Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נישבר מדיד שמן שאני לא מחליף - מה לעשות?

אנזו
שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נישבר לי מדיד השמן (הידית למעלה) ובמוסך רוצים מחיר מטורף על מדיד "מקורי". אני לא משלם את הסכום הזה על מדיד

עד שאמצא, וזה כניראה קצת מסובך, מדיד שמן מפירוק או משהו - מה עליי לעשות כדי לסתום את חור הכניסה למדיד?

אין לי בעיה עם בדיקת גובה השמן - ישנו חיווי מדוייק מאוד בלוח השעונים

אני מנחש שאפוקסי לא בא בחשבון

RTV - יש לי כזה שעמיד בחום 250 מעלות אז האם ארטיוי הוא פתרון?

היכן שבטוח, כדאי, וסביר לנהוג מהר - הזהר!

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גא במרכז הארץ יש חנות ביהוד שמוכרת חלפים במחיר שפוי לחלוטין.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישבר לי מדיד השמן (הידית למעלה) ובמוסך רוצים מחיר מטורף על מדיד "מקורי". אני לא משלם את הסכום הזה על מדיד

עד שאמצא, וזה כניראה קצת מסובך, מדיד שמן מפירוק או משהו - מה עליי לעשות כדי לסתום את חור הכניסה למדיד?

אין לי בעיה עם בדיקת גובה השמן - ישנו חיווי מדוייק מאוד בלוח השעונים

אני מנחש שאפוקסי לא בא בחשבון

RTV - יש לי כזה שעמיד בחום 250 מעלות אז האם ארטיוי הוא פתרון?

נסה לדחוף מקל של ארטיק בכדי לסתום את החור הזה. למה בכלל צריך את החור הזה לעזעזל ?

חשבת אולי על פקק שעם של בקבוק יין ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ראשית,החיווי בלוח השעונים ממש לא מדוייק ונוטה לזייף,ולא רצוי להסתמך עליו.

שנית,מה הוא מחיר מטורף? רוב המדידים המקוריים שאני מכיר עולים 200-250 ש"ח,ולחלק גדול מהם יש חליפיים זולים יותר

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לדחוף מקל של ארטיק בכדי לסתום את החור הזה. למה בכלל צריך את החור הזה לעזעזל ?

חשבת אולי על פקק שעם של בקבוק יין ?

לפעמים הלצה כזו, עלולה להיות מסוכנת...(שמישהו, לאו דוקא פותח השרשור - ינסה ליישם) :shock:

אחרי שתציין סוג הרכב, תוכל לברר עלויות מדוייקות. (ניתן כאופציה שניה גם בפרוקיות).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אפשר להוציא את המדיד השבור בינתיים תאטום את החור עם המדיד:?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתמתי את החור עם מקל של ארטיק והמנוע רתח לי.

ברצינות - מחיר המדיד 350 ש"ח וזה בעיניי מחיר מוגזם. זה לא שהרכב עולה לי פחות מ-3000 ש"ח לשנה עלויות בלאי מואץ מסיבות מובנות, אבל יש לי איזה אנטי עם המדיד הזה והמחיר שלו. הוא בכלל מדיד לא מתכתי

המדיד הדיגיטאלי מדוייק, אפילו מדוייק מאוד כבר שנים. לכן בנתיים אני סומך עליו

השאלה שלי פשוטה - האם ארטיוי של 250 מעלות יחזיק שם מעמד? אני מניח שהטמפרטורה שם היא גג 150 מעלות

אם אין תשובה, אז אני אסתום באמת עם פקק שעם

נ.ב.

דווקא לאחרונה אני כמעט לא במרכז, וחיפשתי באיזורי התעשיה באיזורי ואין תחליפי.

המנוע - 1.5 DCI

צ'יפ שמביא את החום באיגיטי לכמאה וחמישים מעלות יותר מהמקסימום המקורי

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין יש לך את המדיד הישן ורק הידית שלו שבורה, תנסה "לייצר" לו ידית מ-קוויקסטיל ודומיו.

לדעתי, לא תהיה בעיה של עמידות בחום ואם תתאים את החומר (קוויק-סטיל\אלומינום\טיטניום\פלסט) אז גם לא בעיה של קורוזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין יש לך את המדיד הישן ורק הידית שלו שבורה, תנסה "לייצר" לו ידית מ-קוויקסטיל ודומיו.

לדעתי, לא תהיה בעיה של עמידות בחום ואם תתאים את החומר (קוויק-סטיל\אלומינום\טיטניום\פלסט) אז גם לא בעיה של קורוזיה.

חשבתי על זה. כניראה שבסוף זה מה שאעשה.

שם השוטר מחכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתמתי את החור עם מקל של ארטיק והמנוע רתח לי.

ברצינות - מחיר המדיד 350 ש"ח וזה בעיניי מחיר מוגזם.

...

אם אין תשובה, אז אני אסתום באמת עם פקק שעם

התחממות של המנוע עלולה לעלות הרבה יותר מ-350 ש"ח.

וחוץ מזה לקחת בחשבון מה יקרה עם חלק מהשעם יתפורר לתוך החור של המדיד?

לעניות דעתי, לא צריכה בעיה למצוא מדיד כזה מפרוקיה (אם לא מצאת עד עכשיו, אז אולי שווה לנסות לברר עם אחת מחברות הליסינג הגדולות להיכן הם מפנים את הרכבים מסוג זה שעברו תאונות והשבתו)ואם לא צריך לשקול ברצינות לקנות חדש ולסיים את הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...