Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור מחפשי עבודה ומעסיקים

ברווז

פוסטים מומלצים

מפרסם עבור חברה! בחורה בת 28 מכפר סבא , עובדת כרגע במוקד עיסקי של חברה מסויימת , מחפשת משרה ניהולית בחברה בכפר סבא. הבחורה ייצוגית , בעלת נסיון של מעל 6 שנים בניהול צוות עובדים ומוקדי שירות , בעלת ראש גדול . בחורה רצינית , מקצועית ואמינה. הצעות אלי במסר פרטי ויועברו אליה. תודה.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרות חמות נוספות למהנדסים בתחום הפיתוח בחברת אינטל

1. GNSS Positioning Algorithm Engineer

מספר משרה: 631038

2. System Architect לחיפה

מספר משרה: 627060

3. Senior OS Kernel Driver Architect לפתח תקווה

מספר משרה: 701465

4. Architect - HW/SW

מספר משרה: 631986

5. OpenCL SW Engineer

מספר משרה: 631051

6. Specman SW Verification Engineer

מספר משרה: 621053

7. Product verification technical leader

מספר משרה: 701467

8. Senior OS Kernel Driver Architect

מספר משרה: 701463

9. Systems Engineering Manager for Haifa

מספר משרה: 702031

10. ASIC lead/VLSI project manager for Haifa

מספר משרה: 703125

11. Electrical Validation Project Manager for Haifa

מספר משרה: 703124

קורות חיים להפנות דרכי ולציין מספר משרה:

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים אני מחפש עבודה.

מה אני יודע לעשות? במקצועי אני בונה ומתקן כלי מיתר, יודע לעבוד עם עץ ויודע לצבוע ולהתיז לכות לא רע בכלל.

עבדתי לא מעט בחיי בכל מיני אירועים ברמת ההפקה בין השאר עם להקת אירועים שאני חבר בה, הרווקיסיטים.

יודע לבשל טוב, בעל יכולת ניהול עובדים (העבודה האחרונה הייתה ניהול תחום תיקון הגיטרות וכלי מיתר ברשת כלי זמר) וראש גדול.

יש קצת ידע טכני ברכב (מתחזק רכב שטח ישן) ועבודות מתכת שונות (בין השאר קצת כירסום וחריטה קונבנציונלית)

מה אני מחפש? לא ממש יודע, אני עוסק פטור ככה שגם עבודות בתור פרילנאס יכולות להיות רלוונטיות.

קו"ח מצורפות.

תודה,

צחי

קורות חיים צחי.doc

צחי גימברג - מתקן גיטרות וכלי מיתר, חפשו בפייסבוק

"הרווקיסטים" מעודדים נישואים בבני אדם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף השתחררתי וכעת אני מחפש עבודה.

בן 22 חייל משוחרר לאחר שירות צבאי מלאי מתגורר בעיר אשדוד. בשירותי הצבאי הייתי מ"כ במערך מגל ולאחר מכן ניהלתי חנות שק"ם בבסיס האם של המערך.

קורות חיים המפרטים את השכלתי וכו' אוכל להעביר לכל המעוניין.

אשמח לקבל פניות או המלצות על עבודה בהודעה פרטית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת סטארט-אפ קטנה בכפר סבא דרוש/ה מתאם/ת מכירות.

החברה משווקת ומספקת שירות למכונות תעשייתיות, קצת בארץ ובעיקר בחו"ל. תפקיד מתאם המכירות הוא לוודא שהמוצר הותקן לשביעות רצונו של הלקוח (באמצעות ליווי תהליך האספקה מול הגורמים הטכניים והלוגיסטיים בחברה) ולאחר מכן לגבות את התשלום בצורה מסודרת ולבדוק שכל הניירת קיימת ותקינה.

לשם כך נדרשת יכולת עבודה מוכחת מול לקוחות, שפה אנגלית ברמה גבוהה ורגישות תרבותית מסויימת. תואר בתעו"נ או מקצוע משיק הוא יתרון, אך נסיון מעשי בתפקיד דומה יהיה בעל ערך רב יותר. זהו לא תפקיד ניהולי ולא "מקפצה" לשום מקום, נהפוך הוא - תינתן העדפה לאנשים מנוסים ומבוגרים יותר שירצו לאייש את התפקיד לטווח ארוך.

קו"ח ניתן לשלוח למייל המופיע בחתימה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

חברה טובה שעלתה בספטמבר 2012, ממש בקרוב מסיימת את התוכנית שבמסגרתה עלתה לארץ וכעת מחפשת קריירה במטרה להשתקע בישראל.

כאן אתם נכנסים לתמונה :-) (גברים, זוהי לא הודעת היכרויות)

בחורה יצירתית, מקסימה, עם ראש על הכתפיים, יכולת התנסחות וסבלנות גבוהים (אחרת איך היה לה זמן לסבול את האנגלית העילגת שלי).

