Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח אזהרה לא מוצדק

פוסטים מומלצים

אזהרה זה אומר שיש לך עבר נקי וזו עבירה בדרגת חומרה נמוכה שניתן להמיר לאזהרה במקרה של עבר נקי.

המשמעות היא שבפעם הבאה בכזה מקרה כבר לא תהיה זכאי לאזהרה במקום דו"ח.

לכאורה לא מצדיק את המאמץ להגיש ערעור גם אם ברור לך שאתה צודק.

אם בכל זאת אתה מחליט להילחם למען הצדק והיושר - תוודא קודם היטב שבסרטון מוכח למעלה מכל ספק שאתה צודק ב-100%, שלא יחמירו לך את העונש בעקבות הערעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, chezik כתב:

אזהרה זה אומר שיש לך עבר נקי וזו עבירה בדרגת חומרה נמוכה שניתן להמיר לאזהרה במקרה של עבר נקי.

המשמעות היא שבפעם הבאה בכזה מקרה כבר לא תהיה זכאי לאזהרה במקום דו"ח.

לכאורה לא מצדיק את המאמץ להגיש ערעור גם אם ברור לך שאתה צודק.

אם בכל זאת אתה מחליט להילחם למען הצדק והיושר - תוודא קודם היטב שבסרטון מוכח למעלה מכל ספק שאתה צודק ב-100%, שלא יחמירו לך את העונש בעקבות הערעור.

ההולך רגל היה רחוק ממעבר החצייה ליד מעבר החצייה השני בצד ימין, עד שהוא הגיע למעבר החצייה ועבר אני הייתי כבר אחרי קו העצירה ומעבר החצייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונה או סרטון.

כעקרון אם יש אי תנועה והולך הרגל מעבר לו אין לו ז"ק. אם הוא על אי התנועה זה כבר נתון לפרשנות, תלוי במרחק מהמסלול בו אתה נוסע, מקצב ההליכה ומפרשנות כוונותיו. כעקרון אם הוא מתכוון לחצות את מסלוחך עליך לתת ז"ק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

תעלה תמונה או סרטון.

כעקרון אם יש אי תנועה והולך הרגל מעבר לו אין לו ז"ק. אם הוא על אי התנועה זה כבר נתון לפרשנות, תלוי במרחק מהמסלול בו אתה נוסע, מקצב ההליכה ומפרשנות כוונותיו. כעקרון אם הוא מתכוון לחצות את מסלוחך עליך לתת ז"ק.

שלחתי לך תמונה בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

החליט לתת לי אזהרה

נתן אזהרה בע"פ או שקיבלת דו"ח (נייר) אזהרה מודפס? 

השכנה שלי נעצרה בכביש החוף על נסיעה בשמאלי, קיבלה ממש דו"ח מודפס אבל של אזהרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ArikB כתב:

זה מודפס כמו דוח רק שהשוטר אמר שהחליט לתת לי אזהרה ולא דוח למרות שהדוח הוא ללא נקודות.

ורשום אזהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, ArikB כתב:

לפי מה שבדקתי לא ניתן להגיש הערעור על זה רק על דוח רגיל לכן אם אזהרה לא מוצדקת אז צריך לבקש להסב אותה לדוח רגיל ורק אז לבקש להישפט.

כרגע בודק אם בכלל הדוח מוצדק כי לסעיף הזה שקיבלתי אזהרה יש כמה פרשנויות בחוק.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם קיבלתי דו"ח (250 ש"ח בלי נקודות) על אותו סעיף בדיוק, גם לי היה סרטון שמוכיח שהולך הרגל לא היה קרוב לירידה לכביש, רציתי להילחם למען הצדק והיושר למרות שכולם שכנעו אותי שלא כדאי, אלא שסחבתי את זה כמה חודשים ובינתיים ירד לי החשק להתעסק עם זה.

לדעתי זה הפתרון בשבילך, תחליט שאתה נלחם אבל בעוד חצי שנה, עד אז תוכל להגיע להחלטה מהשכל ולא מהרגש האם זה חכם ללכת עד הסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו שיטת מצליח של השוטר, שכן ללא הודאה באשמה אתה בכלל לא זכאי להמרה לאזהרה.

הוא כנראה מקווה שעל אזהרה לא תלחם.

לפני 19 דקות, chezik כתב:

בעוד חצי שנה

הוא לא יכול להחליט בעוד חצי שנה, יש לו 30 יום לבקש להשפט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Be roo כתב:

נשמע כמו שיטת מצליח של השוטר, שכן ללא הודאה באשמה אתה בכלל לא זכאי להמרה לאזהרה.

הוא כנראה מקווה שעל אזהרה לא תלחם.

הוא לא יכול להחליט בעוד חצי שנה, יש לו 30 יום לבקש להשפט

השאלה אם על אזהרה אפשר להישפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...