Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז גם לי זה קרה ועשיתי תאונה. כמה שאלות.

שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

חזרתי מיום נהדר בצפון, הייתי כבר בלב השכונה, בעודי נוסע ישר, מונית מרצדס לא צייתה לתמרור "תן זכות קדימה" וחצתה את נתיב הנסיעה שלי מימין ופגעתי בה.

הבחור עצר כ- 100 מטר ממקום התאונה, התקדם לעברי והתחיל לצעוק עלי שהזכות הייתה שלו ושאני אשם בזה. אני לא יכלתי לפתוח את הדלת של הרכב כי היא נתקעה וחבר שלי יצא להראות לו את המשולש. 

- בהתחלה לא הרגשתי שום כאב, אבל כשהצלחתי לצאת מהרכב והשוטר ביקש לדבר איתי, הרגשתי שאני לא יכול לעמוד וביקשתי לשבת.

אמבולנס שהשוטרים הזמינו פינה אותי לבית החולים, הייתי שם חצי לילה ויש לי מסמכים שהייתי שם.

- הנהג שפגעתי בו סירב לתת את פרטיו והמשיך לטעון שאני לא נתתי לו זכות, השוטר אמר שהם כבר לקחו ממנו פרטים ושאגיע לקחת את פרטי האירוע במהלך היום.

- אני מרגיש מבואס, אבל לפחות חי, אומנם עם כאבי גב.

השאלות שלי:

1. האם אני צריך עורך דין לתביעות גוף?

2. מה אני עושה עם הרכב? רכב מיוחד, הרבה (אפילו המון) תוספות, התאמות אישיות, ציוד לא זול שמותקן בו. האם הביטוח לוקח לי הכל? 

3. זה היה רכב יחיד שלי וגם שימשתי "נהג" של המשפחה (קניות, תרופות לאבא שלי שהוא נכה, הסעות שונות). האם אני יכול להשתמש במוניות ולקבל החזר כלשהו?

4. אולי שכחתי משהו. איך עלי לפעול מעכשיו? 

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
הוספת סעיף 3
  • מבאס 3
  • מעניין 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן לקחת עו"ד, בהחלט לא דחוף. חשוב לתעד את כל הטיפולים ולפתוח תיק ת.ד. בקופ"ח.

2. דו"ח שמאי. סביר להניח שעל מרבית התוספות לא תקבל החזר, לכן מומלץ להסירן לפני שחברת הביטוח לוקחת את הגרוטאה. או לחילופין לרכוש אותה מחברת הביטוח ולהשאירה אצלך.כל זאת בהנחה שהרכב יוערז טוטל לוס. אם לא, פשוט מתקנים

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הרכב?

האם סוכן הביטוח כבר מיודע?

מבחינת בעלות - מה שהגיע עם הרכב שייך לחברת הביטוח (בהנחה שהרכב אבדן גמור או להלכה). מה שאתה התקנת - שלך.

בינתיים קח שני קלסרים והקדש אותם לתאונה - באחד שמור את מסמכי נזקי הרכוש, באחר את המסמכים הרפואיים. כמובן שהכל בדופליקטים. אם  בביה"ח עברת צילומים - דאג שיהיו לךצדיסקים שלהם (שוב, שכפל אותם בבית).

אל תמסור מסמכים מקוריים אלא העתקים, שמור את במקוריים. אם אתה מחוייב למסור מקוריים - דאג לצלם אותם ולשמור את ההעתקים. 

לגבי נזקי הגוף - שמור את כל המסמכים, שכן לעתים הפגיעה מתגלה באחור. במקרה כזה אפשר גם לתבוע בהתאם לזמן גילוי הפגיעה.

צפה למצוא בדואר בעוד מספר שבועות מעטפה עם סמל בית החולים ובתוכו חשבונית. תצטרך למסור בביה"ח את אישור המשטרה ופרטי ביטוח החובה, בית החולים ישלים את החשבון מול הביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Pavlik כתב:

3. זה היה רכב יחיד שלי וגם שימשתי "נהג" של המשפחה (קניות, תרופות לאבא שלי שהוא נכה, הסעות שונות). האם אני יכול להשתמש במוניות ולקבל החזר כלשהו?

כמובן, או רכב חלופי (במידה ומגיע לך מהביטוח שלך אם יש לך מקיף), או עלות של שכירת רכב.

רק אל תשכח לבקש מנהגי המוניות קבלות ולשמור אותן, רק לפי הקבלות אתה תקבל את ההחזרים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, sperial כתב:

איפה הרכב?

האם סוכן הביטוח כבר מיודע?

הרכב בחניה שלי. התאונה התרחשה כ- 250-300 מטרים מהבית.

חברים שהגיעו למקום דחפו את הרכב ידנית עד החניה שלי.

הביטוח שלי עדיין לא יודע. תיארתי לעצמי שעדיף שקודם יהיו לי פרטים ומסמכים מהמשטרה שאמרה לי להגיע אליהם היום.

לפני 15 דקות, sperial כתב:

בינתיים קח שני קלסרים והקדש אותם לתאונה - באחד שמור את מסמכי נזקי הרכוש, באחר את המסמכים הרפואיים. כמובן שהכל בדופליקטים. אם  בביה"ח עברת צילומים - דאג שיהיו לךצדיסקים שלהם (שוב, שכפל אותם בבית).

הרעיון עם הקלסרים ממש טוב. 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pavlik כתב:

מה אני עושה עם הרכב? רכב מיוחד, הרבה (אפילו המון) תוספות, התאמות אישיות, ציוד לא זול שמותקן בו. האם הביטוח לוקח לי הכל?

מי קבע שהרכב הוא טוטלוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^^כל החלק הקדמי ניזוק, הרדיאטורים התעקמו ונזלו, הפנסים נשברו ועפו, הטמבון התפזר לחלקים, הכנפיים התעקמו.

נראה לי שהעניין די ברור...

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תיעוד של התאונה ממצלמת רכב? אם כן עכשיו הזמן לשמור כמה עותקים של הסרטון.

כתבת "הבחור עצר כ- 100 מטר ממקום התאונה" - מה הכוונה? מה הסיבה שהוא המשיך לנסוע?

עריכה אחרונה על ידי ArikB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אכן, יש לי 4 (כן כן) מצלמות ברכב שמכולן רואים או מבינים את מה שקרה. 
לפני שעליתי לאמבולנס פירקתי 2 מהן ונתתי לחבר שהיה איתי שישמור עליהן.

כנראה שלקח לו זמן לעצור, הוא נסע די מהר.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pavlik כתב:

התאונה התרחשה כ- 250-300 מטרים מהבית.

טוטאלוס במהירות עירונית ?

---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב50 אין שום בעיה שהרכב יהיה טוטלוס...

ולפי מה שזה נשמע נהג המונית נסע יותר מ50 כך שזה סביר בהחלט

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל פ'ה הוא שנכנס במונית ולא המונית בו.  אז יש משמעות למהירות המונית כמובן (בטח בהקשר לתמרור "תן זכות קדימה") אבל פחות בהקשר של הנזק לרכבו של פ'ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון המונית הייתה צריכה לתת זכור קדימה ופשוט נתן גז ונכנס ברכב במקום, לפי התיאור של ה"100 מטר אחרי עצר"

עריכה: אם תוכל להעלות סרטון של האירוע יעזור מאוד להבין מה בדיוק התרחש

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...