Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול להסביר למה לעזאזל המחירון של יד 2 מעוות מחירים ופוגע בשוק?

ofirahel
שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע איך להגיד את זה [תנסה בלי לדוחוף enter באמצע משפטים], אבל איך יכול להיות, לעזאזל, שמחירה של פולו 5 דל', 1400 סמ"ק, 75 כ"ס, ידנית, קומפורטליין (ללא גג נפתח!!!) במחירון של יד 2 הוא 30000 ש"ח. במחירון של לוי יצחק (לאחר הוספה של 3% לקומפורטליין והפחתה של 15% לידנית) הוא 22780 ש"ח.

ובגלל זה, אגב, המוכרים מנצלים את זה ומוכרים בכמעט אותו מחיר שהם קנו לפני שנה+ ומנסים לעשות רווח על חשבון הציבור...

ואגב העיוות הזה של המחירון של יד 2 בא לידי ביטוי בעוד המון דגמים...

למה מי זה צוות המחירון של יד 2?

אם תקראו שם תגלו שזה איזה כמה סטודנטים ועוד שמאי אחד שמסתמכים על סיכומי מכירות באתר (שלרוב אינם מסמלים מכירות אובייקטיביות אלא מקרי קצה - סוחרים או רכבים שמורים במיוחד וכדומה...) וע"י כך פוגעים ברוכשים.

אני מרגיש מתוסכל כיוון שבידי המחירון החדש של יצחק לוי ואף אחד לא מוכן למכור אפילו אם אתה מסכם איתו על מחירון יצחק לוי...

אגב האם יש מצב לתביעה ייצוגית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד,

מי זה בכלל לוי יצחק שעשו אותו השמאי הגדול של מדינת ישראל?

הוא מוציא מחירונים ומחליט מה שווה מה וכמה? ורק הוא?

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מאוד - או שלוי יצחק מגזים כלפי מטה, או שיד2 מגזים כלפי מעלה, או שאחד מהם צודק.

מי צודק/הכי קרוב? זה שמרבית הפולו המשומשות נסחרות לפיו. אם רוב המוכרים מבקשים מחיר קרוב לשל יד2, אז או שהם יצליחו למכור במחיר הזה, ואז זה באמת מחיר השוק של הפולו (שהמחירון מנסה לשקף!) או שהם לא יצליחו, ואז המחיר ירד לטריטוריה של לוי יצחק.

ובגלל זה אגב המוכרים מנצלים את זה ומוכרים בכמעט אותו מחיר שהם קנו לפני שנה+ ומנסים לעשות רווח על חשבון הציבור....

על חשבון הציבור? לא קצת נסחפת? כולה על חשבון מי שרוצה לקנות פולו... וזו זכותם המלאה לנסות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב המוכרים מבקשים מחיר קרוב לשל יד2

פירסום מודעה ביד 2 הוא בחינם. כל יום אני אפרסם לי 306 XSI ב 50000 ש"ח, בסוף המחירון של הרכב שלי יעלה. אחלה שיטה.

אני מקווה שהם מחשבים את המחירון בצורה קצת יותר אינטילגנטית, אולי בסקרים של בכמה נקנה הרכב בפועל. למרות שגם זה פתח לרמאויות.

לא שיצחק לוי יותר טוב, אבל לפחות אתה יכול לבטח רכב בהסתמך עליו (לשמחתנו או לצערנו).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך לקנות.

אם יש אנשים שמוכנים לרכוש את הפולו במחיר הנ"ל, כנראה שזה אכן המחיר שלה.

אם האנשים לא יצליחו למכור במחיר הזה, הם ינסו להוריד אותו ואז למכור - ואם המכונית תימכר במחירון לוי יצחק, כנראה שהוא זה שצדק.

אגב - שנים טענו כנגד לוי יצחק שהוא מרסק את מחירי המכוניות לרמה בלתי הגיונית - עכשיו כשיש מחירון שמשקף מחיר טוב יותר, גם אליו באים בטענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם ציבור רוכשי הפולו?

בהצלחה...:lol:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שאם פותח השרשור היה מוכר הרכב הוא היה מהלל את יד 2 ששומר על ערך רכבו ?

כשמכרתי את הרכב הקודם שלי ביקשתי X מעל לוי יצחק.

כשאנשים שלא מבינים, התקשרו והתחילו לבלבל את המוח אמרתי להם : אתם יכול להסתכל על זה כ X-5 מעל מחירון יד 2 ,

בשורה התחתונה : זה הסכום שאני רוצה בלי קשר למחירונים.

