Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקורד 97-94 יעוץ . קחו את הזמן , יש לי עוד שנה לפחות.

IDAN M
שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים אני נמצא בבעיה אני מתלבט בין רכישת הונדה אקורד 94 לבין 97 {אישית הצורה של ה94 נראית לי הרבה יותר יפה מה97} וגם היא יותר בתקציב עכשיו ה97 היא בלי תוספות מיוחדות למעט גאנטים וה94 היא מנוע 2200 יש סאן רוף גאנטים מושב חשמלי שיוט וחולי.. עכשיו ה94 יד 3 150.000 אלף ק"מ וסגרתי איתו מחיר של 27.000

עכשיו לשאלתי יש לרכב הזה שוק? מה צריכת הדלק שלו? האוטו לא הולך הרבה יותר מתחת למחירון ? או שבכלל מקבל מחירון...?

האוטו לא כבד למנוע ולשנה? ישנן מחלות שצריך לשים עליהן דגש.?

מחירון {32} ואני סגרתי 27 ויש תיקונים לצבוע טמבונים פסי קישוט אולי כנף גם בסביבות ה 2500 שקל ואני מאמין שבשקט מכנית גם עוד איזה 2000+ כי אני אוהב שהאוטו יהיה פיקס אני לא מהאלה שנוסעים עד שהאוטו לא זז ואז הולכים לתקן...

בבקשה תעזרו לי ותמליצו לי ותנו לי נתונים של המנועים מה ההבדל בין ה2000 ל2200 מבחינת דלק/כ"ס

בבקשה תתאמצו בשבילי לתת לי כמה שיותר מידע יש לי יום הולדת במוצ"ש ויום ראשון אבא שלי הולך לסגור לי על האוטו ואני לא בטוח בעצמי בשיט דרך אגב אני יהיה בן 21...לפני האוטו הזה היתה לי אצ'בק 94 מדהימההה כל האוטו היה הנמכות טמבונים היה לי סטים של 2 חצאיות הייתי מחליף לפי מצב הרוח גאנט'ים OZ תשאלו אותי מה בא לכם כל אצב'ק אני יענה באקורד אין לי הרבה מושג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצ'בק

לבריאות!

אהלן. בכל מה שקשור בהספקי מנוע וצריכת דלק, נסה ב www.autoindex.org . אנא, אל תשים בעוד 30 שניות הודעה שלא מצאת או שלא הצלחת להוציא נתונים, כי לא ילעסו עבורך את החומר בכפית.

לא הבנתי מהו "מושב שיוט וחולי", אבל אין ספק שאם המושב משייט, הוא יכול לגרום לתחושת חולי. טפל בזה ברגע שתקנה את המכונית.

האוטו לא כבד למנוע, אקורדים נוסעים סבבה. כמובן שעדיף ה 2,200 - שנוסע יותר טוב. כולן אמינות. אין לי מושג למה התכוונת כשכתבת "כבד לשנה". לגבי המחלות שצריך לשים לב- ר' המושב המשייט.

לא הבנתי מהן "הנמכות טמבונים". לא עדיף להנמיך את כל המכונית?

לגבי שתי החצאיות שאתה מחליף...תשמע ידידי. כל אחד ומה שהוא אוהב. אני, אישית לא בקטע, אבל אני לא מחזיק בדעות קדומות כלפיך וכלפי אנשים בעלי נטיות והעדפות דומות.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה תתאמצו בשבילי לתת לי כמה שיותר מידע יש לי יום הולדת במוצ"ש ויום ראשון אבא שלי הולך לסגור לי על האוטו ואני לא בטוח בעצמי בשיט דרך אגב אני יהיה בן 21...

לדעתי יהיו לך בעיות אמינות קשות.

(לפי נוסח ההודעה הייתי מהמר מחר על יום הולדת 14. גג . וגם זה עם גדישה מקסימלית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לבקרת שיוט ומושב חשמלי... האצבק היתה מונמכת קפיצי הנמכה ובולמים ושמתי גם מוט מייצב עליון שלא קשור לגובה אלה ליציבות אבל מין הסתם אתם יודעים את זה מה שכן אני לא סגור ששמר יודע את זה... ושמתי גם טמבונים אבל יחסית גבוהים כי האוטו היה נמוך מאוד אבל הוא נסע סבבה והייתי צריך ממש להתאמץ בכדי לשפשף אותם בנסיעה פעם אחת אכלתי מכה בחצאית ימין וזהו בגלל מהמורה בכביש ובפסי האטה לא היה שום בעיה...

