Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת קדימה-אחור, הנהגת הפוגעת מתכחשת [כותרת נערכה]

שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אשמח לעצה מה כדאי לעשות פה. בחורה נכנסה בי מאחורה (יש לי מקיף), צילמתי מס רכב, הביאה רק מספר טלפון וכתובת שלה בלי פרטי ביטוח וברחה. החבר שלה דיבר איתי אחר וטען שהיא נבהלה, רצה לתת לי סכום מסויים לסגור אבל החליט להעלם גם הוא פתאום. יש לי התכתבות ווצאפ שהם לא מכחישים את עצם הכניסה בי אבל אומרים שאין נזק וזה שטויות. בביטוח שלי יש אפשרות לפתוח תביעת דרישה בשמי שיתבעו צד ג שלהם והפרמיה שלי לא עולה, לדעתי רוב הסיכויים אין להם צד ג. מוסך הסדר טוען שעלות תיקון כ 3 אלף מה שלא נראה לי הגיוני אמרו צריך להחליף טמבון. איך כדאי להתקדם מפה, האם העסק יהיה מסובך אם אין לה צד ג? מצרף תמונות של הרכב שלי שנפגע,. חשוב לציין רכב די חדש בן שנתיים שעבר צבע בטמבון לפני כחצי שנה.  תודה לעונים.
196066550_852766158956905_86507131542023

194613496_852766245623563_49448656531743

194430674_852766402290214_48033284566753

1919
40 תשובות

לייק

תגובה

עריכה אחרונה על ידי gamer777
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מספר הרכב ופרטי הביטוח? אתה מסודר.

נתחיל בכך שלפי המספר שהבאת כנראה שלא כדאי לך להפעיל את הפוליסה שלך - ההשתתפות העצמית ועלית הפרמיה בשנים הקרובות יעלו יותר מ-3000 ש"ח, אבל בדוק בפוליסה שלך.

המלצתי: פנה לסוכן הביטוח שלך, דווח על הארוע וקבל את עצתו. מסור לו את הפרטים שיש לך, והוא יפנה לביטוח של הפוגעת. הכנס את רכבך לתיקון למוסך לפי בחירתך, והזמן שמאי. לאחר התיקון תשאיר במוסך צ'קים דחויים ל-90 יום, ותמתין לטיפול של סוכן הביטוח. אם הטיפול יסתיים הכסף יכנס לחשבונך. אם לא - הצ'קים ייגבו, ותצטרך לתבוע את בעל הרכב בבית המשפט, קרוב לודאי בתביעות קטנות.

ודבר אחרון - הגש במשטרה הודעה על התאונה. התלונה תסגר מייד, אבל תקבל את פרטי בעלי הרכב הפוגע.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק מס רכב,  לפי מה שהבנתי אין לי השתתפות עצמית גם אם מפעיל פוליסה שלי. השאלה האם זה באמת עדיף להתחיל בהליך של דרישה בשם, כמה זה יעיל בהנחה שאין לצד הפוגע צד ג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול sperial צודק, אם יש לך את השם שלה ו הביטוח שלה, תן לסוכן שלך לשבור את הראש, בשביל זה מקבלים כסף.

עכשיו, אני מסתכל על התמונות, ואני רואה רק משהו ממש קטן, יהיה לך עוד הרבה כאלה, לא הייתי עושה כלום, אבל זה אני.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, kurko1992 כתב:

בגדול sperial צודק, אם יש לך את השם שלה ו הביטוח שלה, תן לסוכן שלך לשבור את הראש, בשביל זה מקבלים כסף.

עכשיו, אני מסתכל על התמונות, ואני רואה רק משהו ממש קטן, יהיה לך עוד הרבה כאלה, לא הייתי עושה כלום, אבל זה אני.

אני בחברה בלי סוכנים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההשתתפות העצמית ועלית הפרמיה - בדוק מול סוכן הביטוח. או, בחברה ישירה, מול הנציג הטלפוני. החברה הישירה אמורה לתת לך אותו שירות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

1) תעשה שמאות.( כמה שיותר מהר).

2) תיגש למשטרה ותקבל את פרטיהם.

3) תגיש נגדם תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

אין צורך להפעיל את הביטוח שלך לסיטואציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחברה בלי סוכנים..
מה שsperial אמר שוב, תתקשר לחברה שלך, אמורים לעשור לך בכל מקרה, אם היה לך סוכן, הוא היה עושה את זה.

אבל חוזר על זה שוב כי לא ענית, אתה ממש רוצה לתקן? נשבע לך לא רואים נזק ענק תכלס ששווה לתקן, השאלה אם אתה רוצה לעבור את כל התהליך המעצבן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@kurko1992 לא הייתי יוצא בהצהרה כזו. בפגיעות האלה יש לא פעם נזקים נסתרים שאינם נראים לעין בלתי מקצועית, או, אפילו, לפני פירוק החלקים החיצוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@dani666@sperial
נכון, מסכים איתכם.
אבל לי ממש קשה לראות שיש משהו בכלל, מה הסיכוי באמת שפגעו בשלדה של הרכב במצב הזה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המוסך שאליו פנית אמור להסתכל על הנזק הכולל שנגרם לרכב.  לא רק על הפגוש.  הוא עשה זאת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, kurko1992 כתב:

@dani666@sperial
נכון, מסכים איתכם.
אבל לי ממש קשה לראות שיש משהו בכלל, מה הסיכוי באמת שפגעו בשלדה של הרכב במצב הזה??

אתה לא יודע מה היתה עוצמת המכה ברכב שלו וכמו שכתבו לך יכול להיות מאוד שיש נזק נסתר.

מאחורי הפגוש יש חלקים סופגי אנרגיה ופגיעה בהם מובחנת בקלות. 
אם יום אחד תהיה לו שוב תאונה, נגיד שבאשמתו,  במוסך יורידו את הפגוש ויראו נזק שלא תוקן. מה אתה חושב שחברת הביטוח תגיד לו אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר בירור יש לה צד ג', ושמאי אמר מהתמונות שמעריך שאמור להסתכם ב 1500 אבל צריך לבדוק(אמור להגיע אליו מחר). מה קורה במצב שהיא מכחישה את זה ותטען שהרכב שלה כמעט ולא נגע בי? התמונות שצילמתי בזירת התאונה לא מראות כל כך נזק ורק בתמונות שצילמתי אחרי שהגעתי הביתה אחרי שעתיים ככה רואים בבירור את השפשופים והשריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 ש"ח זה סכום שאינו מצדיק תביעת הביטוח. כמובן שהגברת צריכה לקבל החלטה רק אחרי שתבדוק את הנזק לרכבה והנזק שלך ייקבע סופית.

המתן לבדיקת השמאי, תקן את הרכב על חשבונך, ואז שלח לפוגעת מכתב רשום עם דרישה לתשלום התיקון + שכ"ט השמאי + הוצאות אחרות, סבירות, שנגרמו לך. תשלם ? טוב. לא תשלם ? תבע בבית הדין לתביעות קטנות.

רק עניין קטן - האומדן של 1500 ש"ח הוא ראשוני, וכאשר במוסך יקלפו את הבצל יתכן שיימצא שהנזק יותר גדול. לפי כ-20 שנים היה לי ארוע פגיעה מאחור שבו האומדן הראשוני של השמאי היה 3500 ש"ח, המוסכניק ראה את השמאות והתגלגל מצחוק, השמאי הוזמן אחרי הפירוק של כל חלק והתיקון עלה, בסופו של דבר, למעלה מ-10,000 ש"ח. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...