קווים כלליים:

בעלת תואר ביחסים בינלאומיים מאוניברסיטת וושינגטון.

ניסיון רב בשיווק ומכירות.

אנגלית וספרדית כשפת אם, עברית בסיסית (שתשתפר).

מחפשת עבודה בתחום השיווק והמכירות.

לקו"ח אפשר לפנות אליה

במייל: [email protected] (להגיד שהגעתם בעזרת זיו).

בשבוע וחצי הקרובים אפשר לפנות גם אליי, עד הטיסה הממשמשת ובאה.

תמונה תשלח על פי צורך :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרסם עבור אשתי,רופאת שיניים מנוסה ועילוי בתחומה (אבל ללא שום חוש לעסקים בדומה לבעלה...),

עובדת כרגע בשליש משרה ומעוניינת להגדיל את ההיקף, מחפשת עבודה רק באזור חיפה.

דנה 052-4855624

או בה"פ.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם אני מחפש עבודה!

בן 24, בוגר שירות קרבי כמפקד וסמל.

- נסיון בהדרכה, הטמעה ושיווק בארץ ובחו"ל (באנגלית), דובר עברית, אנגלית ורוסית ברמה גבוה.

- נסיון בניהול צוותים בארץ ובחו"ל.

- נסיון בעבודה מול גופי ביטחון.

- מחזיק גם ברשיון דו"ג.

מחפש עבודה בהדרכה, הטמעה או פרוייקטים אחרים.

עדיפות לעבודה בין ת"א לאשדוד (רחובותי).

פרטים וקו"ח במייל [email protected]

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם, שמי ניסים בן 24,מראשל"צ.

אני סטודנט (יכול לתת 5 משמרות כולל סופשים)

בצבא היתי לוחם,שירתתי בנח"ל

יש לי ניסיון רב בעבודה עם לקוחות, וניהול צוות עובדים,לפני הצבא עבדתי כאחראי משמרת בבית קפה יטבתה,שבקניון מלחה בי-ם.

לאחר הצבא עבדתי שנתיים כאחרי משמרת בחנות נוחות yellow,במסגרת התפקיד עבדתי מול ספקים,לקוחות,היתי אחראי על ניהול המלאי,צוות העובדים,וההפקדות הכספיות.

בין היתר יש לי ניסיון רב בתור ברמן בריסטה(קפה) עבדתי כברמן בבית קפה בתאטרון הבימה,וכברמן בחברת קייטרינג גדולה(רוב האירועים היו לכ500 איש!!)

אני בחור שירותי מאוד בעבודה מול לקחות,ייצוגי עם מוסר עבודה רב,שמתפקד מעולה גם בזמן לחץ.

אני דובר אנגלית ברמה גבוהה,ודובר רוסית ברמת שפת אם.

יש לי רישיון נהיגה פרטי,ואני נייד.

אשמח לכל עבודה בתחומים שבהם יש עבודה פרונטלית מול לקחות,למשל בר,מסעדנות,קידום מוצרים ומכירות,נציג שירות וכד' =]

דוא"ל: [email protected]

נייד:054-2565653

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דחו לי את הגיוס בעוד חודש וכבר התפטרתי מהעבודה...

מחפש עבודה סופר זמנית לחודש, אם זה פרוייקט כלשהו שאתם עובדים עליו או כל דבר אחר וצריכים עובד לחודש או אפילו פחות אתם יותר ממוזמנים לפנות אליי.

בן 18,מבין במחשבים,בעבר עבדתי במחשבים, בדפוס,בתחנת דלק, עבודה בהבאת מכוניות מכל חלקי הארץ.

ניסיון בעבודה עם לקוחות ועבודה תחת לחץ (8 חודשים בתחנת דלק), רישיון כמובן , יודע אנגלית.

באזור המרכז (חולון בת ים ראשון תל אביב)

תודה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך פיד הפייסבוק שלי, מוגש כשירות לחברי הפורום (אין לי קשר למשרה\ מקום העבודה)-

IaX6pocLiRo דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

בהצלחה, יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרות חמות באינטל:

1. מנהל/ת צוות Analog לירושלים ולחיפה (מס' משרה 704466)

תיאור התפקיד: מנהל/ת קבוצה, יכולות גבוהות בניהול צוות והובלת תהליכים, עם ניסיון בפיתוח מעגלים אנלוגיים לתדרים מהירים של 10 ג'יגה הרץ.

העבודה כוללת הכרות מעמיקה עם מודולים אנלוגיים כמקלטים ומשדרים מהירים, מחוללי תדרים, מגברים, משווים ותכנון דיגיטלי בתדרים גבוהים.

