Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות - איפה ניתן לעשות זאת באופן חוקי?

שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני הכל אני מקווה שאני עושה את זה בפורום המתאים, אם לא תקנו אותי.. ( אני לא מצליח פשוט לפתוח נושא בפורום של שיפורים חיצוניים וכו' )

קראתי בכמה דיונים שונים כאן לגבי השחרת חלונות

הבנתי שרוב הציפויים והדברים האלה הם דברים שלא עוברים טסט..

הבנתי גם שלהשחיר את החלון עצמו זה חוקי 30% לחלונות הקדמיים ו70% לאחוריים

רציני לדעת קודם כל אם זה נכון, ולקבל המלצה למקום שעושה את זה במחירים סבירים באיזור המרכז ( איזור שדה התעופה )

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין זה מתרים לפורום השיפורים.

מועבר לפורום הטכני.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכח כל מה שלמדת עד עכשיו על השחרה,

השחרה בחלונות הקדמיים לא חוקית בשום אופן אלא אם ככה זה הגיע מהיצרן ( בטח שלא מדבקה אלא השחמה בתנור )

בזוג החלונות האחוריים תשחיר כמה אחוזים שבא לך אף אחד באמת לא מתייחס לכמה אחוז יש לך שם.

שמשה אחורית מותרת ברמת העיקרון רק לג'יפים אבל גם לזה אין ממש אכיפה ולרוב אתה תעבור עם זה טסט.

לסיכום:

קדמיים - X

אחוריים - V

שמשות למינהם - X

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה

יש מגוון של ציפויים שיתאימו גם לחלונות האחוריים וגם לקידמיים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=314944

זה ציפוי נאנו.. שקוף, הבחור כאן מדבר על השחרה ולא על מדבקה שקופה שתפקידה לסנן קרינה :oops:

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...