Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה כרטיסי אשראי אתם מחזיקים? ואיזה? איך אתם מתנהלים איתם?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרטיסים שאין להם שימוש ויש עלות - לבטל מיד.

אם אתם צריך עוד אשראי כרטיס נוסף זה לא הפתרון,

יש גדיון להחזיק שני כרטיסים ממקורות שונים כדי למנוע בעיות במיוחד בחול. במקרה כזה חצי חודש בכרטיס אחד וחצי חודש בשני.  מעבר לזה, כרטיס שלא נותן הטבות משמעותיות ויש לו עלות מקל לאבד שליטה על ההוצאות.

עלות זה לא רק דמי כרטיס אלא גם דרישה לשימוש מינימלי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף אחד לא הזכיר את כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים של חבר,  עלות חודשית 20 שח  לכל הכרטיסים במשפחה. אלה היודעים להעריך את "ערכו" של כ.אשראי חבר בהשוואה לכרטיסים אחרים,  מבקש את ח"ד

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרטיסים היחידים שעליהם אני משלם דמ"ש הם כרטיסי ליעפסטייל, משהו כמו2.5 ש"ח לחודש לכרטיס. לדברי זו שיודעת זה כדאי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק שני כרטיסים. אחד של הבנק. השני חוץ בנקאי. לא משלם עמלות.

היה מספיק לי אחד. אבל בגלל קיצוץ המסגרת בבנקים. לקחתי עוד אחד.

בכרטיס של חבר אין עמלה. מתחייבים למשל לקנות בין 1 שקל ל1000שקל בחודש זה מספיק להם.

צריך להיזהר מהכרטיסים חוץ בנקאים. הם מציעים השראי מתגלגל.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

כרטיסי ליעפסטייל

שלח לינק בבקשה.

כרגע מחזיק

בנקאי - משלם בערך 19 שקל או 15 שקל לחודש

חוץ בנקאי של הוט - 15 שקל לחודש

משקארד - 4 שקל לחודש על מועדון דרך איגוד אשראי אופק (גם בלי אופק אפשר לקבל כרטיס עם ה-4 שקל למועדון).

Ineedit - בלי תשלום בכלל. 

מחר יבוטל אחר כבוד - הבנקאי - צריך להתחיל מאיפשהוא

עדיין מתלבט אם שווה לי להחזיק את החוץ בנקאי של הוט.

לפני 3 דקות, yor2 כתב:

צריך לדעת איך להתנהל איתם

*חייב לציין כי באמת הארתם את עיניי לכמה דברים שלא חשבתי בכלל בכיוון הזה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

@Night Driver, הדבר הזה פועל, בניגוד לאפליקציות הישראליות שאתה צריך להפעיל 6 פעמים עד שאתה מצליח לשלם.

מה אני קשור?

באימאשלי לא אמרתי כלום על האפליקציה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבטל את הכרטיסים לפנימבדיקה: התקשר לחברת האשראי ובקש לבטל את הדמ"ש. מבטלים? טוב. לא מבטלים? יתכן שיציעו זיכוי תמורת שימוש חודשי מסויים, בדוק האם זה מתאים לך. עדיין לא מתאים - בקש לבטל.

לגבי כרטיסי אשראי מתגלגל - קבע את סכום החיוב החודשי שווה למסגרת ולא תתגלגל.

@Night Driver  - צודק. זה היה ואדים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,מי שמשלם היום עמלה על כרטיס,הוא כנראה לא מבין ש"העולם הפיננסים זה כמו שוק",הכל ניתן לבטל והכל פתוח למו"מ אם אתה בדירוג אשראי נורמלי,אני זה שעושה להם טובה שלפעמים משתמש בהם,ואז מרוויחים.
לא יודע איזה כרטיסים יש לכם,שחייב עסקאות מינימום,אולי זה קשור להטבה מסוימת "פינוק" אבל בטוח זה לא תנאי הכרחי כדי להחזיק בו !!
ברור שכל הקשקוש של חיוב סכום קבוע/אשראי מתגלגל/דחית תשלום שזה לא במסגרת בתשלומים ללא רבית,שהעסק סופג את העלות/קרדיט/הלוואות זה שחיטה,אסור להתפתות,לוקחים רק כרטיסים שיש הטבה מסוימת שאתה יכול להשתמש.
אני עם 8 כרגע.2 בנקאי + 6 חוץ בנקאי (חוץ מדיינרס כל הסוגים),לאחרונה שוחררתי ממילואים,בהצדעה הוחלפה ב-BIT החדש.לא משלם שום עמלה,משתמש בכל ארנק/שירות סליקה אמצעי בעולם רוב הכרטיסים משוייכים אליהם (חוץ מקריפטו), שנים כבר מסתובב עם ארנק כיס קדמי דקיק חוסם RFID,איתי רק 3 כרטיסים ושטרות בלבד,שונא "מצלצלים" אוסף אותם במאפרה כי לא מעשן,הילדים פורקים אותה כל כמה זמן.אוכל ומסעדות רק במזומן משתמש,זאת הוצאה שחייבים להרגיש מיידי !!!
בקיצור למי שיש משמעת פיננסית,טכנולוג,אין בעיה להחזיק גם 20 אם לא משלם עמלה ועומד בפיתוי לא לקנות חצי עולם....מי שלא,שישאר עם אחד (לפחות דביט),כי לא נראה לי שהיום אפשר להסתדר רק עם מזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, yor2 כתב:

אז אל תיפול לזה

לפני כשעה, sperial כתב:

וכפי שכתב @Night Driver, הדבר הזה פועל, בניגוד לאפליקציות הישראליות שאתה צריך להפעיל 6 פעמים עד שאתה מצליח לשלם. כנראה אינטגרציה הרבה יותר טובה של ה-NFC והמלווים שלו

