Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אני חווה עיכוב של משלוחי חבילות מחו"ל לארץ בתקופה האחרונה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו מכם נתקל בתופעה שרק ה"הודעה שניה על דבר דואר" מגיעה בכל מה שקשור למשלוחים מסין?

אצלי בשכונה זה בוודאות מתרחש, הדואר המרכזי זורק לפח את ההודעות (הודעה ראשונה יוצאת מסניף הדואר המרכזי והשניה מהסניף השכונתי על פי פקיד הדואר אצלנו בשכונה) ורק ההודעה השניה שמגיעה מהמרכז השכונתי מגיע אחרי שהחבילה מתייבשת שבוע+ בדואר.

בהתחלה חשבתי שאולי הודעה הלכה לאיבוד אבל בכל 4 המשלוחים האחרונים מ DX התופעה חוזרת על עצמה כמו שעון עד שפעם אחת מצאתי 3 אנשים שונים איתי בתור שבאו לאסוף חבילות DX כ-ו-ל-ם אמרו שהם לא מקבלים אף פעם את ההודעה הראשונה.

מי עוד נתקל בזה ?

קרה לי עם חבילה שחיכיתי לה בקוצר רוח.

מעקב המשלוחים הראה שהחבילה הגיעה לסניף השכונתי ורק אחרי שבוע קיבלתי הודעה.

ההודעה שקיבלתי היתה הודעה שניה עם תאריך של לפני מספר ימים.

או שהסניף המקומי לא יעיל, או שהדוור מסטול.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים,

איך כל מה שכתוב בשרשור הזה משפיע על משלוח מוייאטנם?

הזמנתי משם תיק גב ב- 27.2 וחשוב לי מאוד שהוא יגיע עד תחילת אפריל.

אני יודע שהמוצר כבר נשלח ע"י המוכר.

הכל בסדר, המשלוח הגיע.

איזה נפלא זה ebay

תיק גב the northface:

מחיר בישראל- 600 ש"ח

מחיר דרך ebay כולל משלוח- 300 ש"ח

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודשיים מאוחר יותר...

לאחרונה שמתי לב למהירות גבוהה יותר של המשלוחים, בעיקר מהמזרח.

שני משלוחים מהונג קונג 8-10 ימים, שניים מסין הגיעו בשבועיים וחצי,

שזה מהר מאוד יחסית לסין, וגם מארה"ב המשלוחים מגיעים תוך 6-8 ימים,

לעומת 12-14 בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מארה"ב המשלוחים מגיעים תוך 6-8 ימים,

לעומת 12-14 בעבר.

פריטים קטנים לא דורשי-מכס (מתחת ל75$) וקטנים מספיק בשביל להכנס בתיבת דואר שלך?

אם כן להנ"ל,ככה צריך להיות :) (יעידו על כך 2 משלוחים שלי בעבר מיוסטון בארה"ב וטורנטו בקנדה,תוך 6 ימים שבוע אחרי שבוע שניהם הגיעו לתיבה..)

אני לדוגמה הזמנתי וקיבלתי מגן לטאבלט לאחיין,ובגלל שזאת מעטפה גדולה לקח 12 יום (הזמנתי עוד אחד ועכשיו הגיע עוד יותר מהר - תוך 5 ימים מאז שעזב את ארה"ב (ג'אמייקה))

ה GPS המדובר בפורום מ PANDAWILL הגיע לי תוך שבועיים וחצי :) (משלוח מ HK מן הסתם)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בפריטים קטנים, אלא חבילה/מעטפה גדולה, שצריך ללכת לדואר להביא,

אבל ללא מכס. בעבר הזה לקח כמעט תמיד 12-14 יום מארה״ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה צריך עזרה.

הזמנתי ארנק ב 5.5.12 ב 5.6.12 כשהמוצר לא הגיע שלחתי מייל למוכר, והוא שלח לי מספר משלוח כדי שאני יבדוק איפה המוצר.

נכנסתי לדואר ישראל ומסתבר שהמוצר נמסר ב 15.5.12 בפתח תקווה לנמען(אני גר בחיפה בכלל).

רשמתי את זה למוכר, הוא טוען שאני הראשון שקורה לו הבעיה הזו והוא יחשוב מה לעשות ויחזור עם תשובה.

עבר יום והתשובה שלו מעצבנת אותי מאוד, מה אפשר לעשות בנידון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי לב לתופעה מטרידה חדשה -

בשלוש החבילות האחרונות שהזמנתי מ-DX (נשלחו מסין, דואר רשום) הדוור אשכרה עלה לדירה שלי, דפק על הדלת וניסה למסור את החבילה. פעמיים השאיר את הפתק דבוק לדלת, פעם אחת השאיר את החבילה אצל השותפה שלי.

יכול להיות שלמישהו בדואר אכפת או שסתם נפלתי על דוור חדש שעוד לא למד את העבודה כמו שצריך?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאגו, בדואר עסקים כרגיל (כלומר, בזיון). אולי היו מקרים נקודתיים של שירות יעיל, אבל הם אינם מייצגים את רמת השירות המקובלת בחברת דואר ישראל, והאחראיים ינזפו ויטופלו מנהלתית :evil:

לאחרונה נראה לי שתדירות חלוקת הדואר (לתיבות שכונתיות) בישוב שלי ירדה לכפעמיים בשבוע. אין לי דרך להוכיח, אבל לתיבה שלי יש לאחרונה שני מצבים: ריקה לגמרי או מלאה למדי, כשהשני מתרחש כפעמיים בשבוע.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה צריך עזרה.

הזמנתי ארנק ב 5.5.12 ב 5.6.12 כשהמוצר לא הגיע שלחתי מייל למוכר, והוא שלח לי מספר משלוח כדי שאני יבדוק איפה המוצר.

נכנסתי לדואר ישראל ומסתבר שהמוצר נמסר ב 15.5.12 בפתח תקווה לנמען(אני גר בחיפה בכלל).

רשמתי את זה למוכר, הוא טוען שאני הראשון שקורה לו הבעיה הזו והוא יחשוב מה לעשות ויחזור עם תשובה.

עבר יום והתשובה שלו מעצבנת אותי מאוד, מה אפשר לעשות בנידון?

תודה

לא ברור לא מה אתה רוצה מהשולח, תפנה לדואר ישראל שיסבירו לך מי היה הנמען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר ישראל לא ימסרו ואסור שימסרו פרטים כאלה.

בהחלט יתכן שהמוכר נתן מספר מעקב של חבילה אחרת, בטעות או שלא בטעות (ז"א על מנת למשוך זמן ו"להשתיק" את הקונה).

מספר מעקב בלבד איננו הוכחה שהוא סיפק את המוצר למזמין. במקרה הצורך פתח DISPUTE.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...