עכשיו תומר אני ינסה לחפש באתר שנתת תודה אחי ודרך אגב חיפשתי בCARFOLIO והסתדרתי פחות או יותר קיבלתי נתונים... דרך אגב באומרי "כבד לשנה" התכוונתי שמין הסתם המנוע לא חדש ולא מתקרב להיות חדש אז אם יש מצב שהאוטו יתנהג בכבדות ומה שאני יכול לעשות זה כחלק מהשיקולים הוא לעלות לשנתון גבוה יותר על חשבון הדגם המפואר יותר יעני פחות מפואר יותר חדש.... אני יודע שהונדה אמינות מאוד אבל כמו תמיד כל החברות שנחשבות אמינות ישנן מקרים שאיזה דגם שבשנים מסוימות היה נפילה ששופרה בהרבה בשנת הייצור הבאה אז חשבתי שיהיה כדאי לשאול אם האקורד 94 היא אחד מהדגמים האלה.. והיא לא..!

ושמר במקום לנסות להיות ציני ולהצחיק הייתה קורא תשאלות שלי ומנסה לענות להן בצורה עיניינית ולא לחפש להיות ליצן

לא הבנתי שאלתי שאלות לא רלוונטיות או מה? שאלתי אם המרכב של האוטו כבד למנוע בחישוב של השנה .. גם זה לא רכב חדש המנוע מין הסתם לא בשיאו..והשאלה על תצרוכת דלק לא רלוונטית? השוק שלהן ? אמינות ? מחירי הקנייה שלהן אם מקובל להביא ב 6 -10 מתחת למחירון זה לא שאלה עיניינית ורלוונטית מאוד??

עכשיו בשביל לנסות להוציא כמה שיותר דעות ותגובות לשאלות שלי אז כתבתי תקטע של היום הולדת וזה שאולי אנשים יגיבו יותר.. ואז אתה באת והחלטת להיות ליצן אז מבחינתי אתה הוא מי שנמצא בבעיית אמינות קשה אם אין לך מושג תקרא ותמשיך הלאה אל תנסה להיות קומיקאי ובוא אתה מוזמן ליום הולדת שלי מחר ככה גם תוכל לאמת תגיל שלי הרי לא כדאי שהרמה של הפורום תירד בגלל ילדים אז זה למען מטרה טובה אני יציג לך תעודת זהות... אולי יש לך תוכנת מרשם אז אני יתן לך תמספר זהות שלי ותוכל לראות בן כמה אני וככה נחסוך את בואך... יאללה שבת שלום ותמשיך להחזיק תחומוס או לפחות תנסה..ואתה מוסך תעלה דחוף לליפט לבדוק ראש מנוע!!!

{{הערת סיום 8.867 אלף הודעות פשששש אתה יוצא הרבה מהבית אה גבר אה שמר...}}

מספר ההודעות נכון לרגע כתיבת התגובה יתכנו שינויים ככל הנראה רק היום בעוד איזה 10 הודעות שטותיות...

עכשיו בלי שטויות הכי חשוב לי זה תצרוכת דלק כמה היא עושה לליטר בבקשה מישהו שיודע!!?? בערך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

{{הערת סיום 8.867 אלף הודעות פשששש אתה יוצא הרבה מהבית אה גבר אה שמר...}}

מספר ההודעות נכון לרגע כתיבת התגובה יתכנו שינויים ככל הנראה רק היום בעוד איזה 10 הודעות שטותיות...

עכשיו בלי שטויות הכי חשוב לי זה תצרוכת דלק כמה היא עושה לליטר בבקשה מישהו שיודע!!?? בערך...

לא יודע כמה שמר יוצא מהבית אבל אם בגילך אתה לא מכיר את המושג " , " פסיק כאמור זה הרבה יותר חמור.

לגבי תצרוכת דלק, בחור בשם יואל העלה לפה לא מזמן דפים סרוקים עם מפרט מלא של הונדה אקורד.

ע"ע חיפוש.

החתימה נמחקה על ידי הנהלת האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע SFI עזרת לי אז אני לא יגיב יותר מידי...

רק אני יגיד שקרתה טעות מצערת הפסיק והנקודה נמצאים בסמיכות מסוכנת משהו על לוח המקשים עקב טעות אנוש חמורה מאין כמוהה נלחץ בטעות מקש הנקודה במקום מקש הפסיק עקב כך אני מתנצל מעמקי נשמתי על הטעות וכבר מינתי ועדת חקירה למקרה זה שאת מסקנותיה אני יפרסם פה בעתיד באוף טופיק...

