Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סאנגיונג קורנדו - שובם של הקוריאנים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני קראתי את הכתבה, ולא הצלחתי להבין את הדיבור על התמחור מהסיבה שלא היה רשום מחיר בשום מקום. זה היה ממש מציק. לקרוא שהמחיר יכול להיות ככה וככה אבל אם הוא ירד הוא יהיה ככה וככה, בלי שאתה יודע מהו המחיר, זה די מעצבן.

אגב, מציע לכתב לתקן את המשפט "האם יצא לכם כבר לשמוע על מערכת תאורתית" לפני שהוא חוטף התראה ממנהל על איות לא תקני... ;) לקח לי שלוש קריאות לפני שקלטתי שמדובר על תאוריה ולא תאורה

SPIRE, פיאט מולטיפלה ממש נעלבה מההודעה האחרונה שלך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא סאנגיאנג אם זה לא נראה כמו משהו שיצא מפוקושימה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי, יופי הוא בעיני המתבונן, צריך לתת שאפו לסאנגיאנג על התעוזה בין אם אתה אוהב את העיצובים או לא.

גם לאחת במשקל 150 קילו על מטר וחצי שהולכת עם חוטיני תיתן שאפו על התעוזה?

מה שלי חסר בכתבה זה איך האוטו. הצלחתי להבין שיש לו עיצוב משופר ושיש כמה מתגים לא במקום(בלי תמונות שלהם) אבל לא הצלחתי להבין איך הוא מבחינת מרחב פנימי, נוחות, תא מטען וכו'. אני מביןם שבמחיר הזה זה לא רלוונטי אבל בכל זאת ציפיתי ליותר פרטים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בטטה גמדית עם חוטיני זה חסר טעם, גם בכיעור צריך אלמנט הרמוני,לדוגמא, אני בהחלט נותן לאלמודובר שאפו על בחירה שלה כשחקנית ראשית

a4213d18e0e8c21261ac7c0a5ccc9aa1.jpg

0561dc1b466e206e39f5887a314df527.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, היא בהחלט מזכירה הרצאות של (אנליזה) הרמונית :roflmao:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנסו לאתר שלה ותראו איזה הערצה מטורפת ליופי המדהים שלה :lol:

אגב, קוראים לה פלמה דה רוסי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מנהל בפורום, הייתי מרחיק לחודשיים מהאתר את זה ששם את התמונה של התפלצת. (ואני לא מתכוון לתמונות של הסאנגיונג.)

עכשיו יהיו לי סיוטים בלילה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני התחדשתי במוסו ספורט 2004 (תודה בגירה -זה הרבה בזכות הדברים שכתבת על הרכב),קחו נשימה עמוקה לפני השורה הבאה :

13,800 שקלים.

האוטו עם טסט לשנה,נוסע נהדר בינתיים מפגין את האמינות הידועה שלו.

צריך להשקיע ברכב עוד 4000 שקל למצב מושלם (מזגן,צמיגים ומשהו קטן -לא עניין בטיחותי- בהגה).נכון זה לא מטוס,אבל אני צריך את הרכב לעבודה -גרירה של נגרר בשדות והעמסה של "משא" קל עם נפח בינוני.

וכמובן למשפחה : 2 כסאות בטיחות וכלב גדול יושבים בנוחות בקבינה.

צריכת הדלק בנסיעה משולבת עיר /בינעירוני כולל גרירה הדהימה אותי : 9 ק"מ /ליטר.

כל טנדר 4x4 אחר במצב דומה ומאותו שנתון היה עולה לי עוד 30,000.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...