Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורמולה 1 בספורט 5+...ישש...

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 6630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשם שינוי גם המירוץ היה מעניין

ולא פול של שומאכר כמו שהיה ליפני כמה שנים ואז ככה עד הסוף.

הפסקתי להיסתכל את זה רק מהסיבה הזאת, אבל היום החלטתי לתת צ'אנס ואני אומר למה לא.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לספר לכם משהו לגבי שידור חי של מירוצי מכוניות , בערוץ-5 .

אני לא יודע מי יודע ועד כמה אנשים יודעים , או מה מתארים לעצמם האנשים בבית , איך נראה אולפן השידור של מירוצי המכוניות בערוץ הספורט .

מדובר בחדר קטן שבו יושבים 2 השדרים ליד שולחן כתיבה , כמו שיש לכם במשרד , ועם מסך 14 אינטש , כמו שיש לי במטבח , ועם זה אמורים להסתדר בשידור .

בחלק מהאולפנים מדובר בטלויזיה אולי טיפה יותר גדולה ובאחד יש גם מחשב מחובר און-ליין לאינטרנט .

עכשיו דמיינו לעצמכם מה זה לנסות ולזהות מכונית פורמולה-1 , או במקרה שלי זה היה DTM , כשלפעמים ההבדל היחיד שניתן לזהות הוא על פי המראות...

גם לי לפני כן היה מאד קל להעביר ביקורת מהבית ולהגיד איך הוא לא ראה את זה או לא הבין דבר אחר .

תאימנו לי שזה קשה .

אני ממש לא מנסה להגן פה על בועז קורפל , שהוא חבר מאד מאד טוב שלי , אלא להסביר בצורה הכי שקולה , עד כמה קשה לשדר שידור חי של מירוץ .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ראו שהיה קושי בפירשון.

חבל שהשדרים צריכים לזהות נהגים ע"פ הצבע של הקסדה, אבל זה חלק מהעבודה.

היה מירוץ מעניין מאוד! סוף סוף אקשן ומלחמות על מהסלול!

כן כן, לא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכינו!!!

מירוץ מעולה שהלוואי שיסמן את הבאות- מתח ואדרנלין!

שידור מעולה, סוףסוף בלי לחכות לפרסומת של בירה קרומבכר + ההתלהבות של אלי שווה כל רגע, אה כן ומסיבת העיתונאים בשפת המקור בלי דיבוב!

יללה פרארי.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...