Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשבתם שראיתם הכל בסאגה של חניה באדום-לבן VS משטרה?

Aino
שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו הודעת המשטרה בעמוד הפייסבוק שלה.

"שלושה בלשי משטרה הגיעו ברכבם לפעילות מבצעית בתחומי העיר בני ברק. הבלשים לבשו בגדים אזרחיים. שניים מם ירדו מהרכב וקצין הבילוש נותר בתוך הרכב, כשהוא חונה במקום אסור. בשלב מסוים הגיע פקח של עיריית בני ברק וביקש לרשום דו"ח חניה לקצין הבילוש, שמצידו הזד...הה והבהיר לפקח כי הוא נאלץ להעמיד את רכבו במקום אסור לחניה לצורך פעילות מבצעית. הפקח סירב להאמין לקצין הבילוש והחל לקלל ולגדף אותו.

בשלב זה, שבו לרכב שני הבלשים שיצאו לפעילות והציגו לפקח תעודות שוטר. הפקח לא השתכנע, טען כי מדובר בתעודות מזויפות והחל לקלל גם אותם. למקום הגיעה ניידת משטרה, שהבהירה לפקח העירייה כי אכן מדובר בבלשי משטרה הנמצאים בפעילות מבצעית. הפקח התמיד בסירובו להאמין והמשיך לנבל את פיו, סירב להזדהות וטען רק כי פרטיו יופיעו על גבי דו"ח החניה.

הפקח המשיך להעליב ולקלל את השוטרים, שנאלצו לעכב אותו בגין העלבת עובד ציבור. הפקח התנגד לעיכוב ונעצר. בתחנת המשטרה הביע חרטה על מעשיו והתנצל בפני קצין הבילוש. נציגים של עיריית בני ברק הגיעו לתחנת המשטרה, הביעו צער על המקרה והתנצלו בשם העירייה."

"הפקח סירב להאמין והחל לקלל" וזה לאחר שהוא ידע שהבחור אותו הוא מקלל הוא שוטר. מאוד מאוד קשה לי להאמין שזה מה שאכן קרה. פשוט מזמזלים באינטלגנציה של האזרחים שהם יאמינו ללוקשים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהכירי פקחים לא מעטים בק.ק בני ברק אני לא אתפלא בכלל אם כל מה שנכתב בהודעת המשטרה הוא אמת לאמיתה.

קחו לתשומת ליבכם ששוטר באזורים עם אוכלוסיה חרדית הוא מוקצה ואויב העם , בטח ובטח בלשים באזרחית שבאים לתפוס אולי איזה חרדי רחמנא ליצלן.

יחס דומה מקבלים גם פקידי מס הכנסה ומע"מ שבאים לבצע את תפקידם שם.

שימו לב לצרחות של האשה בסרטון כדי לקבל מושג קלוש .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם גם השוטר לא אמר לו - "אדוני, אנו שוטרים בתפקיד, אבקשך שלא לתת דו"ח" אלא שלח את הפקח, במלים עדינות, לקיים יחסי מין הרחק ממנו. שוב - אם הם באמת היו סמויים, הם לא היו צריכים להיכנס לכל עימות שהוא, זה מנוגד לכל היגיון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אתן לך עוד תרחיש פנטזיונרי, וחבר אותו להודעתי הקודמת.

הפקח מבין שיש לפניו קצין בילוש שמסביר לו כי הם כאן במשימה חשאית , ואדון פקח מתחיל לעורר מהומה כדי להאיר / להעיר את האובייקטים שכנגדם מנסים שני הבלשים האחרים לבצע פעולה כלשהי.

והנה הבלשים אכן זונחים את משימתם .

משימת הפקח הוכתרה בהצלחה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה? לא פוסל על הסף. אתה יודע מה אני כן פוסל על הסף? שוטר שנמצא במשימה סמויה ואשכרה בא ואומר זאת, בהתחשב שאני מניח שהידיעה על כך שפקח עלול לחבל במשימה קיימת גם אצלו. במקום לספוג את הדו"ח בשקט (שכן אם הם באמת במשימה סמויה הדו"ח יבוטל, אין פה כלל ספק) הם בחרו לעורר מהומה. מעבר לעובדה שבתרחיש כזה הם יוצאים מאד לא מקצועיים, הדבר מטיל המון ספק על "משימתם". חומר למחשבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מניח הנחות שייתכן והן נכונות , וייתכן ואף שגה הקצין כשהזדהה.

אבל שוב בהכירי את האוכלוסיה ויחסה לשלטון אני נוטה לחשוב שהתרחיש שאני העליתי ( שעולה על כל דמיון ) הוא יותר מציאותי.

שוב שמע את הצרחות בסרט ותבין שבמקום אחר אותה אשה גם הייתה מסיימת את היום בניידת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי סביר ששנינו צודקים, בעת ובעונה אחת, ובכל זאת - חכמים השוטרים האלה לא. איך שלא תסתכל על זה, אם באמת הייתה שם פעילות סמויה - יכולים היו למנוע חשיפה בעצמם ולא עשו זאת. אם לא הייתה פעילות סמויה של אמת - מי אישר להם לחנות באדום/לבן? כשהאגו משחק תפקיד, דברים רעים קורים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה שיש משטרה מעורבת במשהו לא כחוק מגיע איזה סוג של "מכתב" שמתסביר לאזרחים שהם בעצם לא האשמים ומפילים את זה על מישהו אחר,גם עם הנכה שחנו לו בחנייה הם ציינו ש"הרכב היה במוסך ובעל המוסך החנה אותו שם בגלל שלא הייתה חניה אחרת"

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי סביר ששנינו צודקים, בעת ובעונה אחת, ובכל זאת - חכמים השוטרים האלה לא. איך שלא תסתכל על זה, אם באמת הייתה שם פעילות סמויה - יכולים היו למנוע חשיפה בעצמם ולא עשו זאת. אם לא הייתה פעילות סמויה של אמת - מי אישר להם לחנות באדום/לבן? כשהאגו משחק תפקיד, דברים רעים קורים.

אוקסימורון :-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שכתבתי כאן משהו בוטה נגד שוטרים מסויימים קיבלתי אזהרה חריפה בנוסח איום של ארגון פשע בהודעה פרטית לבל אני אחזור על כך אחרת אורחק מפורום מסויים.

אז התגובה שלי היא עכשיו:פשוט נחשו מה דעתי חושבת על שוטרים כאלו:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DAn-BP 1.8

יש כאן שני שרשורים שמוכיחים ההיפך.

gopnik

כנראה שאינך יודע מה זו מדינת משטרה. וטוב שכך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...