Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון מקורי לרוח מהחלון הפתוח בנסיעה

דובצע
שימו לב! השרשור הזה בן 658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זורק רעיון מעניין מה תגידו עליו

בגמפי שלי אני נוסע עם חלון/נות קדמיים פתוחים והכול טוב כי מהשמשה עד החלון יש כ30 ס״מ דופן שלא ניפתח

לעומת זאת ברכב של חבר הרוח מכה בפנים גוג ומגוג כי החלון כולו ניפתח בשפיץ עד השמשה.F52235A2-865C-4A73-BD88-7017146DB239.thumb.png.f46db4ab2fb5a65d2035a846b9cc3792.png

הרעיון לעשות לסוג החלונות האלה לחתוך משולש פלסטיק שקוף בגודל החלון בשפיץ להתקין מסילות פלסטיק פנימית מהחלון זכוכית שהפלסטיק יתלבש בול במשולש וישלף לפי הצורך וידמה את הדופן כמו אצלי בגמפי

בתמונות 2 סוגי החלונות

6CA397EB-FC9F-425F-909B-A851195A2122.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה לא ברור ההסבר שלי אני צריך להדגים במציאות מה אני מתכוון

מגני רוח נותנים פיתרון לפתיחת חריץ בחלון

הרעיון שלי גם עם חלון פתוח עד הסוף הרוח לא תכה בפנים ולא יהיה כזה רעש 

מה גם שההכנה היא פשוטה בכלום כסף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות זרימת אויר מושפעת מכל כך הרבה גורמים, שאין דרך לדעת באמת מה גורם לרעש, ואם זה בכלל זהה בכל רכב.

כדי להוכיח את הטענה שלך תצטרך לבדוק את הרעיון על מספר רב של דגמים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו מעלי, תקנה מגני רוח.

אין שום יתרון במה שאתה מציע על מגני רוח, אני דיי בטוח שמגני רוח אפילו יעשו את העבודה בצורה שקטה יותר.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אני ינסה לעשות אב טיפוס ומיבחנים

בעניין הרעש ההסבר. תמיד רוח חזקה דרך החלון מרעישה אבל הבדל גדול אם הרוח פוגעת ישירות ביושב בכיסא או לא פוגעת. 

חסימת חצי הקידמי של החלון דומה יותר לרוח כשאתה פותח רק את החלון האחורי שהרוח לא פוגעת בך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, motizkn כתב:

אני דיי בטוח שמגני רוח אפילו יעשו את העבודה בצורה שקטה יותר.

יצא לך לנסוע עם מגיני רוח?

יש להם שם נוסף - מחוללי רעש

לגבי הרעיון של פות"ש, רק תזכור שמה שלא תרכיב שם, רק שלא יסתיר את המראה

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי יש לי מגני רוח על ה 3008 (קניתי אותו איתם) ואני יודע שהם מייצרים רעש.

מה שאני התכוונתי שמגני רוח ייצרו פחות רעש מלסגור חלק מהמשולש בחלון הקידמי שלדעתי יגרום למערבולות ויצור יותר רעש.

• אהבתי 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון פשוט עם מחיר כבד. אני נהנה בכל הזדמנות שיש אוויר סביר לפתוח חלון ולהתענג על האוויר. מזגן זה פשוט לא זה.

אבל גם לי יש סף רעש שבו אני סוגר בצער את החלון לפחות חלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...