אם לוי יצחק יכול להביא להם רכב עם נתונים משוקללים במצב ובמחיר הזה, עדיף לקנות ממנו :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה לך תשובה בסגנון שלך

מישהו יכול להסביר למה לעזאזל המחירון של יצחק לוי מעוות מחירים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, בדרך כלל זה הפוך, מתבכיינים על זה שלוי יצחק מגזים כלפי מעלה ויד 2 הנאורים נותנים מחירון מדוייק.

ומשם מגיע המשפט " קונים לפי יד 2, מוכרים לפי לוי יצחק"

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה תביעה ייצוגית בדיוק?

זכותו של כל אדם למכור רכב באיזה מחיר שהוא רוצה.

המחירון נועד לשקף את מצב השוק, ואת המחירים של הרכבים.

כיום המחירון הרשמי הוא לוי יצחק, כז שבמקרה זה נזק תאונתי הפיצויים יפסקו לפיו

אבל

אף אחד לא הכריח אותך לקנות או למכור עפ"י מחירון מסויים, זכותם יש יד 2 להקים מחירון רכבים, וגם זכותך אם אתה רוצה. לא צריך בשביל זה רשיון

לאענתך שהמוכרים מנסים לעשות רווח על חשבון הציבור - אתה טועה בהחלט!

הרכב הוא רכוש שלך, וכרכוש שלך, זכותך למכור אותו באיזה מחיר שאתה רוצה, אתה יכול לבקש עליו גם מליון שקל!

מה שכן, אתה בעצמך יכול לשנות את מחיר הרכב שלך במחירון יד 2 ע"י פרסום מודעות פיקטיביות רבות, ממשתמשים שונים עם מחיר גבוה משמעותית מהמחירון ואז גם ביד 2 המחיר יעלה בהתאם.

בכל זאת, אני בטוח שאם היית רוצה למכור את הרכב המדובר ולא לקנות, ניסוח הכותרת שלך היה הפוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להגיד את זה [תנסה בלי לדוחוף enter באמצע משפטים], אבל איך יכול להיות, לעזאזל, שמחירה של פולו 5 דל', 1400 סמ"ק, 75 כ"ס, ידנית, קומפורטליין (ללא גג נפתח!!!) במחירון של יד 2 הוא 30000 ש"ח. במחירון של לוי יצחק (לאחר הוספה של 3% לקומפורטליין והפחתה של 15% לידנית) הוא 22780 ש"ח.

ובגלל זה, אגב, המוכרים מנצלים את זה ומוכרים בכמעט אותו מחיר שהם קנו לפני שנה+ ומנסים לעשות רווח על חשבון הציבור...

ואגב העיוות הזה של המחירון של יד 2 בא לידי ביטוי בעוד המון דגמים...

למה מי זה צוות המחירון של יד 2?

אם תקראו שם תגלו שזה איזה כמה סטודנטים ועוד שמאי אחד שמסתמכים על סיכומי מכירות באתר (שלרוב אינם מסמלים מכירות אובייקטיביות אלא מקרי קצה - סוחרים או רכבים שמורים במיוחד וכדומה...) וע"י כך פוגעים ברוכשים.

אני מרגיש מתוסכל כיוון שבידי המחירון החדש של יצחק לוי ואף אחד לא מוכן למכור אפילו אם אתה מסכם איתו על מחירון יצחק לוי...

יש לך סיכוי הרבה יותר גדול לנצח בתביעה ייצוגית של מערכת החינוך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, איך נקבע מחירון בדיוק?

לא יודע? אז אומר לך- ישנם סוקרים שמתקשרים ובודקים מחירי שוק של הרכבים-כמה נדרש, בכמה נמכר בסופו של דבר וכו'.

אין דרך אחרת (הוגנת).

חשבת אולי שזה עובד הפוך במקרה שלך? אולי לא המחירון מעלה את מחיר השוק?אולי אותם סוקרים התקשרו ושמעו שכל המוכרים עומדים על המחיר הגבוה וגם מוכרים בסוף באותו מחיר? אולי הרכב הזה סחיר בצורה יוצאת דופן וכל הרכבים נמכרים מהר ובמחיר ה"גבוה" שדורש המוכר?

שהרי אם לא, הם היו "נשברים" ומורידים בסופו של דבר...

תתקרר, תחסוך קצת ותחפש בסבלנות. בסוף תמצא את מבוקשך.

ולמי שאמר שלוי יצחק בד"כ גבוה יותר- זה נכון רק ברכבים המקובלים על ציי הרכב.

ודי לחכימא ברמיזה.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחשב שלוי יצחק מושחת עכשיו תיראו מה זה שחיתות אמיתית.

עד עכשיו הם היו בונים את המחירון שלהם לפי המחיר שאנשים מבקשים ואנשים מבקשים מחיר לוי יצחק.

עכשיו שיש להם הסכם עם חבות הביטוח הם משתוללים

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...