Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת שטיפה בלחץ ללא חיבור ישיר למים

שימו לב! השרשור הזה בן 368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יופי של מכשיר (כבר 4 שנים אצלי).

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-110 EasyAquatak נראה טוב, 110 באר זה די סביר, המחיר הכי זול שמצאתי זה 395 ש"ח (אם מישהו מוצא יותר זול אשמח ללינק :))

עריכה: אני רואה שיש את הדגם 120 ב470 ש"ח..

עכשיו צריך למצוא פתרון עגלה עם מיכל מים או מיכל מים כלשהו על גלגלים...  אם מישהו מכיר פתרון זול ויעיל אשמח ללינק

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש איזהשהו מקור מים קרוב כדי לפחות למלא את הג'ריקנים?

לדעתי מישהו בפורום כתב שגם הקארשר K4 או K5 אמור לעשות את העבודה (חשמל + יניקה מג'ריקן), סדר גודל של 1000-2000 שח אם אני זוכר נכון.

העניין הוא שאם אין מקור מים זמין - זה מאוד מבאס להתחיל להסתובב עם עגלות וג'ריקנים.

אני משתמש בגרניק של וורקס, כאשר 40 ליטר מספיקים לרכב הקטן שלי. 15 ליטר הולכים לשני דליים, ועוד 25 ליטר על הרכב עצמו.

הזרם בוורקס הוא לא מהחזקים, הוא עובד על סוללה. אני מניח שדגם שמשתמש בחשמל ישירות יזלול קצת יותר מים.

פה תוכל לקרוא על חוות דעת ל K2 Battery, שאומנם לא על חשמל, אבל כן מפיק תוצאות שקרובות לאחד שעובד על חשמל.

שם הוא משתמש בחבית של 60 ליטר, אני לא זוכר אם הוא סיפק קישור או יודע מאיפה אפשר לקנות אחד כזה.

אם אין מקור מים זמין - תחשוב שאתה צריך להיכנס לדירה עם עגלה, למלא 60 ליטר מים, לרדת עם העגלה לחניון כשהיא לא מאוד קלה, ולהתחיל שם את הפרודצדורה של הניקיון. בהתחלה עוד איכשהו מסתדרים, אבל אח"כ לדעתי אובד החשק.

כמה דברים שלדעתי כדאי שתשים לב אליהם:

- האם יש ניקוז זמין ליד החניה. לא יצא לי לשטוף בחניונים תת קרקעיים, מההגיון מן הסתם יהיה שם ניקוז, אבל אולי זה לא קרוב לחניה ואז המים יעמדו שם או שתצטרך לגבגב אותם לניקוז הקרוב.

- האם יהיה לך נוח ואוורירי לשטוף שם - יצא לי להחליף גלגל בחניון כזה, סה"כ פיקנטו קטנה וחמודה, אבל הרגשתי שאני נחנק ושחסר לי אוויר.

- אם אתה רוצה להיכנס לעסק יותר לעומק מבחינת ציוד, יש את המדריך של Super_T לגבי זה:

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני, לאחר קנייה של ערכה מלאה (Karcher K2 Battery, חבית 60 ליטר, צינור 5 מטר, מקציף MJJC, חומרים ייעודים) - תהליך סזיפי, מפרך וקשה.

אלא אם כן יש לך garage ביתי עם חיבור לחשמל ומים, לא הייתי את עושה זה (ואני בן אדם שמאוד אוהב את התהליך).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כלכך ברירה, זה רכב חדש ואני לא יכול להמשיך לשטוף עם בקבוקים...

המכונה של בוש 120 יחסית זולה ותספיק לי, הבעיה היא למצוא חבית 60 ליטר על גלגלים שאני יכול להביא מהחדר אמבטיה עד לחניה למטה בקלות..

עריכה אחרונה על ידי DC10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את החבית ממקום שמוכר חביות פלסטיק ממוחזרות במושב בית אלעזרי (חיפוש בגוגל יביא לך אותו).

חבית כזו מלאה ב-60 ליטר מים זה אחד הדברים הכבדים. גם עם עגלה או גלגלים יהיה לך מאוד קשה, אבל בחירה שלך כמובן.

אם תרצה, יש לי Bosch AquaTak 110 ששומשה פעמיים למכירה. אמכור לך ב-100 ש"ח פחות מהחנות.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Fraysa כתב:

אני רכשתי את החבית ממקום שמוכר חביות פלסטיק ממוחזרות במושב בית אלעזרי (חיפוש בגוגל יביא לך אותו).

חבית כזו מלאה ב-60 ליטר מים זה אחד הדברים הכבדים. גם עם עגלה או גלגלים יהיה לך מאוד קשה, אבל בחירה שלך כמובן.

אם תרצה, יש לי Bosch AquaTak 110 ששומשה פעמיים למכירה. אמכור לך ב-100 ש"ח פחות מהחנות.

מוכן לשלם עליו 200₪.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...