Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה? פטישון? תעזרו לי לבחור מה אני צריך

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.5.2021 בשעה 07:05, sperial כתב:

מצאתי את הפטישון הזה  להבנתי ללא אבזרים. האם יש למישהו היכרות עם הכלי או דומיו?

את המותג Einhell אני מכיר משואב העלים בו אני משתמש מזה כ-8 שנים לשביעות צוני.

אין לי תשובה מניסיון אישי עבורך.

יחסית לא מזמן חיפשתי משהו ספציפי שלהם (מחיר נמוך), אבל הביקורות קטלו אותו לחלוטין. 

לפי מה שאני מבין, לפני שנים הם היו סבירים לחלוטין, אבל בימינו, כמו רוב המותגים - הרמה שלהם ירדה.

קרא קצת ביקורות באמאזון על הכלים שלהם ותוכל לקבל החלטה יותר מושכלת.

לגבי דקו, המחיר הזול של הכלים האלו הוא מאוד מחשיד עבורי. לא רכשתי אפילו כלי אחד שלהם עדיין, מהסיבה הזו- למרות הרבה דברים טובים שאני שומע ברשת עליהם. 

לגבי האביזרים של דקו, אין לי מידע. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דקו בפטישונים לשימוש ביתי טובה מאוד. לשימוש מקצועי זה פחות ילך. בג'גסו יש תלונות רבות. ה"דרמל" מלטשת ואקדח חום בעיני סבירים לשימוש ביתי. דיסק ומסור עגול אני לא ניסיתי כי אני חושש לשלמות גופי עם כלים כאלו מסוכנים. מה גם שמכשירים כאלו של חברות טובות לא ממש יקרים.

אגב יש פטישון של האנטר עם אחריות בארץ ב250 ש"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקו זה מותג שחלק יגידו שהם עובדים איתו שנים והחלק השני יאמר שלא עבד מהאריזה או דמם בשימוש ראשון.
אני מהחלק השני, ועכשיו הם סתם תופסים נפח באיזו מזבלה עירונית
רוב הכלים עולים סביב ה 100 שח מאליאקספרס כשיש דיל

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון במלטשות האקסצנטריות של דקו. 

אחת מהן, כמו שנכתב, לא עבדה מהרגע הראשון. לזכותם יאמר, שביקשו סרטון ולאחריו שלחו חדשה נוספת. יש לי בסה"כ 3 בדגמים שונים.

אם אני משווה את המלטשות, לא נראה שהן יצאו מאותו מפעל.  אחת מהן, נראה שבנוייה אחרת לגמרי (הרבה יותר טוב), והיא גם זאת ששרדה. השתיים האחרות בנויות דומה (למרות שאחת 5 והשנייה 6 אינטש), ושתיהן שבקו חיים לאחר זמן קצר.

החשד שלי היא שמדובר במותג ולא דוקא ביצרן יחיד - וגם אם יצרן, אז מוצרים שונים באיכות שונה ולכן לא ניתן להמליץ באופן גורף על "דקו".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פטישונים ומברגות אימפקט, אני חסיד של מקיטה.

דיסק 5'' של בוש, מלטשת של מטאבו ומברגת קלץ של וורקס.

בהפרש לא גדול (כמה מאות שקלים) ויש לך כלי לכל החיים (לא תצטער על זה).

דקו, רכשתי רתכת 160A (190 ש"ח - מחיר בדיחה) ללמידה והתנסות, האמת שהכלי ממש לא רע (אחרי החלפת כבלים שהגיעו איתה כמובן). כנראה שאם אמשיך עם זה למשהו יותר רציני, ארכוש רתכת יותר מקצועית.

עריכה אחרונה על ידי Shaike.Zam
  • מעניין 1

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, מה התלונות על הג'גסו?
ציטוטים מהרשת

המסור עצמו דיי חזק אבל המזחלת עשויה מסגסוגת ממש זולה שנשברה לי בחיתוך השלישי עם המסור. לצערי לא שווה את הכסף ...
אפרופו ,יש דיל לגיגסו מקיטה 18[emoji38] ?!

יש לי כמעט את כל הכלים של דקו בבית.
חייב לציין שאני בכלל לא אוהב את המסורים שלהם(האנכי, העגול והחרב). הם חלשים, עקומים ומאוד לא נוחים לעבודה.

המברגה והסט כלים של דקו שווים את המחיר. הגיקסו זוועת עולם לא לקנות

אני קניתי אותו, בזמן חיתוך הכל רועד לא יציב

המסורית נתקעה בעת בזמן חיתוך וזה הקפיץ את המסור ומהמכה שני הקצוות הקדמיים של המזחלת התעקמו כלפי מעלה

קניתי כזה עבד פעמיים ושבק.מוזמן לקחת אותו.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• אהבתי 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, הסיבה ששאלתי, זה כי כבר יש לי אחד שהזמנתי (סתם שיהיה) וחוץ מפעם אחת או שתיים לא יצא לי להשתמש בו. עכשיו כשאמרת על המזחלת, שמתי לב שאחרי פעם אחת שקיצרתי איזו חתיכת עץ "סנדוויץ'" המזחלת כאילו התפוררה קצת משפשוף בעץ וחשבתי שאולי היא קיבלה מכה בלי ששמתי לב, טוב... כלי ב 160 ש"ח, הייתי צריך לדעת :wink:.

