Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילומטראז' גבוה+שיפורים ? כדאי או לא

TAL-A3T-
שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,קוראים לי טל ואני חדש פה, ברשותי A3 180 ידני שנת02 מקורית לחלוטין , אני נורא אוהב מכוניות, אני ממש רוצה לשדרג-לפחות ברמת הצ'יפ ודאון פייפ, הבעיה שהרכב שלי כבר עם 310K !!! אני מפחד שעם השיפורים יבואו הבעיות ברכב. יש לציין שהרכב עם 310 אלף, אך נורא שמור,הכול מקורי כולל טורבו. לעולם לא נפתח מנוע וכו...

מה אומרים המבינים, השיפור יפגע במנוע שעבר 310 או לא ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפי הקילומטרז' שלך 310K הבלאי שלך בחלקים גדולים... סביר להניח שהחלקים ברכב עשו את שלהם,זה שהרכב נוסע לא אומר כלום על בלאי.

לכן עניין השיפורים לא כדאי בכלל ואתה עלול להחליף רוב החלקים ברכב. שיפור כמו ציפ סוחט את המקסימום מהטורבו שלך.ותופעות לוואי לגדישה גבוהה על חלקים מקוריים מוות בטרם עת למנוע גיר וטורבו. תכלס עסק לא כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסק לא כדאי בכלל!

כמה שזה זמין לך בתור אחד שקנה רכב עם פוטנציאל [מערכת טורבו],לאחר הקילמוטראז' שציינת רוב המכלולים כבר "עייפים" והצ'יפ [עדין ככל שיהיה] דרוש עמידה בלחצים.

יכולות לצוץ בעיות של קירטועים,סרג'ים,אי יכולת של השבלול המסכן להחזיק בגדישה גבוה [סביבות 1.3] וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי, אבל כבר לא להסתפק רק בצ'יפ וחלק צנרת.

אם כבר אז כבר:

טורבו, צנרת מלאה, שיפוץ גיר, פתיחת מנוע וחיזוקו, בושינגים וכן הלאה.

אם שווה או לא כבר תחליט בעצמך :wink:

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מ כל מה שכתבו פה אני חושב

שאם אתה רוצה צ'יפ אתה יכול לעשות

במקומך הייתי עושה בדיקה כללית מקיפה לפני ע"מ לנסות לאתר חלקים שעלולים לכשול בגלל הצ'יפ

ככה וככה קשה לי להאמין שהטורבו אצלך הוא הטורבו שהגיע מקורי ושרד 310K ק"מ

פשוט לעשות בדיקב כללית ולבדוק שאין צינורות יבדים או סדוקים , בדיקת בריחות

פלאגים, קוילים וכיו"ב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה בלאי יותר גבוה על הטורבו והמנוע, אבל הכל תלוי במצב הרכב ובצורת הנהיגה שלך אחרי השיפור

אם המנוע והטורבו הגיעו ל310 אלף ק"מ, זה סימן שהרכב עבר חיים קלים

אני מנחש הרבה נסיעות ארוכות בכביש מהיר

ברגע שתרכיב צ'פ תמצא את עצמך לוחץ הרבה יותר

אם אתה הולך על השיפור תשקיע גם בשעון גדישה, שלא יהיו לך הפתעות

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה כבר להשקיע יותר ויש לך את המשאבים, פתח מנוע ותחליף את מה שבלוי לחדש או משופר, יש לך קילומטראז' יפה על האוטו אבל צ'יפ מעמיד את תקינות האוטו בסכנה מסויימת, בדוק את מצב הטורבו שלא ימסור את גדישתו לבורא. מנוע תקין שטופל בזמן ובשמנים ובנוזלי קירור איכותיים יאריך חיים גם אחרי צ'יפ, מבחינה הזאת עובדה קיימת שיש חלקים בלויים במנוע ולא מעט חבל להרוס אותו.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה קטנה:

אם אתה באמת אוהב את הרכב הזה והדגם הזה ומעוניין להמשיך איתו עודש תקופה טובה ,אז עדיף לך למכור את האוטו הזה ותקנה אחד אותו דגם אבל שיהיה שמור עם קילומטראג' הכי נמוך ושיהיה סטנדרתי ואז באמת אתה יכול לשפר בראש שקט ובריא.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון רכבים גרמניים אמינים מאוד,והק"מ לא משפיע עליהם כ"כ אם מתחזקים אותם נכון,

הרכב של אמא שלי שנת 2007 ועם 200K..והוא יפני מאזדה 6.

ולא עשה בעייה אחת בשל העניין שאנחנו מתחזקים אותו כמו שצריך.

הבובה למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=447140

קליקליק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות חברים, עזרתם לי מאוד,נראה לי שאעשה בדיקה מקיפה ואז נשדרג. אכן הרכב שמור ביותר, ולמכור אותו אני לא רוצה כי ספק אם ניתן למצוא A3 180 ידנית לא מפורקת.

חג שמח !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...