Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות למי שקנה לאחרונה מצבר באוטו דיפו

Navotia
שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בודקים שם המצבר לפני החלפה עם מכשיר מיוחד שמוציא פתקית על מצב המצבר שלי ? אני יכול לקבל את הפלט הזה או שהם פשוט מתקינים מצבר חדש שקניתי ולא בודקים כלום?

אני יכול לבחור לבד את המצבר בשביל לבחור תאריך כמה שיותר טוב או מי שמתקין בוחר לי לבד את המצבר ? הבנתי שזה דבר כבד אז אני לא יכול פשוט לקחת מהמדף 

באוטו דיפו על כל מצבר שבמדף כבר יש תאריך או מטביעים את התאריך בהתקנה ?

אני רוצה להשאיר לי את המצבר הישן לפרויקט שיש לי בשבילו זה שמתקין מה הוא עושה עם הישן שלי ?

אחרי שמתקינים לי את המצבר הוא מגיע 100 אחוז או 80 אחוז איך זה עובד אני צריך לעשות נסיעה ארוכה להטעין אותו ? אחרי שהבן אדם מתקין הוא בודק עם מכשיר וכתוב לו כמה הוא טעון או שהוא עושה את זה לפני ? ספציפית איך זה באוטו דיפו

ומה לוודא אני רוצה לקנות כבר החודש ממי שקנה שם לאחרונה כי אני הולך לקנות שם יש לי הנחה ותלושים באוטו דיפו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי שם לפני 4 חודשים אבל בלי התקנה פשוט נגשתי למדף לקחתי שילמתי שמתי ברכב..

מה הכוונה תאריך יותר טוב?

המצבר מגיע אליהם כשכבר מוטבע עליו חודש ושנה

עריכה אחרונה על ידי SMAX 2.3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי באוטודיפו לא מעט מצברים. הם כמעט תמיד יותר יקרים ממשווקים קטנים, היתרון עבורי הוא שעות עבודה נוחות - פתוחים עד מאוחר בערב ובסופי שבוע. 

מעולם לא השתמשתי בשרות התקנה שלהם כך שלא יודע לענות על השאלה האם בודקים משהו לפני/אחרי ההתקנה. 

מעבר לזה קניית מצבר שם היא כמו קניית קרטון חלב. 
ניגש למדף, בוחר את מה שאתה צריך. 
בחזית המדף עומדים מצברים עם תאריך יותר ישן, בעומק המדף עומדים מצברים עם תאריך יותר חדש. כמו חלב. אתה יכול לקחת כל מצבר שבא לך, גם מעומק המדף. התאריך כבר מוטבע. 

מצבר זה דבר כבד (איזור 10-15 קילו לרכב פרטי ממוצע) אבל זה לא משהו שאי שאפשר להרים ולקחת לקופה. הולך לקופה ומשלם, מקבל חשבונית ותעודת אחריות. האחריות מתחילה מיום הקניה, לא מתאריך שמוטבע על המצבר. בניגוד למקומות אחרים, הם לא דורשים לקבל את המצבר הישן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אז אני יכול לבוא עם אבא שלי ולקחת מהמדף

ככה אני גם ידע מה התאריך של המצבר

י חייב להתקין אצלם כי לבד אני לא יודע  . מישהו התקין יכול לרשום איך היה ?

הם בסדר בהתקנה ? צריך לחכות הרבה וכשהוא מפרק לי מצבר הוא יתן לי את הישן ? אני כבר יביא לו

אתה חדש שניקח מהמדף עד אליו 

אבא שלי הרכיב פעם אחת מצבר לבד שלקח מחבר ובסוף בלבל בפלוס מינוס והיה צריך לחשמלאי

אני רוצה שיתקינו לי כבר במקום בגלל זה

מישהו יכול להגיד לי גם אם יש להם את המכשיר שבודק את המצבר ומוציא את התוצאות על כמו קבלה כזה ? 

והמצבר שם בא טעון או אני צריך להטעין אותו אחרי הרכבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק מחיר אצל "מקס מצברים"

אגב, נהג מגיע עד אליך ומתקין לך את המצבר ברכב.

בכל שעה.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפיד שמי שמחליף לך המצבר מחבר לפני כן מתח גיבוי חיצוני, למניעת מחיקת זכרונות שונים.

באיזה מכונית מדובר ושנת ייצור והאם יש בה מע' עצור וסע (S&S)?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...