וSFI תודה לך בזכות עירנותך התגלה המחדל אילו אתה עוד מאות גולשים היו נפגעים מהמחדל הזה תודה לך!!!

{{כל מי שרואה את עצמו נפגע מחומרת הטעות של הנקודה אנא שלח הודעה פרטית ופרטיך יועברו לועדה אשר תיקבע את גובה הפיצויים שישולם לך בגין עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לך עקב הטעות שוב עמכם הסליחה אין מילים בפי אשר יתארו את גובה הכאב האישי שלי לנוכח הטעות שעשיתי.. אני לא יודע עם אי פעם אשוב להיות אותו עידן שלפני המקרה..}}

ותשמע בלי קשר זה לא חמור כמו אדם חסר חיים שיושב כל היום באתר פה ומפציץ הודעות סתמיות.. שבזמן הזה הוא מחמיץ קרירה בתחום הליצנות לילדים מגלאים שנה עד חמש ואני לא צוחק תלחצו חיפוש על ההודעות של מר שמר ותווכחו ש98% מהחומר הוא איך לומר בעדינות בשתי מילים שטויות גמורות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע SFI עזרת לי אז אני לא יגיב יותר מידי...

רק אני יגיד שקרתה טעות מצערת הפסיק והנקודה נמצאים בסמיכות מסוכנת משהו על לוח המקשים עקב טעות אנוש חמורה מאין כמוהה נלחץ בטעות מקש הנקודה במקום מקש הפסיק עקב כך אני מתנצל מעמקי נשמתי על הטעות וכבר מינתי ועדת חקירה למקרה זה שאת מסקנותיה אני יפרסם פה בעתיד באוף טופיק...

וSFI תודה לך בזכות עירנותך התגלה המחדל אילו אתה עוד מאות גולשים היו נפגעים מהמחדל הזה תודה לך!!!

{{כל מי שרואה את עצמו נפגע מחומרת הטעות של הנקודה אנא שלח הודעה פרטית ופרטיך יועברו לועדה אשר תיקבע את גובה הפיצויים שישולם לך בגין עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לך עקב הטעות שוב עמכם הסליחה אין מילים בפי אשר יתארו את גובה הכאב האישי שלי לנוכח הטעות שעשיתי.. אני לא יודע עם אי פעם אשוב להיות אותו עידן שלפני המקרה..}}

ותשמע בלי קשר זה לא חמור כמו אדם חסר חיים שיושב כל היום באתר פה ומפציץ הודעות סתמיות.. שבזמן הזה הוא מחמיץ קרירה בתחום הליצנות לילדים מגלאים שנה עד חמש ואני לא צוחק תלחצו חיפוש על ההודעות של מר שמר ותווכחו ש98% מהחומר הוא איך לומר בעדינות בשתי מילים שטויות גמורות...

חבר,זה לא היה אישי.

פשוט יש הרבה חבר'ה פה שלקרוא הודעות שלהם זה באמת קשה .

תשמע אני אישית ממליץ לך ללכת על מה שזורם לך מה שמושך אותך יותר בקיצור.

ולדעתי עליך לקחת בחשבון שאתה הולך לקנות אוטו בן 12 למשל : אקורד 94.

שיש לציין שהיא מפוארת ומפנקת.

שמר הוא מנהל פה בפורום,כן התגובות שלו הם סתמיות אבל בכל תגובה סתמית שלו יש נקודה מסוימת.

הוא מעדיף להבהיר את הנקודה שלו בסגנון הומוריסטי יותר מאשר בסנגון של נעילת אשכול או כל דבר דומה אחר,אשכולות שדומים לשלך ננעלים לרוב.

בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה.

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=66659

קרדיט ליואל ( yoelbe) .

החתימה נמחקה על ידי הנהלת האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן M היקר (לא ממש,אבל נניח).

כשאני רואה משתמשים עם הודעה אחת בפורום , שמגיעים ומזהמים אותו - כמוך למשל - כל חוש ההומור הדלוח שלי נדחק הצידה , כי מתחשק לי להקיא בכל פעם שאני רואה טיפוסים כמוך כאן אצלי.

אז אנא ממך - אתה מוזמן לעבור לפורום הבא , כי פה אתה ממש לא רצוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...