הכרות מעמיקה ברמת מודלים וסימולציות של טרנזיסטורים והכרת תהליכי היצור והסימולטורים.

דרישות התפקיד:

· מהנדס/ת אנלוגי/ת מנוסה, בעל/ת תואר ראשון בהנדסת חשמל ועדיפות לתואר שני לפחות בתחום.

· בעל/ת 7-10 שנות ניסיון מוכח בתחום, ראייה מערכתית, יכולת פתרון בעיות, יכולת לעבוד כחלק מצוות וכן בעבודה עצמאית, תקשורת ורבלית וכתובה טובה בעברית ואנגלית.

· נדרשת היכרות וניסיון עם Matlab, Verilog-A, Spice, Fast Spice simulations .

2. מהנדס/ת Design Automation לירושלים (מס' משרה 704165)

תיאור התפקיד:

תכנון ופיתוח מתודולוגיות עבודה בתהליכי היצור המתקדמים בתחום ה,BACKEND - תוך שימוש בכלים הבאים: .IC Compiler, Design Compiler & Prime-Time

מתן תמיכה הנדסית ולווי הנדסי במהלך הפרויקטים השונים, אחראי על תכנון ובדיקת יעילות הכלים במטרה להשיג את יעדי התכנון בתהליכים המתקדמים ביותר וקבלת תוצאות אופטימליות מבחינת שטח, טיימינג והספק.

דרישות התפקיד:

BSc בהנדסת חשמל עם ניסיון של 5 שנים ומעלה בכל תחומי ה-BACKEND . שליטה מצוינת בכלים הבאים:IC Compiler, Design Compiler & Prime-Time . יכולת עבודה עצמאית וכתיבת סקריפטים גבוהה ב- TCL וPERL . יכולת תמיכה הנדסית גבוהה וניפוי כשלים (באגים), עבודה מאומצת ויכולת הפשטה גבוהה, יכולת עבודה בצוות, יכולת עמידה ביעדים שנקבעו בלוח זמנים צפוף, שליטה מלאה באנגלית.

3. Product Development Engineer לחיפה (מס' משרה 704484)

תיאור התפקיד:

During the pre-silicon phase, you will define, document, and perform Design for Testing (DFT) functionality validation.

You will develop test methodology to check product features, write test plans for modules, script to improve test efficiency, evaluate content generation, assess program generation and validation, and develop small test hardware.

During post-silicon phases, you will perform test program and content debug. You will validate the accuracy of feature testing. And you will apply functional, structural, and parametric testing and test characterization.

You will work closely with the designer to execute and improve test coverage.

דרישות התפקיד:

לפיתוח טכנולוגיות בדיקה ואפיון של רכיבי תקשורת בקצבי 10&20 גיגה ביט. דרוש ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום של Mixed Signal, Test Engineering & Production flows.

4. מהנדס/ת Analog Design בכיר/ה לירושלים ולחיפה (מס' משרה 704400)

תיאור התפקיד:

פיתוח מעגלים אנלוגיים לתדרים מהירים של 10 ג'יגה הרץ.

העבודה כוללת הכרות מעמיקה עם מודולים אנלוגיים כמקלטים ומשדרים מהירים, מחוללי תדרים, מגברים, משווים ותכנון דיגיטלי בתדרים גבוהים.

הכרות מעמיקה ברמת מודלים וסימולציות של טרנזיסטורים והכרת תהליכי היצור והסימולטורים.

דרישות התפקיד:

· מהנדס/ת אנלוגי/ת מנוסה, בעל/ת תואר ראשון בהנדסת חשמל ועדיפות לתואר שני לפחות בתחום.

· בעל/ת 7-10 שנות ניסיון מוכח בתחום, ראייה מערכתית, יכולת פתרון בעיות, יכולת לעבוד כחלק מצוות וכן בעבודה עצמאית, תקשורת ורבלית וכתובה טובה בעברית ואנגלית.

· נדרשת היכרות וניסיון עם Matlab, Verilog-A, Spice, Fast Spice simulations .

קורות חיים ניתן להעביר דרכי בציון מספר משרה: [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם

אז גם אני מחפש את האתגר הבא

כרגע אני עובד כמנהל IT וזה גם מה שאני מחפש,

משרה שיש בה ניהול אנשים וגם את הקטע הטכני.

יש לי ידע ונסיון רב בכלל המערכות והמוצרים של Microsoft, תקשורת,רשתות, אבטחת מידע וכו'

אני גר בחיפה וכמובן שאשמח למצוא מקום קרוב, למרות שגם הרצליה או תל אביב יכול לבוא בחשבון.

ניהלתי חברה למתן שירותי IT, והייתי גם מנהל מחלקת IT בארגונים שונים.

אשמח לעזרה

תודה

יניב

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...