אגב, על איזה ג'יגסו אתה כן ממליץ (לא נטען)? מבוש התאכזבתי לאחרונה אחרי שאימפקט 18 וולט וסוללה הלכו בטרם עת, אבל לעומת זאת פטישון שלהם עובד יופי (לא נטען).

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוש שהלך בטרם עת הוא מהסידרה הירוקה או הכחולה?

הסידרה הכחולה ככלל מומלצת  מאוד ונועדה לשימוש מקצועי. עוד לא התאכזבתי משום כלי בוש כחול וכמעט כל הכלים שלי הם כאלה.

על בוש ירוק יש הרבה תלונות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא עם ג'יגסו בוש ירוק ומרוצה עד הגג. תענוג לעבוד איתו (לעומת דגם ישן יותר שלו, שהיה זוועה מוחלטת).

מעט מאד רטט, חותך נקי וקל לשמור על הקו איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, gsi16v כתב:

אפרופו ,יש דיל לגיגסו מקיטה 18emoji38.png ?!

יש בהחלט!

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fnewtools.co.il%2Fmakita-djv182z-cordless-brushl%3Ffbclid%3DIwAR0wpAxms8yWKaX474UGHEe_He91VD6ZDOlkT7_l9KK4dTlzfG9nbohkEOc&h=AT0Zbrut_q3DetwRj1yy1eK-Hv_yBkFnc4t6FvV6LxKlcHj9-jJWWlUvA57hGcW1Zrv2Wk4ipPlSgwMMC23Mc9Ey1f9UrqZqCmVI_HfiR5MoShOT6O6MmOXFZ787lWXbpnpD&__tn__=-UK-R&c[0]=AT2VBecnYCn0UzSS8Amx6uMFIC8Zy4R0ISjrsMTtB1zf7yWxQGZKMxmn4If8xzSAwna1HaDqzvwqPro_iGHor7a3ymgd6I3aPCPFFu15e_nFLuk8TBOEJ1NF-CrGBafzMdEzUVQ2DcF6s-VL_rBPZXS0XxsHrWVa9aItxCw3W08ALorZOl0rbSg0etwps47aL3X_KTGzIwODZ_27Cw

https://newtools.co.il/makita-djv182z-cordless-brushl/?fbclid=IwAR0wpAxms8yWKaX474UGHEe_He91VD6ZDOlkT7_l9KK4dTlzfG9nbohkEOc

לפני 8 דקות, ברווז כתב:

אני דווקא עם ג'יגסו בוש ירוק ומרוצה עד הגג. תענוג לעבוד איתו (לעומת דגם ישן יותר שלו, שהיה זוועה מוחלטת).

מעט מאד רטט, חותך נקי וקל לשמור על הקו איתו.

היה לי בוש ירוק חוטי זוועת עולם בסיסי וגרוע. עכשיו עם כחול נטען והוא ממש סבבה ומרגיש אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

הבוש שהלך בטרם עת הוא מהסידרה הירוקה או הכחולה?

הסידרה הכחולה ככלל מומלצת  מאוד ונועדה לשימוש מקצועי. עוד לא התאכזבתי משום כלי בוש כחול וכמעט כל הכלים שלי הם כאלה.

על בוש ירוק יש הרבה תלונות.

בוש כחולה, קודם הלכה הסוללה ואח"כ הלך הכלי עצמו (המנוע תקין, הבקרה האלקטרונית התקלקלה), הכלי היה בשימוש ביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yd b-4 כתב:

היה לי בוש ירוק חוטי זוועת עולם בסיסי וגרוע. עכשיו עם כחול נטען והוא ממש סבבה ומרגיש אחרת לגמרי.

הראשון שקניתי (לפני מעל עשור, עדיין עובד אגב והפך להיות "חיקוי-של-משור-סרט-על-בסיס-ג'יגסו) היה באמת זוועה. כמה ששנאתי לעבוד איתו, ככה אני נהנה מהחדש. 

בוש מתקדמים במהירות בטכנולוגיה שלהם, והפער בין הדורות של הכלים משמעותי ביותר.

לא רואה צורך לעצמי בנטען, תדירות השימוש שלי לא מצדיקה את ההשקעה- ובתכל'ס אני מרוצה ממנו עד הגג האמת ולא מעוניין להחליף.

יש כלים חשמליים אחרים שאני ארכוש הרבה לפני שאחליף את הג'יגסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...