Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית פאסאט שנת 2008 מול שקודה סופרב .

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

מי שעוקב יודע שאני בתהליכי בדיקה לפני החלפת רכב.

בדקתי רכישת רכב חדש מהחברה [אני מתנגד למרות אפשרויות מימון טובות בגלל ירידת ערך גבוהה בשלוש שנים הראשונות].

בדקתי רכישת רכב משומש באופן פרטי, [גם ירד מהפרק בגלל הצעות מימון מחפירות של פריים+ 2.75 ומעלה:shock: ].

האופציה שהכי קורצת לי היא רכישת רכב משומש בן שנתיים מחברות הליסינג מפני שהן נותנות מימון טוב ,אחריות יצרן.

יש אפשרות לקבל במימון מחברות הליסינג רכבים עד 100K +- כמה אלפים [אני לא רוצה לעבור במימון החודשי את מה שאני משלם על ה ליסינג היום מהעבודה.]

ולאחר שהאישה שללה את המיצובישי אאוטלנדר הידנית שאני רציתי :twisted: מה שאומר שהרכב חייב להיות אוטומטי.

עלו בדיון עוד רכבים עם מקום מרווח לחמישה.

אני חשבתי על הפולקסוואגן פאסאט [ממנועי 1.8 ועד ה 2.0 TFSI ].

אני לא בטוח שאוכל להשיג את ה שקודה סופארב במחיר הזה אבל אשמח אם אוכל להגריל אחת גם כן בקניה.

אשמח באם יש למישהו פירוט האם הרכבים אמינים או איזה מחלות ידועות יש להן.

קראתי שיש בעיה עם הגיר האוט' בפאסאט , האם נכון ?

אני פתוח לעוד הצעות למי שמכיר [מראש ה C5 נפסלת בגלל שהאישה לא מוכנה ,שוב.]

תודה מראש.

טל.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציות נוספות: הונדה אקורד, מאזדה 6, מאזדה 5.

אם תשלומים זה מה שאתה מחפש אז חכה ליום מכירות של היבואן שאתה חפץ ברכב שלו. כל חברה מקיימת לפחות 2 ימי מכירות בשנה שבד"כ המבצע הוא טריידאין במחירון ופריסה ל-36 תשלומים ללא ריבית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז.

מאזדה 5 יורדת מהפרק כי אני מחפש רכב רחב [אפילו שקלתי את האאוטלנדר והגרנד וויטרה החדשה].

לגבי רכב חדש כתבתי , אני לא מעוניין בגלל ירידת הערך.

תודה ובוקר טוב :-)

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את ההונדה CRV.

לא יודע איך היא נכנסת מבחינת תקציב, אבל דגמי 2007 ברמת גימור קומפורט נסחרים סביב 140 אלף שקל ודגמי 2008 בלא הרבה יותר משום שהייתה הורדת מחיר מסיבית באמצע השנה (כ-40 אלף שקלים).

מניסיון עם הרכב מציע מושב אחורי מרווח מאוד וגם רחב וגם תא מטען עם מחיצה שמחלקת אותו לשניים והופכת אותו למאוד שימושי.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופרב 2006-2008 היה מותקן גיר טיפטרוניק של הפאסאט דור קודם (97-05), אני יודע שדיווחו שב- 150,000 ק"מ לערך מתחילים בעיות, זהו גיר יקר לשיפוץ.

בפסאסט החל מ- 2006 מותקן גיר אוט' 6 הילוכים טיפטרוניק. לא ידוע על מחלות ספציפיות.

אם אתה חובב קידמה, רכוש סופרב 2009 גיר די.אס.ג'י 7 הילוכים- לא תתאכזב.

אהרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי וולבו S80, דוד שלי רכש מהטרייד אין של מאיר אחת משנתון 2006 ב110K והוא מאוד מרוצה, אוטו רחב עם באגאג' ענקי

סיאט איביזה 1.2 TSI 2011

אופל קורסה 1.4 2013

סובארו B4 2009 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...