Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנים חשמליים - האם מותר לנסוע בהם בדרך בגין בירושלים? יש תמרור האוסר על כניסת הולכי רגל+חמור+אופניים רגילות. יש שוליים רחבים מאוד בכביש זה.

שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולגבי אופניים חשמליים או לא, בלוח התמרורים מוגדר:

״"אופניים" – לרבות כל כלי רכב שלפי תקנות התעבורה מורשה לנסיעה בשביל אופניים כמשמעותו בתקנה 122א)ב( לתקנות האמורות, ובכלל זה אופניים עם מנוע עזר וגלגינוע;)

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה. תודה, נדע איך להתנהל.

עכשיו לדעתך, 

נכנסתי מהר חוצבים, יש תמרור רק שאסור לטרקטור להיכנס.

הגיע שוטר, נתן קנס, הגעתי למשפט, קביל העניין או לא?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית כן, אי אפשר להרשיע נהג באי ציות לתמרור שלא קיים.

אם כי בבית משפט הכל יכול לקרות, וזה יכול להיות כרוך בטרטור לא קטן (שאל את @Krishiשהגיע לשני דיונים ופירפר שנתיים עד שביטלו לו דו״ח, כאשר היו לו הוכחות חותכות שהתמרור הרלוונטי לא היה במקום בעת הארוע).

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבנתי מה הולך בבגין.

לכל אורך בגין דרום יש שוליים.

למעט המקטע שמבגין דרום-גיבעת מרדכי עד לקניון מלחה.

שם אין שוליים ובאמת שם יש את התמרור שאוסר על הולכי רגל,חמור ואופניים.

אתמול, ראיתי את השופל הזה,נוסע על 20. פקק אדיר בשעה 17:15 שכולם בירושלים מתים להגיע לבית,השתרך מאחוריו. פתאום ניידת. עושה את הצפור שלה, הייתי בטוח הנה דוח לו או לי {אם ימצא על מה לתת לי לא הפרתי שום חוק} והופ, הניידת רק רצתה לעקוף ולנסוע.

פםפ.jpeg

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, למרות שזה אפשרי ואולי חוקי בחלק מהמקטעים הייתי ממליץ לך לנסוע דרך שפע חיים, שמגר, שרי ישראל ומשם או דרך המוזיאונים או הרצל לפי היעד.

ברוב הקטעים של בגין המהירות המותרת היא 80, והרבה מאד נהגים נוסעים יותר מהר. ברוב הקטעים גם אין שוליים מספיקים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמגר? שרי ישראל?

שומר נפשו ירחק. שם יותר מטורף. באחריות. קופצים לכביש , עוצרים הנהגים בכל מקום, חותכים. באמת שם נהפכתי לדתי יותר. יודע למה? גמרתי ספר תהילים מהפחד לנסוע שם.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...