Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמאי של מוסך

שימו לב! השרשור הזה בן 263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במכונית חדשה יש לי פגיעת פחחות קטנה , באשמתי.

באופן רגיל לא שווה להפעיל עליה ביטוח, אבל בביטוח שלי עבור תביעה ראשונה אם זה במוסך הסדר והתביעה מתחת ל- 5000 ש"ח, לא גובים ממני השתתפות עצמית וזה לא ייחשב תביעה.

שלחתי תמונות לשמאי ולמנהל המוסך ושניהם קבעו שזה בטוח מעל 5000 ש"ח

הגעתי למוסך והראיתי את זה למנהל השני והוא אמר שזה יהיה פחות מ- 5000, אמר שאם הוא יתאם איתי קריאה לשמאי שהוא עובד איתו (ונמצא בהסדר של הביטוח), זה יהיה בסדר.

האם מהניסיון שלכם זה בעייתי להזמין בתיקון קטן שמאי שמקושר למוסך? האם יש לשמאי אחריות לדאוג לאיכות התיקון?

תודה

CARSCRATCH2.thumb.jpg.3878277361abc459f66002ad752b5c10.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי יהיו עוד פגיעות דומות.

אישית הייתי קונה צבע מאיביי (לפי קוד הצבע של הרכב) וצובע נקודתית, בעיקר כדי למנוע חלודה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Dani.berkowich כתב:

לא הייתי מתקן דבר כזה

השאלה היא למה לא? אני שואלת ברצינות.

כולם אומרים לי את זה, כולל במוסך, אבל לפי מה שהבנתי אם זה לא ייחשב לי תביעה להיעדר-תביעות ולא יעלה לי אפילו השתתפות עצמית (ווידאתי את שניהם עם הביטוח), אז נראה לי שחוץ מהזמן של להכניס למוסך זה לא עולה לי כלום לחזור למצב של אוטו חדש. אם פיספסתי משהו, אני מאוד אודה אם תגידו
לפני שעתיים, sperial כתב:

לצערי יהיו עוד פגיעות דומות.

אישית הייתי קונה צבע מאיביי (לפי קוד הצבע של הרכב) וצובע נקודתית, בעיקר כדי למנוע חלודה.

יש לי צבע כזה אבל לא השתמשתי אפילו כי נראה לי שלא יעלה לי כלום לחזור למצב של רכב חדש. בתביעה ראשונה עד 5000 ש"ח אני לא משלמת השתתפות עצמית וזה לא ייחשב לי תביעה, אז למה בעצם לא להשיג תיקון מקצועי? שואלת ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ההשתתפות העצמית שלך?

היה לי נזק הרבה יותר גדול בדיוק באותם מקומות, התיקון עלה 1,500 ש"ח.

בקשי מהמוסך הצעת מחיר. קרוב לוודאי שכלל אין מקום להפעלת ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, sperial כתב:

ומה ההשתתפות העצמית שלך?

היה לי נזק הרבה יותר גדול בדיוק באותם מקומות, התיקון עלה 1,500 ש"ח.

בקשי מהמוסך הצעת מחיר. קרוב לוודאי שכלל אין מקום להפעלת ביטוח.

השתתפות עצמית 1500 והתיקון בערך 3500 (לפני ששמעו על הכוונה להפעיל ביטוח, אחרי זה קפץ ל- 4500 בערך). הבעיה שהפגיעה גם בדלת וגם בכנף וכולם אומרים (או מחרטטים) שצבע לבן  פנינה בעייתי אז חייבים לצבוע את כל הדלת לא רק נקודתית. 
הקטע הוא שאם התביעה מתחת ל- 5000 אז בתביעה ראשונה ומוסך הסדר אני לא משלמת השתתפות עצמית בכלל, כלונר אפילו לא את ה- 1500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש פיתרון של pdr ותיקון במכחול.

5000 זה מחיר הזיה.

בטח לא הייתי צובע דלת שלמה בשביל השריטה הזאת

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.7.2023 בשעה 19:44, סולל הדרך כתב:

הייתי מחפש פיתרון של pdr ותיקון במכחול.

5000 זה מחיר הזיה.

בטח לא הייתי צובע דלת שלמה בשביל השריטה הזאת

סליחה על הבורות אבל מה זה PDR ואיך מוצאים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מחפשים בגוגל

2. עושים חיפוש בשורת החיפוש בפורום

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 22.7.2023 בשעה 17:42, קתרין כתב:

השאלה היא למה לא? אני שואלת ברצינות.

כולם אומרים לי את זה, כולל במוסך, אבל לפי מה שהבנתי אם זה לא ייחשב לי תביעה להיעדר-תביעות ולא יעלה לי אפילו השתתפות עצמית (ווידאתי את שניהם עם הביטוח), אז נראה לי שחוץ מהזמן של להכניס למוסך זה לא עולה לי כלום לחזור למצב של אוטו חדש. אם פיספסתי משהו, אני מאוד אודה אם תגידו

יש לי צבע כזה אבל לא השתמשתי אפילו כי נראה לי שלא יעלה לי כלום לחזור למצב של רכב חדש. בתביעה ראשונה עד 5000 ש"ח אני לא משלמת השתתפות עצמית וזה לא ייחשב לי תביעה, אז למה בעצם לא להשיג תיקון מקצועי? שואלת ברצינות.

הסיבה שלא הייתי מתקן את זה היא שכל מי שיפתח דלת על הרכב שלך זאת תהיה התוצאה, מתקנים את זה רק לפני שמוכרים את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אז לא.

מה שכן - הייתי קונה צבע לפי קוד הצבע של הרכב ומבצע תיקון קטן. חפשי באיביי touch up paint בצירוף שם יצרן הרכב וקוד הצבע, תמורת כמה עשרות שקלים תוכלי לקנות בקבוקון של כמה סמ"ק עם מכחול מתאים. אם צריך קני גם צבע יסוד ולכה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 17.7.2023 בשעה 01:07, קתרין כתב:

האם יש לשמאי אחריות לדאוג לאיכות התיקון?

השמאי הוא גורם מעריך, לא מעבר לכך. 
איכות התיקון תלוייה באיכות עבודת המתקן. לא במעריך. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...