Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה של פגע וברח.

שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי מקרה.. לפני ארבעה חודשים, לפי מה שרשמו לי בזימון.

טוענים שהיה פגע וברח.

אני יודע בוודאות שלא נגרם נזק לרכב, לי או לרכב השני. (לי לא קרה שום דבר, למה שלו יקרה משהו?)

היום, אחרי ארבעה חודשים הגיע לי מכתב מהמשטרה ש"עליי לסור ל XXX".

אוקי, הגעתי, מילאתי איזה דף ממש חופר, נתתי לשוטר שהיה במקום הזה, ולידו היה בוחן תנועה, ששאל איך זה הגיוני שאני לא מודע למקרה שקרה.

מהו גזר הדין?

זה פלילי? שלילה? רק עירוב ביטוח?

תודה.

אגב, אני נהג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה טעויות יכול בן אדם לעשות זה מדהים.

ברכב שלך יכול לא להיות נזק וברכב האחר יכול גם יכול שיהיה נזק.

כך שאינך יודע בוודאות כלום

אתה הרי מודע למקרה .

לא נגרם נזק?

תן פרטים לנהג השני קח פרטים ממנו וסע לשלום.

אין פגע וברח ואין ערדליים.

תלוי גם בתשובות שנתת בדף הממש חופר.

גם אם אין נזק אתה חייב למסור פרטים .

תמתין עכשיו להחלטת המשטרה, האם להגיש כתב אישום או לא.

יוגש כתב אישום אז זה פלילי. לא קשור לביטוח בכלל. שלילה סביר שלא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי בדף הממש חופר שאין לי מושג ממקרה שקרה בתאריך הזה.

לטענתם זה היה פגע וברח.

זה יכול להיות פלילי?? שלילה? מה?

אני אומר שלא הרגשתי שום דבר, לא תאונה ולא כלום, אם הייתי מרגיש, הייתי עוצר ונותן פרטים! לא עצרתי מהסיבה שלא ידעתי שקרה משהו, ככה שזה כנראה היה ממש עדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבע חודשים זה הרבה זמן, ציינת שאתה לא זוכר מה קרה בתאריך הנ"ל. אך האם אתה זוכר אם היית בכלל במקום שבו נטען שהייתה התאונה בזמן כל שהוא? שהרי אם זה מקום שאתה לא עובר בו, מן הסתם באמת לא עוללת מאומה.

תנסה לפשפש ביומן ו/או בזכרונך, שהרי ייתכן שאם אתה לא מודע לכלום וגם על רכבך אין סימן, שהעד שכביכול ראה אותך טעה והתבלבל במספר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שלא נגרם נזק לרכב, לי או לרכב השני. (לי לא קרה שום דבר, למה שלו יקרה משהו?)

.

ארבע חודשים זה הרבה זמן, ציינת שאתה לא זוכר מה קרה בתאריך הנ"ל. אך האם אתה זוכר אם היית בכלל במקום שבו נטען שהייתה התאונה בזמן כל שהוא? שהרי אם זה מקום שאתה לא עובר בו, מן הסתם באמת לא עוללת מאומה.

תנסה לפשפש ביומן ו/או בזכרונך, שהרי ייתכן שאם אתה לא מודע לכלום וגם על רכבך אין סימן, שהעד שכביכול ראה אותך טעה והתבלבל במספר הרכב.

הבנת טרונצ'ו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מאמין כמה שופטים מייחסים חשיבות למה שכתוב בדברי הנהג בדו"ח תנועה.

זו התגובה הספונטנית, תרצה האמיתית , לפני שהנהג התייעץ בפורום , עם חברים ועם עורכי דין ובונה לו גירסה יותר טובה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...