Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1.4 VS סיאט איביזה 1.8 טורבו

QUAD-X
שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נזכיר שמדובר בדגם הHGT, בעל מנוע 1.8 עם 130~ כ"ס, לא בדגמי ה1.2.

hgtorig_05.jpg

ראיתי אחד כזה כרגע ביד 2, נראה אוטו יפייפה, אבל לאבא שלי יש ניסיון רע עם פיאט, כדי להכנס לשם שוב? איך הרכב מבחינת אמינות? חלקים יקרים \ זולים? תיקונים זולים או יקרים? מהי צריכת הדלק שלו?

---

דרך אגב.. בכל מקרה אם אני מחפש אחזקה לא יקרה, כדי לרדת מהאיביזה 1800?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור בעל איביזה קופרה 2007

העלויות לא כפי שתמיד כתוב בכול מקרה אצלי:

ביטוח מקיף + חובה 4500 ש"ח

דלק בממוצע בין 800 ל -1000 שקל חודש תלוי כמה לוחצים

כמובן שבהשוואה לאיביזה 1.4 המחיר עוד דיי גבוה אבל הכול שאלה של מה אתה רוצה וכמה אתה מוכן להשקיע בשביל זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל איביזה קופרה 2007

העלויות לא כפי שתמיד כתוב בכול מקרה אצלי:

ביטוח מקיף + חובה 4500 ש"ח

דלק בממוצע בין 800 ל -1000 שקל חודש תלוי כמה לוחצים

כמובן שבהשוואה לאיביזה 1.4 המחיר עוד דיי גבוה אבל הכול שאלה של מה אתה רוצה וכמה אתה מוכן להשקיע בשביל זה!

זה דווקא לא הרבה, או שאני מדמיין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אחד כזה כרגע ביד 2, נראה אוטו יפייפה, אבל לאבא שלי יש ניסיון רע עם פיאט, כדי להכנס לשם שוב? איך הרכב מבחינת אמינות? חלקים יקרים \ זולים? תיקונים זולים או יקרים? מהי צריכת הדלק שלו?

---

ועוד משהו ראיתי אחת ביד 2 שמורה לגמרי, הוא רוצה עליה 50 אלף, מה המחירון שלה? זה משתלם?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע הלא חכם בלשון המעטה לתת למשהו מידע על תצרוכת דלק בש"ח לחודש? איזה מידע זה נותן?

החישוב הנכון הוא בק"מ לליטר. אצלי באיביזה טורבו בנסיעה עירונית הממוצע היה 1:6.5- 1.7

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

---

אני מקבל עם שלי 10.5-11 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית רגועה.

עלויות האחזקה והחלפים זולות יחסית לשאר הספורטיביות בקטגוריה.

אם הרכב מטופל ולא מוזנח הוא יראה אמינות מצויינת (תקף לכל רכב, לא רק לפונטו)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לא לצטט תגובה קודמת.

תשמע הארת לי את העיניים עם הפיאט הזאת, מצאתי אחת ב-40 אלף אני הולך לראות אותה מחר, מה גם שהתלהבתי מהספורטיביות שיש בה.

בשורה התחתונה אוטו אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו במידה ומטופלת אמינה מאוד, הרכב שלי ברשותי כמעט שנה וחצי ולא הייתה לי ולו תקלה אחת (טפו טפו טפו).

צריכת דלק עירונית 9-10 ק"מ/ליטר.

צריכת דלק בינעירונית 14-15 ק"מ/ליטר.

עלות חלפים ואחזקה זולה ביחס לספורטיביות אחרות.

כמו שעידן אמר, צריכת דלק לא מודדים בש"ח לחודש!

אני מוציא לפעמים 200 ש"ח בחודש על דלק!! (תדלוק אחד בלבד), זה אומר שהרכב שלי סופר חסכוני? לא!

המחירון של האיביזה 20VT, 1.8T שנת01 סביב ה-35K ש"ח, אבל הן נמכרות הרבה מעבר, לרוב הספורטיביות המחירון לא רלוונטי, בעיקר כאלה שהן גם שמורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...