Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם האתר TEMU אמין לרכישה?

lolmit

פוסטים מומלצים

בתאריך 21.1.2024 בשעה 18:49, garicho כתב:

א. הם אגרסביים בטרוף בפרסום שלהם. מבחינתי זה מוריד מאוד.

לא רק אצלך זה ככה.

בתאריך 21.1.2024 בשעה 18:49, garicho כתב:

זה זלוטי, אז יוצא בערך 14 ש״ח. 

אין שום סיכוי בעולם - אפילו למעיל הכי גרוע בעולם - שזה יהיה מחיר ריאלי.

בעליאקספרס, הרבה פעמים מראים לך משהו נחמד ואיכותי במחיר מצחיק. לא מזמן נתקלתי בכלי סימון חמוד שאני מעוניין בו בתנאי שהמחיר יהיה שפוי, והמחיר היה מצחיק. כשאתה נכנס לראות מה קורה שם אתה מגלה שהמחיר המצחיק זה על (במקרה שלי זה היה) סט של 10 עפרונות, והכלי עולה פי 5, כרגיל.

אז אולי המעיל שמופיע בתמונה כן נמכר שם, אבל המחיר אחר, ובפרסומת זה מחיר לכפתור מעוצב או משהו. 

בתאריך 21.1.2024 בשעה 19:06, hans כתב:

גם לעליאקספרס לא חסר כל מיני קשקושים במחיר לא ריאלי (ואז אתה מגלה עלות משלוח לא ריאלית לצד השני). 

עם עלי יש עוד עז. 

כל עוד לא התחברתי (ישראל), המחיר נמוך בצורה נפלאה- מצאתי בזמנו פס לדים סביב 10 סנט אם אני זוכר נכון. 

התחברתי כדי להזמין את הפס לדים, ב-10 שקלים...

מחיר עדיין טוב, אבל תהיה בטוח שהמחיר של עלי כולל עלויות משלוח עבור מוצרי משלוח חינם.

בסופו של יום, המחיר של מוצר ללא משלוח+תוספת משלוח זהה או קרוב בצורה מדהימה למחיר המוצר כולל משלוח חינם. 

תוכל לראות את זה אם תגגל honing guide למפסלות, למשל. יש כאלו במחיר של סביב 12 ש"ח פלוס משלוח של (לא זוכר כבר כמה- לשם הדיון עוד 15 שח) והשאר במחיר של 27 ש"ח כולל משלוח).

בתאריך 19.2.2024 בשעה 08:00, yd b-4 כתב:

רכשתי דרך האתר ושילמתי בפייפאל  הגיע תוך שבועיים עם שליח עד הבית. המחיר היה נמוך משמעותית מאלי אקספרס, לפריטים זהים.

חלק מהסיבה זה מה שרשמתי מעלה, מניח שהמחירים הבאמת זולים (יחד עם הפרסום האגרסיבי) הם זמניים בלבד עד שתיגמר תקופת ההרצה והמחירים יעברו להיות דומים מאד לעלי...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZAF, עכשיו נזכרתי למה לקח לי כל כך הרבה זמן לעבור לעליאקספרס (לפני כן הייתי קונה באיביי): האתר סיני...

שכחתי מזה (יש שרשור בנושא דומה, ציינתי שם שעברתי מאיביי לעלי רק לא זכרתי למה).

רק אחרי שהבנתי שרוב הארץ קונה משם, אמרתי יאללה ננסה, זה והשימוש בפייפאל גרמו לי להבין שזה צפרדע שאפשר לעבוד איתה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת השימוש בפייפאל אתה צודק. גם אני משתמש בפייפאל בעלי ואיביי , מן הסתם כי זה הכי בטוח שפרטי האשראי שלי לא יוזנו ישירות לשרתי האתרים. המצב טוב יותר באמזון.

אבל המחירי חינם של האתר הזה מחשידים ברמה גבוהה. במיוחד לאור העדויות שהסחורה אכן מגיעה ואכן היא זו שהוזמנה ואיכותה סבירה בהשוואה לקניות קודמות באתרים היותר ידועים.

עלתה סברה שגם כשהאתר מפנה לפייפאל לצורך תשלום זה ״עובר דרך״ מסך של האפליקציה לאתר הרישמי המאובטח של פייפאל. כלאמר המסך שמוצג לך הוא אחד לאחד מסך של פייפאל אבל הוא ״שייך לאפליקציה״ כך שמפעילי האתר כן ״רואים״ את הפרטים שאתה מזין לשם. 

זה לא מוכח בשום צורה ואופן לפחות באתר על גבי המחשבים שם ניתן לנטר את שורות הקוד של הדפדפן על מנת לחפש אנומליות בניתוב דרך כתובות רשת שאינן של פייפאל. אבל מסתבר שיש כאלו חוקרי סייבר שסוברים שזה אפשרי ונעשה. 

לנו כצרכנים, כל עוד לא נעשה שימוש בפרטי האשראי שלנו ללא ידיעתנו וקיבלנו את הסחורה, זה לא משנה וככל הנראה זה משותף לרבים בעולם.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, ברווז כתב:

ZAF, עכשיו נזכרתי למה לקח לי כל כך הרבה זמן לעבור לעליאקספרס (לפני כן הייתי קונה באיביי): האתר סיני...

שכחתי מזה (יש שרשור בנושא דומה, ציינתי שם שעברתי מאיביי לעלי רק לא זכרתי למה).

רק אחרי שהבנתי שרוב הארץ קונה משם, אמרתי יאללה ננסה, זה והשימוש בפייפאל גרמו לי להבין שזה צפרדע שאפשר לעבוד איתה.

פעם היו תקופות שאיביי הייתה ענקית הקניות בישראל אני זוכר את זה שאף אחד לא באמת הזמין מאמזון או מאליאקספרס .

מעניין ממש מה קרה לה שפחות ופחות אנשים(ישראלים) רוכשים דרכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמדובר בזמנים בהם אמאזון לא שלחה ארצה ועלי היה בחיתולים ומכר בעיקר זיופים.

ולא רחוק היום שעלי יאבד אותי כי התחילו לשלוח עם באזר, והם שולחים אותי לנקודת מסירה לא נגישה לחלוטין.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

התחילו לשלוח עם באזר

לא שמעתי את השם הזה, אצלי המשלוחים מעלי מגיעים עם דואר ישראל ובלי בעיות, טפו.... . אתמול בכלל הפתיעו אותי, מצאתי חבילה מעלי בתיבת דואר. אומנם חבילה קטנה שנכנסת לתיבה, אבל חסכו לי הליכה לנק' מסירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילות בגודל של סיכת ראש מגיעות לתיבה . אבל הפעם מדובר בסוללה למחשב נייד. אגב, לפני מספר חודשים הזמנתי סוללה למחשב אחר, הגיעה למרכז החלוקה בשופרסל השכונתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...