי היא האם שווה להתפשר על 206 אוטומטית במצב כל כך מעולה, כלומר כמה גרוע הגיר האוטומטי ברכב זה, מבחינת ביצועים ומבחינת בעיות... שאלה נוספת באותו נושא הוא כמה משמעותי ההבדל בין גרסת 1400 הידנית ל1600 הידנית מבחינת הכח של הרכב.

שאלה אחרונה היא האם הפולו הידנית תהיה משעממת מאווווודדד לנהיגה או שהיא כן זריזה וספורטיבית?

תודה רבה ומקווה שלא הגזמתי אם השאלות. :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבול התקציב שלך יש פיאט איבו 2010 או רנו קליאו 2011. שתיהן מכוניות אלגנטיות (הפיאט יותר), מאובזרות (הפיאט יותר), חסכוניות והכי חשוב - מאוד בטיחותיות. שתיהן נעימות לנהיגה, סלחניות ויתאימו מאוד לנהג חדש וצעיר. החיסרון של שתיהן הוא העדר מחץ מהמנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגבול התקציב שלך יש פיאט איבו 2010 או רנו קליאו 2011. שתיהן מכוניות אלגנטיות (הפיאט יותר), מאובזרות (הפיאט יותר), חסכוניות והכי חשוב - מאוד בטיחותיות. שתיהן נעימות לנהיגה, סלחניות ויתאימו מאוד לנהג חדש וצעיר. החיסרון של שתיהן הוא העדר מחץ מהמנועים.

ההורים מתנגדים לרנו ופיאט בטענה שאלה חברות מעוד לא אמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר אמינות וזולות לתחזוקה מהפיז'ו שהצעת כאן. גם הפולו ממש לא זולה לתחזוקה. באופן ספציפי פיאט בשנים האחרונות מאוד השתפרו.

ספר להורים שלך על כריות האויר, ה-ESP וציון ה-NCAP הגבוה של המכוניות האלו ביחס למתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בחברות בליסינג אלבר/הרץ/אופרייט ליס האם יש ברשותן סיריון 2008/9.

מדובר בסופר מיני אוטומטית,זריזה,חסכונית ואם לא התעללו בה תהיה די פשוטה וזולה לתחזוקה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה אברר לגבי הסיריון.

עדכון קטן, זכרתי שהפג'ו יד ראשונה היא יד שלישית, האם זה חתול בשק לקנות פג'ו 2006 אוטומט 1600 עם 55 אלף ק"מ שעבר כבר כלכך הרבה ידיים. משתי הבחינות גם השאלה האם הדגם הזה ידוע כבעייתי? וגם האם זה לא חשוד שעבר כל כך הרבה ידיים על רק 55 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורים שלך מתנגדים לקליאו או פונטו ידניות בנות שנה-שנתיים, בטענה לאמינות ירודה,

הם בטח לא ירצו לשמוע על פיג'ו אוטומטית יד שלישית בת 6 או 7.

זה באמת חתול בשק.

חפש סיריון במצב טוב.

אתה נהג חדש, כל רכב נכון לעכשיו יהיה מהנה.

אבל בגלל שאתה נהג חדש, ביטוח מקיף צפוי להיות יקר.

לכן כדאי להתמקד ברכבים בהם המקיף זול יחסית מלחתחילה .

סיריון זולה לטיפולים, ביטוחים, היא אמינה מאוד וחסכונית . יחסית למנוע 1300 סמ"ק רכב זריז (משקל עצמי).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם אתה נהג חדש אמליץ לך כן לפסול את הגירים האוטומטיים. אחזקה יותר יקרה ואם כבר העדפת גיר ידני אל תפתח הרגל לגיר אוטומטי.

דבר שני, בתקציב נכנסת גם סקודה פביה, הייתי בודק.

לגבי מי שהציע פונטו איבו 2010. באמת נכנסת כזו בתקציב של 50k? :shock: על איזה מנוע מדובר?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאט (2010) והקליאו (2011) רשמית עולות 55-60. במציאות של היום המכוניות האלו לא ממש נחטפות, ואם תבוא לבעלים עם 50K במזומן (או בהמחאה בנקאית) יתכן ותוכל לסגור עסקה על מכונית שהיא practically new, מאובזרת ובטיחותית. שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...