במיוחד לעומת השירות ה"מדהים" של cal pay, שאו מקפיץ לך הודעה עם דרישת עדכון כשאתה בא לשלם, או לא מצליח לסנכרן את הכרטיסים של עצמו עם האפליקציה, או סתם מקפיץ שגיאות כי בכיף שלו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ד ו ד כתב:

אף אחד לא הזכיר את כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים של חבר,  עלות חודשית 20 שח  לכל הכרטיסים במשפחה. אלה היודעים להעריך את "ערכו" של כ.אשראי חבר בהשוואה לכרטיסים אחרים,  מבקש את ח"ד

יש לי כרטיס חבר ואני משלם 20 שקלים לחודש, אבל הכרטיס נותן 6 אחוז הנחה בחיוב בשופרסל דיל או 9 אחוז בשופרסל שלי, כך שמספיק שעשיתי כמה קניות בשופרסל וכבר החזרתי את דמי הכרטיס.

בנוסף לכך כאשר יש ירידים בד"כ מקבלים מתנה בשווי דמי השימוש השנתיים (למרות שכבר מעל שנה שלא חילקו מתנה), לפני הקורונה היו ירידים פעמיים בשנה.

בקיצור הכרטיס שווה את דמי השימוש האלו, יש המון הנחות בחיוב הכרטיס וגם יש הכרטיס הנטען שנלווה אליו.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 כרטיסים. מאסטרקארד של סטודנט, שופרסל וביטקארד. 

את הביטקארד עשיתי לאחרונה לאחר רצון לבצע תשלומים מהפלאפון. לדעתי הממשק של bit יותר נוח מגוגל פיי ואין עמלות לשנתיים. בנוסף אני מקבל שוברי buy me מידי פעם כך שבינתיים הם קנו אותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, vadim6385 כתב:

אז אל תיפול לזה

לא נפלתי בזה. איך שהבנתי שנציגת המכירות מושחת לשם. עצרתי אותה.

המנהל שלי בשיקום. נפל בזה בכרטיס של שופרסל. לקח לו הרבה זמן לצאת מזה.

וקראתי באיזה שהוא מקום על זה. ככה שידעתי לא ליפול בפח.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, zivk כתב:

יש לי כרטיס חבר ואני משלם 20 שקלים לחודש, אבל הכרטיס נותן 6 אחוז הנחה בחיוב בשופרסל דיל או 9 אחוז בשופרסל שלי, כך שמספיק שעשיתי כמה קניות בשופרסל וכבר החזרתי את דמי הכרטיס.

בנוסף לכך כאשר יש ירידים בד"כ מקבלים מתנה בשווי דמי השימוש השנתיים (למרות שכבר מעל שנה שלא חילקו מתנה), לפני הקורונה היו ירידים פעמיים בשנה.

בקיצור הכרטיס שווה את דמי השימוש האלו, יש המון הנחות בחיוב הכרטיס וגם יש הכרטיס הנטען שנלווה אליו.

תודה על הפירוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, zivk כתב:

לא בשביל זה מחזיקים כרטיס "חבר" שחור.

אלא מי שיכול,זה לקבל את הכרטיס שאין בחורה שלא מפרקת אותה ב-1 לחודש :rofl:

2022-01-03_20-57-37.png.74bf7ebcdbc4b2922fda65a8a6e13df6.png

שכחתי לציין,ל"מתקדמים" יש גם GIFT CARD נטען של אותו כרטיס,שאיתו לפעמים שווה לקנות כסף בהנחה בין 15-30% לכל מני רשתות/חנויות !

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישה כרטיסים לי ולאשה. כולם חוץ בנקאיים וכולם ללא דמי שימוש בפועל (השניים הראשונים דרך מקום העבודה).

כרטיס מסטרקארד עם פטור מעמלות המרת מט"ח והטבות שונות כמו מסטרקארד-דיי ועוד. היחיד שאת הקוד שלו אני זוכר, אז משמש לכל הקניות שדורשות קוד סודי (בנוסף לכל האונליין).

כרטיס כאל עסקי שבעבר היו בו הטבות כמו ספר מתנה בסטימצקי בנתב"ג (תכלס היום יש עליו כמה הוראות קבע ואינו בשימוש)

כרטיס לייפסטייל שצריך לחדש את הפטור כל שנה בשיחת טלפון. משמש לרכישות בסופרפארם כי לפעמים יש מבצעים בלעדיים. כשהילדים היו קטנים חסך לי לא מעט. היום, אבטל אותו ברגע שלא יסכימו לחדש את הפטור מדמ"ש.

כרטיס חבר שכפי שנכתב נותן 6% הנחה בשופרסל ובעוד המון חנויות שברובן אף אחד לא קונה. מאפשר טעינת כרטיס חבר "שלי" (דומה לצהוב הנ"ל אבל נותן רק 20% הנחה ולא 30 בכל מיני רשתות). מאפשר גם ניצול של מבצעי חבר המפורסמים על רכבים.

כרטיס שופרסל כאל שלקחתי לפני שהיה את החבר. בהתחלה היה ללא דמ"ש. היום מחייבים דמ"ש של 15 שקל ומזכים ב-18 אם משתמשים בו אפילו בסכום קטן (בפועל יוצא שאשכרה משלמים לי כדי להחזיק אותו). משמש ככרטיס מרכזי כדי לוודא שאכן יש שימוש. גם כן מצריך שיחה פעם בשנה לחברת האשראי.

וכרטיס נוסף שאני אפילו לא זוכר מהו (אצל אשתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...